Velosipēdu iegāde

No 2019. gada marta SIA “Velokurjers” ir populārā dāņu kravas velosipēdu zīmola “Bullitt” izplatītājs Latvijā. Desmit gadu laikā par kravas velosipēdu kvalitāti pārliecinājušies tūkstošiem Eiropas, Amerikas un Klusā okeāna salu valstu iedzīvotāji. Arī Latvijā no 2015. gada ikdienas darbā izmanto un par tā praktiskumu pārliecinājušies SIA “Velokurjers” darbinieki.

Ar velosipēda vizuālajiem un tehniskajiem parametriem, kā arī cenām vari iepazīties oficiālajā mājaslapā. Bet SIA “Velokurjers” darbinieki atbildēs uz visiem tev interesējošiem jautājumiem un dos iespēju izmēģināt jauno velosipēdu testa braucienā un aplūkot rāmja krāsu paraugus.

Sakomplektē savu kravas velosipēdu pats – pievieno bērnu transportēšanai paredzēto sēdeklīti un pārvalku pret laikapstākļiem, mazāku kasti savām ikdienas mantām un iepirkumiem vai drošāku kasti lietām, kas tev īpaši svarīgas! Par piegādi, garantiju un tehniskās apkopes iespējām izstāstīsim testa brauciena laikā.


Pārdodam jaunu Bullitt elektrisko kravas velosipēdu melnā krāsā.

Komplektā ietilpst:

  • nokomplektēts elektro velosipēds
  • velosipēda grīda
  • koka kravas kaste
  • izturīgs kastes pārvalks

Velosipēds piemērots mantu un bērnu pārvadāšanai. Ieteicamais kopējais svars (ieskaitot braucēju) 180 kg. Velosipēds var attīstīt vairāk kā 45 km/h ātrumu. Piemērots pilsētai un laukiem. Pretvējš vai slikts ceļa segums nebūs šķērslis!

Interesentiem rakstīt uz birojs@velokurjers.lv vai zvanīt uz 200 000 41!


 

DISPEČERU CENTRS

No vēstulēm līdz mēbelēm. Droši, ātri un izdevīgi!