Par mums

SIA “Velokurjers” ir uzņēmums, kas veic visdažādākā veida sūtījumu piegādi ar mikroautobusiem, velosipēdiem un motocikliem Rīgā, Latvijā, Baltijā, Eiropā un NVS valstīs, kā arī ir izstrādājis plašu piegādes veidu klāstu, kas pielāgoti katra individuāla klienta vēlmēm un prasībām. Kopš uzņēmuma dibināšanas 1999.gadā SIA “Velokurjers” ir pastāvīgi audzis un attīstījies, un šobrīd iekšējo pasta pakalpojumu tirgū Latvijā tas ietilpst pirmajā trijniekā, būdams pārliecinošs līderis ekspress sūtījumu piegādē Rīgas pilsētā.

Esam viens no visefektīvākajiem un drošākajiem eksprespasta uzņēmumiem Eiropā savā jomā, pateicoties nepārtrauktai inovatīvu risinājumu ieviešanai piegādes procesa tehnoloģijā. Lai nodrošinātu maksimālu piegādes drošību, šodien uzņēmums klientiem piedāvā redzēt pilnu tās procesu internetā no zvana saņemšanas brīža līdz sūtījuma nodošanas brīdim – redzēt paņemšanas un nodošanas laikus, kurjera pārvietošanos kartē reālajā laikā, kurjera foto, kontakttālruni, kā arī saņēmēja paraksta atšifrējumu. Šis bezmaksas pakalpojums sniedz klientam iespēju elastīgi plānot savu laiku un nodrošina pilnīgu procesa caurredzamību, kas veicina patērētāja uzticamību pakalpojuma sniedzējam un ir viens no svarīgākajiem faktoriem Latvijas sabiedrības un biznesa vidē.

SIA “Velokurjers” veiksmīgas attīstības pamatā ir nemainīgi augstas kvalitātes pakalpojumu nodrošināšana, augsta klientu apkalpošanas kultūra, racionāla un efektīva darba organizācijas sistēma, kā arī pārdomāta esošo resursu un iegūtās peļņas reinvestēšana tālākā attīstībā, kuras prioritātes ir uzņēmuma darbinieku profesionālā izaugsme, piegādes procesa analīze un nemitīga tā kvalitātes uzlabošana, ieviešot jaunas idejas un tehnoloģijas, ko piedāvā globālais interneta tīkls. To skaitā var minēt uzņēmumā ieviesto trīskāršo savstarpējo sakaru sistēmu, īpašu programmatūru sūtījumu automatizācijai, kā arī internetvietni tikai klientiem, kurā iespējams jebkurā laikā izsaukt kurjeru un pārlūkot visus rēķinus un sūtījumus.

Mūsu uzņēmums vienmēr ir bijis aktīvs sabiedrības un valsts partneris veloizglītības un ekoloģijas jomā, kā arī veloceliņu un velomaršrutu izstrādē Rīgā un visā Latvijā. Ar savu uzņēmējdarbību esam guvuši atzinību ne tikai Latvijā, bet arī starptautiski, iegūstot 2011.gada pasaules velokurjeru čempiona titulu Cargo klasē, pierādot, ka varam kalpot sabiedrībai, apkārtējās vides aizsardzībai un ilgtspējīgai dabas resursu saglabāšanai.

Uzņēmumu jau kopš dibināšanas brīža vada Oļegs Stoļarovs, kurš ir viens no Latvijā pazīstamākajiem speciālistiem kravu pārvadājumu, velotransporta un velotūrisma jomā.