Piedalāmies ikgadējā velobraucēju skaitīšanā Rīgas ielās!

skaitisana15_1

Latvijas Riteņbraucēju apvienība šī gada oficiālajā “Bike To Work” dienā 2015.gada 13.februārī rīkoja ikgadējo uz darbu ar divriteni braucošo Rīgas iedzīvotāju skaitīšanu, kurā, kā ik gadu, piedalījās arī SIA “Velokurjers” darbinieki. Šogad skaitīšanā piedalījās mūsu Māris Jonovs, Mikus Ašnevics, Ivo Jonušs, Nauris Šlanks, Kristaps Bokišs, Mārtiņš Ozols un Dace Jēkabsone.

Latvijas Riteņbraucēju apvienības un velovortāla www.divritenis.lv rīkotā skaitīšana un apkopotie dati ir līdz šim vienīgā statistika, kas kopš 2008. gada ļauj spriest par riteņbraucēju skaita pieauguma tendencēm. Atkārtotas skaitīšanas noteiktās vietās un datu salīdzināšana vairāku gadu griezumā ļauj izdarīt secinājumus par riteņbraucēju kā satiksmes dalībnieku skaita izmaiņām. Latvijas Riteņbraucēju apvienībai svarīgi zināt šos faktus, konsultējot pašvaldību par nepieciešamo infrastruktūru.

Detalizēta statistika par velobraucēju skaitīšanas datiem pieejama Latvijas Riteņbraucēju apvienības mājaslapā http://divritenis.lv/?ct=latrit_news&fu=read&id=2373

Paldies visiem brīvprātīgajiem riteņbraucēju skaitītājiem!