ANNO 1999

PĀRLIECINOŠI LĪDERI

EKSPRESS SŪTĪJUMU PIEGĀDĒ

Velokurjers piedāvā piegādes no vēstulēm līdz pat mēbelēm! Mūsu ātrais un uzticamais serviss ietver plašu piedāvājuma klāstu, sākot no smagām lielgabarīta kravām, līdz pat nelielām piegādēm kā, piemēram, vēstuļu vai sīkpaku nosūtīšana.

SOCIĀLĀS INICIATĪVAS

MĒS ATBALSTĀM

Mūsu uzņēmums vienmēr ir bijis aktīvs sabiedrības un valsts partneris veloizglītības un ekoloģijas jomā, kā arī veloceliņu un velomaršrutu izstrādē Rīgā un visā Latvijā.

 1. [su_heading]SIA “Velokurjers” ir uzņēmums, kas veic visdažādākā veida sūtījumu piegādi ar mikroautobusiem un mikroautobusiem ar pacelāju,  elektro-velosipēdiem un motocikliem Rīgā, Latvijā, Baltijā, Eiropā un NVS valstīs, kā arī ir izstrādājis plašu piegādes veidu klāstu, kas pielāgoti katra individuāla klienta vēlmēm un prasībām. Kopš uzņēmuma dibināšanas 1999.gadā SIA “Velokurjers” ir pastāvīgi audzis un attīstījies, un šobrīd iekšējo pasta pakalpojumu tirgū Latvijā tas ietilpst pirmajā trijniekā, būdams pārliecinošs līderis ekspress sūtījumu piegādē Rīgas pilsētā.
 1.  
 1. Esam viens no visefektīvākajiem un drošākajiem eksprespasta uzņēmumiem Eiropā savā jomā, pateicoties nepārtrauktai inovatīvu risinājumu ieviešanai piegādes procesa tehnoloģijā. Lai nodrošinātu maksimālu piegādes drošību, šodien uzņēmums klientiem piedāvā redzēt pilnu tās procesu internetā no zvana saņemšanas brīža līdz sūtījuma nodošanas brīdim – redzēt paņemšanas un nodošanas laikus, kurjera pārvietošanos kartē reālajā laikā, kurjera foto, kontakttālruni, kā arī parakstīties savā viedierīcē. Šis bezmaksas pakalpojums sniedz klientam iespēju elastīgi plānot savu laiku un nodrošina pilnīgu procesa caurredzamību, kas veicina patērētāja uzticamību pakalpojuma sniedzējam un ir viens no svarīgākajiem faktoriem Latvijas sabiedrības un biznesa vidē.
 1.  
 1. SIA “Velokurjers” veiksmīgas attīstības pamatā ir nemainīgi augstas kvalitātes pakalpojumu nodrošināšana, augsta klientu apkalpošanas kultūra, racionāla un efektīva darba organizācijas sistēma, kā arī pārdomāta esošo resursu un iegūtās peļņas reinvestēšana tālākā attīstībā, kuras prioritātes ir uzņēmuma darbinieku profesionālā izaugsme, piegādes procesa analīze un nemitīga tā kvalitātes uzlabošana, ieviešot jaunas idejas un tehnoloģijas, ko piedāvā globālais interneta tīkls. To skaitā var minēt uzņēmumā ieviesto trīskāršo savstarpējo sakaru sistēmu, īpašu programmatūru sūtījumu automatizācijai, kā arī internetvietni tikai klientiem, kurā iespējams jebkurā laikā izsaukt kurjeru un pārlūkot visus rēķinus un sūtījumus.
 1.  
 1. Mūsu uzņēmums vienmēr ir bijis aktīvs sabiedrības un valsts partneris veloizglītības un ekoloģijas jomā, kā arī veloceliņu un velomaršrutu izstrādē Rīgā un visā Latvijā. Ar savu uzņēmējdarbību esam guvuši atzinību ne tikai Latvijā, bet arī starptautiski, ik gadu piedaloties Eiropas un pasaules velokurjeru čempionātos, kā arī 2016. gadā Parīzē ieguvām tiesības organizēt pasaules čempionātu, kurš norisinājās 2018. gadā Rīgā.
 1.  
 1. Uzņēmumu jau kopš dibināšanas brīža vada Oļegs Stoļarovs, kurš ir viens no Latvijā pazīstamākajiem speciālistiem kravu pārvadājumu, velotransporta un velotūrisma jomā.
 2.  
 3. [su_heading]

MŪSU KOMANDA

Agnis K.

Velokurjers

Aleksandrs J.

Velokurjers

Andrejs K.

Velokurjers

Dāvis S.

Velokurjers

Eventijs G.

Velokurjers

Ingus S.

Operators

Ivo J.

Velokurjers

Jānis A.

Velokurjers

Jānis N.

Autokurjers

Jānis Š.

Velokurjers

Jānis V.

Autokurjers

Krišjānis B.

Motokurjers

Liene G.

Operatore

Mārcis Ž.

Autokurjers

Mārtiņš O.

Autokurjers

Mikus Å .

Autokurjers

Oļegs S.

Valdes priekšsēdētājs

Otto P.

Velokurjers

Raivis E.

Autokurjers

Reinis A.

Velokurjers

Reinis K.

Operators

Renārs S.

Programmētājs

Ričards D.

Autokurjers

Rolands K.

Autokurjers

Vilmārs V.

Autokurjers

MŪSU LIELĀKIE KLIENTI

Paldies par uzticību jau pēdējos 24 gadus

MĒS MĒDIJOS :

DISPEČERU CENTRS

No vēstulēm līdz mēbelēm. Droši, ātri un izdevīgi!