Category Archives: Jaunumi

Aicinām darbā velokurjerus!

sludininajums

Papildus velokurjera pienākumiem piedāvājam iesaistīties dažādos notikumos un to organizēšanā, to skaitā 2018.gada pasaules velokurjeru čempionātā Rīgā, ikgadējā Velofestivālā Kuldīgā un Eiropas Mobilitātes nedēļā, kā arī daudzos citos ar velobraukšanas un videi draudzīga dzīvesveida popularizēšanu saistītos pasākumos.

Pirms darba uzsākšanas 2-3 dienas kopā ar mūsu kolēģiem būs nepieciešams iepazīties ar amata pienākumiem, atalgojuma iespējām un uzņēmuma pamatprincipiem. Ja šinī laikā sapratīsi, ka velokurjera darbs ir Tev piemērots, priecāsimies Tevi redzēt mūsu rindās nekavējoties!


Kuldīgas Velofestivālā – dižbalva no SIA “Velokurjers”

IMG-20170515-WA00102017.g. 27. maijā Kuldīgā notiks lielākais nekomerciālais velofestivāls Latvijā, kurā var piedalīties visi neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības. Pasākuma laikā varēs satikties ar domu biedriem, iepazīt Kuldīgas apkārtni, dažādus tūrisma objektus, piedalīties vienā no četriem velomaršutiem un atrakcijās. Naktī dalībnieki varēs nogaršot karsto zupu, vērot uguņošanu un klausīties “Dzelzs vilks” koncertu. Par godu velofestivāla desmitgadei un ilglaicīgai sadarbībai ar Kuldīgas Domi SIA “Velokurjers” piedāvā ikvienam dalībniekam piedalīties loterijā, laimējot netradicionālu balvu – dāvanu karti 700 EUR vērtībā vienas stundas ilgam lidojumam ar helikopteri divām personām.

Ideja par šādu balvu radās, veidojot scenāriju reklāmas klipam, kas veltīts 2018. Pasaules Velokurjeru čempionātam Rīgā. Scenārija autors SIA “Velokurjers” valdes loceklis Oļegs Stoļarovs uzsver, ka “gan velokurjeram, gan arī helikopteram ir viena kopīga īpašība – viņiem pārvietoties netraucē autosastrēgumi un maksas autostāvietas, ļaujot piegādāt cilvēkiem nepieciešamo jebkurā vietā iespējami ātrā laikā. Turklāt šāds lidojums ir neatkārtojama un īpaša dāvana. Paceļoties virs zemes ar helikopteru, pārņem neaizmirstamas sajūtas un emocijas, var baudīt pasakainas, neparastas Kurzemes un tās jūras piekrastes ainavas no putna lidojuma”.Plašāka informācija par velofestivālu www.velokuldiga.lb

Piedalāmies “Kino pedālī 2017”

Velofilmu festivāls “Kino pedālis” šī gada 5.-7. maijā pulcēja velo draugus un kino mīļus, lai izzinātu, izdzīvotu un izgaršotu riteņbraukšanu neparastā duetā ar kino. Tas ir unikāls velokultūrai veltīts dokumentālo un mākslas filmu festivāls Baltijā.

Šogad “Kino pedālis” turpina pārsteigt ar inovatīvām idejām un kino mākslu. Festivālā varēja iepazīties ar personībām, kuru dzīve ir saistīta ar velo, jaunākajām dokumentālajām mākslas filmām, ceļojot no viena kinoteātra uz otru. Tāpat velobraucienu “Ģimeņu pedālis”, “Puspedālis”, “Dižpedālis” laikā bija iespēja iepazīt fantastisko vietējo apkārtni un piedaloties interaktīvā spēlē. Festivālā tika izrādītas 15 filmas un pasākumā piedalījās vairāk kā 500 dalībnieku. Uzvarētājās gods tika dokumentālajai filmai „Velomūzika. No Sakstgala līdz Raunai”.

Izsakām pateicību festivāla rīkotājiem- Valmieras, Kocēnu un Burtnieku novada domēm, AS “Valmiermuiža” un īpaši SIA “Eži”. Tiekamies arī nākamgad!


Jauni sadarbības partneri Baltkrievijā

Mūsu delegācija viesojās pie Minskas Riteņbraucēju apvienības biedriem, iepazīstot Minskas veloinfrastruktūru un plānotos projektus veloinfrastruktūras un velotūrisma jomā. Iegūtā pieredze būs vērtīga, daloties ar pārējiem Latvijas Riteņbraucēju apvienības biedriem un piedaloties Velotransporta attīstības valsts plāna 2018-2021 izstrādē. Minskas riteņbraucēju apvienības biedri atzinīgi novērtēja SIA “Velokurjers” darbu, pielietotās inovācijas un sabiedriskās aktivitātes. Minskas Riteņbraucēju apvienības biedri plāno piedalīties arī Kuldīgas Velofestivālā, Rīgas Velo nedēļā un kā brīvprātīgie arī Pasaules Velokurjeru čempionātā 2018!

IMG-20170501-WA0006_jpgIMG-20170501-WA0015

Svētā Arsēnija pareizticīgo baznīcas torņa atjaunošana un talka Ķūļciemā

2017.g. 4. maijā Svētā Arsēnija pareizticīgo baznīcā notika torņa un krusta iesvētīšana un maiņa. To organizēja SIA “Velokurjers” sadarbībā ar vietējiem iedzīvotājiem un Latvijas Pareizticīgo baznīcu. SIA “Velokurjers” piedalās baznīcas atjaunošanā un sakopšanā kopš 2014.gada, kad tika iztīrīta baznīcas iekšpuse, izvākti atkritumi un logi aizklāti ar plēvēm. Pagājušajā gadā tika salabots jumts un sākta apkārtnes sakopšana, šos darbus turpinājām arī šogad Lielās talkas laikā.

Video – sižets no 2017.gada 8.maija LTV1 raidījuma “Dienas ziņas”.

Ideja par baznīcas atjaunošanu radās nejauši. “Mēs ar bērniem atbraucām uz šejieni, un tā bija ļoti izpostītā stāvoklī – ļoti, ļoti netīra, ar pudelēm, atkritumiem pilna, piebružāta… Un tad bērni teica – nu, tēti, tu vari kaut ko izdarīt vai nevari? Man tā kauns palika no bērniem un es teicu, nu labi, tad varu,” stāsta SIA “Velokurjers” valdes priekšsēdētājs Oļegs Stoļarovs.

Tuvākajā nākotnē vēl plānots atjaunot baznīcas torņa jumtu, jo Oļega Stoļarova un viņa domubiedru mērķis ir sakopt šo vietu tā, lai tas būtu arī kā kultūras un vēstures objekts, kas ir pieejams visiem interesentiem.


Trešais “Kravas un pasažieru velosipēdu saiets” Rīgā

foto_cargo_saiets_visi_kopa_2017_mazais.jpg

Rīgas Velo nedēļas ietvaros 27. aprīlī notika trešais Kravas un pasažieru velosipēdu saiets. Rīgā sapulcēties aicināti tika visi velosipēdu īpašnieki un meistari, kuru braucamie ir īpaši paredzēti pasažieru un kravas pārvadāšanai. Pasākuma mērķis ir popularizēt daudzfunkcionālus velosipēdus, parādot tos kā satiksmē ērtus, ekonomiskus un videi draudzīgus transporta līdzekļus pilsētā. Tā ir iespēja visiem kravas un pasažieru velosipēdu entuziastiem satikties klātienē, lai apzinātu, cik un kādi šāda tipa velosipēdi ir sastopami Latvijā, un saprastu, kādi ir to braukšanas paradumi un iespējas.

Lasīt vairāk

Atbalstām Latvijas Pasākumu Gada balvu 2017!

28.03.2017 Jelgavā norisinājās 3. Latvijas Pasākumu foruma ietvaros norisinājās “Latvijas Gada balva 2017” pasniegšanas ceremonija. Mūsu velokurjers Jānis Šteins svinīgi piegādāja balvu – simbolisku kasti – nominācijā “Labākais mazais slēgtais iekšējās komunikācijas pasākums”. Tiecoties pēc mērķa, mēs pārkāpjam pāri savai komforta zonai- “kastei”-, taču pēc brīža saprotam, ka mums priekšā ir jauni izaicinājumi, un jauna “kaste”, kas ir jāatver.

Lasīt vairāk

Velokurjers pavadīs velobraucienu “Baltic Cycle – 2017”

Polijas ceļotāju asociācija CROTOS organizē tradicionālo velobraucienu “Baltic Cycle”, kura dalībnieki gūs neaizmirstamus iespaidus divu mēnešu garumā. Šogad brauciens sāksies Spānijā, Bilbao pilsētā 25. jūnijā un noslēgsies Itālijā, Bari pilsētā 21. augustā. Ceļā brauciena dalībniekus pavadīs SIA “Velokurjers” transports, kas nodrošinās velobraucējiem palīdzību un atbalstu grūtākos brīžos. Mikroautobuss ir aprīkots ar GPS raidītāju, kas ļauj izsekot to kustību no jebkuras vietas, kur pieejams ir internets. Tāpat tam ir ietilpīgs bagāžas nodalījums, kur novietot velosipēdus.

Lasīt vairāk