Jaunumi

Aktualitātes
23/08/2021

Video ieskats “Zaļās zonas” piedzīvojumā - uzzini, kā mēs varam upēm palīdzēt!
Šoreiz ceļā devās dziedātājs Goran Gora un SIA «Velokurjers» upju tīrīšanas komanda Oļega Stolarova vadībā.

#zalazona #upes #partīrāmupēm #velokurjers #tīraiLatvijai

06/08/2021

Saskaņā ar pētījumu, elektriskie kravas velosipēdi pilsētas centros ir par aptuveni 60% ātrāki nekā kravas mikroautobusi.

Ziņojumā teikts, ka velosipēdi arī samazina oglekļa emisijas par 90% salīdzinājumā ar dīzeļautobusiem un par trešdaļu salīdzinājumā ar elektriskajiem furgoniem. Ievērojami samazinājies arī gaisa piesārņojums, kas daudzos pilsētas rajonos joprojām ir neapmierinošā līmenī.

Pēdējos gados ir pieaugušas mājas piegādes, ko izraisa iepirkšanās tiešsaistē un koronavīrusa pandēmija. Furgoni var braukt pa lieceļu posmiem ar lielāku ātrumu nekā kravas velosipēdi, bet tos palēnina sastrēgumi un stāvvietas meklēšana. Ar kravas velosipēdiem ir iespējams apbraukt auto satiksmes sastrēgumus, šķērsot ielas, kas ir slēgtas auto satiksmei, un iespēja piebrauc pie klientu durvīm.

Transporta radītās oglekļa emisijas pēdējo desmit gadu laikā nav samazinājušās un rada nopietnu izaicinājumu Apvienotajai Karalistei, pildot savus mērķus cīņā pret klimata krīzi. Nesen valdība paziņoja par finansējuma palielinājumu par 30%, lai atvieglotu riteņbraukšanu un iešanu kājām. Ziņojuma autori pauž, ka valdībai vajadzētu apsvērt iespēju samazināt PVN likmi kravas velosipēdu piegādēm un atļaut izmantot jaudīgākus e-velosipēdus.

“Nesenie aprēķini no Eiropas liecina, ka līdz 51% no visiem kravu pārvadājumiem pilsētās varētu aizstāt ar kravas velosipēdiem,” sacīja Vesterminsteras universitātes Aktīvo ceļojumu akadēmijas vadītājs un ziņojuma galvenais autors Ersilia Verlinghieri. “Tāpēc ir zīmīgi redzēt, ka, ja Londonā notiktu tikai daļa no šīs maiņas, tas būtu saistīts ne tikai ar CO2 emisiju krasu samazināšanu, bet arī ar ievērojamu gaisa piesārņojuma un ceļu satiksmes sadursmju radīto risku samazināšanu, vienlaikus nodrošinot efektīvu, ātru un uzticamu pilsētas kravu pārvadājumu sistēmu.”

“Šīs priekšrocības nav ... See more

03/08/2021

Ātri, videi draudzīgi, pašam un citiem veselīgi #kravasvelo #divritenis #velokurjers

03/08/2021

Praktiski, ietilpīgi un videi draudzīgi - SIA «Velokurjers» piegādes ar kravas velosipēdu! #kravasvelo #velokurjers #cargo #bullit #kurjeri #piegādes #larryvsharry #messenger #bikemessenger #courier

Izsauc kurjeru sev ērtā laikā un vietā! Sazinies ar mums pa tālruni ☎️20000041 vai raksti mums ✉️ uz velokurjers@velokurjers.lv 🤩

23/07/2021

SIA «Velokurjers» kurjeru komanda sasniegusi galamērķi - Eiropas Velokurjeru čempionāts ECMC 2021 Basel var sākties! 🚴🤩🚴
Turam īkšķus par labiem rezultātiem!!! 🤞

06/07/2021

Ar laivu uz Bruknas muižu!
No 2020. gada 1. septembra līdz šī gada 20. jūnijam SIA Velokurjers sadarbībā ar Bārbeles Zēnu pamatskolu iesaistījās labdarības projektā, kurā 14 km garā posmā tika attīrīta Iecavas upe un sagatavota laivotājiem no Bārbeles ciemata tilta līdz Bruknas muižai. Darbi tika paveikti deviņās talkās.
Vēl līdz pagājušā gada septembrim Iecavas upe Bārbeles maršrutā bija praktiski neizbraucama, jo to šķērsoja neskaitāmi daudz sakritušu koku, it īpaši bagarētajos posmos.
Laivu brauciens pa Iecavu raksturojams kā mierīga laivošana pa upi, kuras krasti visā tās garumā atgādina mazliet mežonīgu un pirmatnīgu dabas parku. Ik pa brīdim atsedzas acij tīkamas, velna matiem līdzīgas koku saknes, pa laikam var ieraudzīt meldros mītošus putnus vai pa blakus esošajiem meža apvidiem klaiņojošus savvaļas dzīvniekus. Iecavas plūdums nav tikai mierīgs un lēns - laivotājiem atklājas arī nedaudz krāčainais upes raksturs.
Posms no Bārbeles ciemata tilta līdz Bruknas muižai ir īpašs ar to, ka sākumā upe ir ļoti līkumota, bet pēc 8 km brauciena sākas Iecavas daļa, kura tika regulēta 20. gadsimta vidū.
Laivošanas maršruts noslēdzas pie Bruknas muižas, kura ir celta 18. gadsimtā. Kaut arī vēlāk pārbūvēta, tā nav zaudējusi savu autentisko interjeru un ārpusi. Apskatīt var arī Latvijai tik ļoti neierasto renesanses stila dārzu, pie kura apakšējā terasē tiek veidots labirints – meditācijas vieta.
Kopš 2001. gada muižā darbojas katoļu priestera Andreja Mediņa vadītā sabiedriskā organizācija "Kalna svētību kopiena".
Muižas teritorijā var apskatīt arī starpkonfesiju Bruknas Svēto Apustuļu kapelas baznīcu, kura no pamatiem līdz jumtam ir celta ar ziedojumu palīdzību un tika būvēta un veidota pašu – “Kalna svētību kopienas” dalībnieku rokām. Kapela līdzinās senai, 9. gadsimtā celtai armēņu kristiešu baznīcai - Karsas ... See more

03/06/2021

Sveicam Jūs Starptautiskajā pasaules velosipēdu dienā! 🚲🚲🚲
#internationalworldbikeday

18/05/2021

Vairums sūtījumu ir tāda izmēra, ka to transportēšanai nav nepieciešama automašīna, bet pietiek ar kravas velosipēdu. Pie kam, ar velosipēdu var piebraukt tuvāk durvīm. #kravasvelo #velokurjers #bullittbike

« 2 of 38 »