Новости

SIA «Velokurjers»

2 weeks 2 days ago

🇱🇻 Sveiciens Lāčplēša dienā! 🇱🇻

SIA «Velokurjers»

2 weeks 3 days ago

Sia “Velokurjers” aicina darbā aizrautīgus, sportiskus un aktīvus riteņbraucējus kurjera darbam. Piedāvājam atalgojumu atbilstoši padarītajam darbam. Papildus ir iespēja piedalīties sporta, velo tūrisma pasākumos un ar transportu saistītos projektos. Vēlama B kategorijas vadītāja apliecība.

SIA «Velokurjers»

3 weeks 5 days ago

Latvijas Riteņbraucēju apvienība kopā ar vēl 62 organizācijām parakstījusi vēstuli, aicinot valdības un to vadītājus, kas piedalās ANO 26. Klimata pārmaiņu konferencē (COP26) Glāzgovā, apņemties ievērojami palielināt to cilvēku skaitu, kuri savās valstīs pārvietojas ar velosipēdu. Valdības var to paveikt, veidojot kvalitatīvāku riteņbraukšanas infrastruktūru, integrējot riteņbraukšanu ar sabiedrisko transportu, uzlabojot ceļu satiksmes drošību un ieviešot politiku, kas mudina cilvēkus un uzņēmumus aizstāt braucienus ar automašīnu pret velobraucieniem un citiem veidiem, piemēram, kājām un sabiedrisko transportu. Aktīvās mobilitātes veicināšanai un nodrošināšanai ir jābūt globālo, valsts un vietējo stratēģiju stūrakmenim, lai sasniegtu nulles oglekļa emisijas mērķus. Vairāk šeit: cop26cycling.com

SIA «Velokurjers»

1 month 1 week ago

SIA «Velokurjers»

1 month 1 week ago

Vienmēr prieks palīdzēt! Šoreiz piegādājām sūtījumus Neatliekamās palīdzības mediķiem.

Nogādāsim Jūsu uzņēmuma sūtījumus klientiem tās pašas dienas laikā! Izmantojot bezkontakta piegādi, mūsu velo, auto un kravas transporta kurjeri piegādes Rīgas robežās veiks pāris stundu laikā.
Kā kļūt par mūsu klientu? www.velokurjers.lv/klusti-par-klientu/
Ja nepieciešams kurjers, zvani uz 20000041.
Vairāk par SIA «Velokurjers» piegādēm un pakalpojumiem: www.velokurjers.lv/piegade-riga/#ariga
Foto: Gatis Kalendris

#velokurjers #velokurjeri #piegādes #siaVelokurjers

SIA «Velokurjers»

1 month 2 weeks ago

Cienījamie klienti!

Lai saglabātu ātru un drošu piegādi arī izsludinātā ārkārtas stāvokļa laikā, iespēju robežās lūdzam Jūs nodrošināt iespēju kurjeram sūtījumu saņemt/nodot, izvairoties no tieša kontakta (piemēram, atstājot sūtījumu apsardzē, administrācijā, pie biroja durvīm). Paldies par sapratni!
Korektu piegādes datu nodrošināšanai arī turpmāk lūdzam sūtījumu nodošanu vai saņemšanu apliecināt ar parakstu sava telefona ekrānā SMS saitē, ko piegādes reģistrācijas brīdī nosūtīsim uz Jūsu tālruņa numuru.
Saudzēsim sevi un apkārtējos!

SIA «Velokurjers»

1 month 2 weeks ago

Sveicam labākos kurjerus un mūsu klientus velokurjeru cildināšanas dienā!

SIA «Velokurjers»

1 month 3 weeks ago

SIA «Velokurjers» cenu kalkulators - ērts rīks, ar kura palīdzību viegli noskaidrot sūtījuma piegādes izmaksas.

#velokurjers #cenukalkulators #velokurjerslv #piegādes #kurjers

SIA «Velokurjers»

1 month 3 weeks ago

🥳🥳🥳
Nesen notikušajās kalnu riteņbraukšanas sacensībās "Sēlijas Pērle 2021" mūsu velokurjers Rausis (Reinis Avens) ierindojies godpilnajā 1. vietā Vīriešu senioru V40 grupā!
Lepojamies!

SIA «Velokurjers»

1 month 3 weeks ago

#kopāstiprāki #velokurjers #piegādesRīgā #kurjers

Agrāk, 90. gadu pašās beigās, Rīgā velokurjeri bija retums. Taču atpazīstamība arvien pieauga, jo tie tika ietērpti koši zaļgandzeltenās formās - no attāluma kurjerus pat mēdza sajaukt ar policistiem. Šobrīd Rīgas ielās velokurjeri strādā jau vairāk kā 20 gadus un sastopami itin bieži, vedot dažnedažādas kravas.
Tūkstošiem uzņēmumu katru dienu Latvijā izmanto kurjeru pakalpojumus. Velokurjeriem ir pasta komersanta licence - atbildība un pienākumi ir tādi paši kā jebkuram pasta pakalpojumu sniedzējam. Pieprasījumam augot, velokurjeri ar velosipēdiem nespēj vieni paši nodrošināt pilnu servisu, tādēļ arī laika gaitā mūsu uzņēmuma lietošanā ir kravas velosipēdi, moto transports, vieglās un kravas automašīnas. Esam priecīgi palīdzēt klientiem, vedam gandrīz visu - vēstules, ziedus, gleznas, mēbeles un pat lielgabarīta kravas līdz 1,5 tonnai.
Vairāk par Velokurjers piedāvājumiem: www.velokurjers.lv/
Foto: Aleksandrs Jaksis

SIA «Velokurjers»

2 months 5 days ago

Nestandarta sūtījums? 📦 Nav problēmu - aizvedīsim!
Kravas velosipēdu priekšrocība - liela ietilpība un spēja pārvadāt arī smagākus sūtījumus.
Piesaki kurjeru: 📞20000041

#Velokurjers #Kravasvelosipēdi #Bullit #Cargovelo #ZaļāsPiegādes

SIA «Velokurjers»

2 months 6 days ago

Sveiciens "Starptautiskajā dienā bez auto"!
Šīs dienas rīts iesācies darbīgi - Eiropas moblitātes nedēļas ietvaros (European Mobility Week) Rīgas Angļu ģimnāzijas skolēniem un skolotājiem tiek apkopti velosipēdi. Jau no paša rīta pie skolas atvērta mobilā velo remonta darbnīca, kurā rosās SIA «Velokurjers» velo mehāniķi, lai savestu kārtībā velosipēdus un skolēniem ceļš uz skolu būtu drošs. Akcijā piedalās arī CSDD I Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija, kas dalīs atstarojošos elementus un informatīvos materiālus par drošu pārvietošanos satiksmē.
Pasākumu organizē Latvijas Riteņbraucēju apvienība sadarbībā ar Rīgas Angļu ģimnāziju, SIA "Velokurjers" , Ceļu Satiksmes drošības direkciju un Bieriņu apkaimes attīstības biedrību. Ja jūties noderīgs šādos pasākumos ar kādu atbalstu skolēniem, droši piesakies Latvijas Riteņbraucēju apvienībā divritenis@divritenis.lv !

SIA «Velokurjers»

2 months 1 week ago

SIA «Velokurjers» velo mehāniķi Eiropas Mobilitātes nedēļā sakops Rīgas Angļu ģimnāzijas skolēniem un skolotājiem velosipēdus. 22. septembrī Rīgas Angļu ģimnāzijas skolēniem un skolotājiem, kas ieradīsies uz skolu ar velosipēdiem, tie bez maksas tiks sakopti. Jau 7:30 rītā pie skolas tiks atvērta mobilā velo remonta darbnīca, kurā Velokurjera velo mehāniķi sagaidīs skolas riteņbraucējus, lai paņemtu velosipēdus un līdz mācību dienas beigām tos sakoptu. Piepumpētu riepas, saregulētu bremzes, ieeļļotu un veiktu cita veida apkopi, lai skolēniem ceļš uz skolu būtu drošs. Savukārt CSDD I Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija pasākumā dalīs atstarojošos elementus un informatīvos materiālus par došu pārvietošanos satiksmē. Pēc Latvijas Riteņbraucēju apvienības pētījuma, Rīgas Angļu ģimnāzija ir Rīgas skola, kurā visvairāk izvietotas velosipēdu novietnes un visvairāk skolēnu dodas uz skolu ar velosipēdiem. Pasākums tiek oragnizēts Eiropas moblitātes nedēļas ietvaros, Starptautiskajā dienā bez auto, kas katru gadu ir 22. septembrī. Pasākumu organizē Latvijas Riteņbraucēju apvienība sadarbībā ar Rīgas Angļu ģimnāziju, sia "Velokurjers", Ceļu Satiksmes drošības direkciju, Bieriņu apkaimes attīstības biedrību. Ja jūties noderīgs šajā pasākumā ar kādu atbalstu skolēniem, droši piesakies Latvijas Riteņbraucēju apvienībā divritenis@divritenis.lv un ņem dalību. Attēlā: Viena no četrām velosipēdu novietnēm pie Rīgas Angļu ģimnāzijas.

SIA «Velokurjers»

2 months 1 week ago

Velokurjera mehāniķi Rīgas Angļu ģimnāzijas skolēniem sakops velosipēdus.

SIA «Velokurjers»

2 months 2 weeks ago

Mūsu kurjers Jānis Andersons pieņēmis Border Epic Unsupported Gravel Adventure izaicinājumu - Baltijā distances ziņā garākais velobrauciens. Ceļi līkumos pa mežu takām un brauciens ilgs līdz 19.09., kopumā mērojot aptuveni 1630km.🚲🚲🚲

#gravelcycling #borderpic #velokurjers
Foto Hydra Epic

SIA «Velokurjers» updated their cover photo.

2 months 3 weeks ago

📸 by Andris Strazds

SIA «Velokurjers»

2 months 4 weeks ago

Brīvdienās SIA «Velokurjers» organizēja laivu braucienu pa ņipro Tebras upi Kurzemē. Šoreiz apvienojām patīkamo ar lietderīgo - baudījām nepieradināto dabu upes krastos un attīrījām upi, izzāģējot būtiskos škēršļus. Par spīti augstajam upes līmenim, darbi veicās itin raiti, un nu posms Apriķi - Kalnenieku (Tauriņu) tilts laivojams daudz vieglāk. 🛶🚣‍♂️
Vēlamies teikt lielu paldies mūsu draugiem Redzēt Debesis (it īpaši Rolfam!) par laivām un labajiem vārdiem, kā arī uzslavēt mūsu zāģēšanas komandas meistarus - Andersonu un Oļegu! Malači, padarīts patiesi vērtīgs darbs! 👍

SIA «Velokurjers»

2 months 4 weeks ago

Velokurjeri rīko talku Tebras upē

SIA «Velokurjers»

3 months 5 days ago

Video ieskats “Zaļās zonas” piedzīvojumā - uzzini, kā mēs varam upēm palīdzēt!
Šoreiz ceļā devās dziedātājs Goran Gora un SIA «Velokurjers» upju tīrīšanas komanda Oļega Stolarova vadībā.

#zalazona #upes #partīrāmupēm #velokurjers #tīraiLatvijai

SIA «Velokurjers»

3 months 1 week ago

SIA «Velokurjers»

3 months 3 weeks ago

Saskaņā ar pētījumu, elektriskie kravas velosipēdi pilsētas centros ir par aptuveni 60% ātrāki nekā kravas mikroautobusi. Ziņojumā teikts, ka velosipēdi arī samazina oglekļa emisijas par 90% salīdzinājumā ar dīzeļautobusiem un par trešdaļu salīdzinājumā ar elektriskajiem furgoniem. Ievērojami samazinājies arī gaisa piesārņojums, kas daudzos pilsētas rajonos joprojām ir neapmierinošā līmenī. Pēdējos gados ir pieaugušas mājas piegādes, ko izraisa iepirkšanās tiešsaistē un koronavīrusa pandēmija. Furgoni var braukt pa lieceļu posmiem ar lielāku ātrumu nekā kravas velosipēdi, bet tos palēnina sastrēgumi un stāvvietas meklēšana. Ar kravas velosipēdiem ir iespējams apbraukt auto satiksmes sastrēgumus, šķērsot ielas, kas ir slēgtas auto satiksmei, un iespēja piebrauc pie klientu durvīm. Transporta radītās oglekļa emisijas pēdējo desmit gadu laikā nav samazinājušās un rada nopietnu izaicinājumu Apvienotajai Karalistei, pildot savus mērķus cīņā pret klimata krīzi. Nesen valdība paziņoja par finansējuma palielinājumu par 30%, lai atvieglotu riteņbraukšanu un iešanu kājām. Ziņojuma autori pauž, ka valdībai vajadzētu apsvērt iespēju samazināt PVN likmi kravas velosipēdu piegādēm un atļaut izmantot jaudīgākus e-velosipēdus. “Nesenie aprēķini no Eiropas liecina, ka līdz 51% no visiem kravu pārvadājumiem pilsētās varētu aizstāt ar kravas velosipēdiem,” sacīja Vesterminsteras universitātes Aktīvo ceļojumu akadēmijas vadītājs un ziņojuma galvenais autors Ersilia Verlinghieri. “Tāpēc ir zīmīgi redzēt, ka, ja Londonā notiktu tikai daļa no šīs maiņas, tas būtu saistīts ne tikai ar CO2 emisiju krasu samazināšanu, bet arī ar ievērojamu gaisa piesārņojuma un ceļu satiksmes sadursmju radīto risku samazināšanu, vienlaikus nodrošinot efektīvu, ātru un uzticamu pilsētas kravu pārvadājumu sistēmu.” “Šīs priekšrocības nav raksturīgas tikai Londonai, un tiek lēsts, ka no 2018. līdz 2020.

SIA «Velokurjers»

3 months 3 weeks ago

Ātri, videi draudzīgi, pašam un citiem veselīgi #kravasvelo #divritenis #velokurjers

SIA «Velokurjers»

3 months 3 weeks ago

Praktiski, ietilpīgi un videi draudzīgi - SIA «Velokurjers» piegādes ar kravas velosipēdu! #kravasvelo #velokurjers #cargo #bullit #kurjeri #piegādes #larryvsharry #messenger #bikemessenger #courier

Izsauc kurjeru sev ērtā laikā un vietā! Sazinies ar mums pa tālruni ☎️20000041 vai raksti mums ✉️ uz velokurjers@velokurjers.lv 🤩

SIA «Velokurjers»

4 months 3 days ago

Eiropas velokurjeru čempionāts ECMC 2021 Basel ir veiksmīgi noslēdzies! 🥳🤩💥

No 22. - 25. jūlijam Šveices pilsētā Bāzelē norisinājās Eiropas velokurjeru čempionāts ECMC 2021 Basel, kurā piedalījās SIA «Velokurjers» komanda no Latvijas. Mūsu velokurjeri arī šogad piedalījās vairākās sacensību disciplīnās – hillsprint (kalnā braukšanas sprints), uphill skid (kalnā braukšana + slīdēšana), alley cat (velo orientēšanās pilsētvidē), cargo race (kravas velosipēdu sacensības) un main race (galvenās sacensības) .
Vēlamies pateikt lielu paldies par laipno uzņemšanu Latviešu centrs Freiburgā!
Kā arī, paldies par dalību čempionātā mūsu kurjeriem: Rausim, Skapim, Vilmāram un Krišjānim – Jūs esat malači! 🚴🤩🥳
👉Jo spēks ir spieķos! 🚲🚲🚲

**Čempionāta pirmssākumi meklējami tālajā 1993. gadā Berlīnē, un katru gadu tas pulcē vairākus simtus velokurjeru no visas pasaules. ECMC (European Cycle messenger championship) mērķis ir ne tikai ātruma un veiklības sacensības, čempionātā svarīga ir jaunas pieredzes un kontaktu gūšana, savstarpēja komunikācija un, protams, arī urbānās velokultūras popularizēšana pilsētvidē.**

SIA «Velokurjers»

4 months 6 days ago

SIA «Velokurjers» kurjeru komanda sasniegusi galamērķi - Eiropas Velokurjeru čempionāts ECMC 2021 Basel var sākties! 🚴🤩🚴
Turam īkšķus par labiem rezultātiem!!! 🤞

SIA «Velokurjers»

4 months 1 week ago

Latvijas velokurjeru komanda piedalīsies Eiropas Velokurjeru čempionātā ECMC 2021 Basel Šonedēļ no Rīgas uz Šveici ceļā devusies 4 velokurjeru komanda no Latvijas! 🚴🚴🚴🚴 Latvijas komandai jau ir iepriekšēja pieredze vairākos Eiropas un Pasaules kurjeru čempionātos, kuros iegūtas arī godalgas. Piemēram, 2011. gadā velokurjers J. Beleckis Pasaules velokurjeru čempionātā Varšavā kravas velosipēdu klasē palika nepārspēts un ieguva pasaules čempiona titulu. Bet 2018. gadā Pasaules velokurjeru čempionātā R. Avens bija ātrākais Alleycat diciplīnā. Visi Latvijas komandas dalībnieki ikdienā strādā par velokurjeriem SIA «Velokurjers», kur pieredzējušākajam dalībniekam ir 22 gadu stāžs. Čempionāta pirmssākumi meklējami tālajā 1993. gadā Berlīnē, un katru gadu tas pulcē vairākus simtus velokurjeru no visas pasaules. ECMC (European Cycle messenger championship ECMC 2021 Basel) mērķis ir ne tikai ātruma un veiklības sacensības, čempionātā svarīga ir savstarpēja komunikācija un jaunas pieredzes, kā arī kontaktu gūšana un, protams, urbānās velokultūras popularizēšana pilsētvidē. Vēl velokurjeru sacensībās piedalās brīvprātīgie un atbalstītāji, kā arī velosipēdu un aksesuāru ražotāji no visas pasaules, kuri vēro un analizē tendences, velosipēdu tehniskās spējas, uzklausa dalībnieku priekšlikumus par iespējamiem uzlabojumiem. Kā piemērs - Dānijā ražotie velosipēdi Bullitt ir tapuši sadarbībā ar kurjeriem, un tie tiek uzskatīti par ātrākajiem kravas velosipēdiem pasaulē, kurus ikdienā izmanto arī velokurjeri Rīgas ielās.

SIA «Velokurjers»

4 months 3 weeks ago

Ar laivu uz Bruknas muižu! No 2020. gada 1. septembra līdz šī gada 20. jūnijam SIA Velokurjers sadarbībā ar Bārbeles Zēnu pamatskolu iesaistījās labdarības projektā, kurā 14 km garā posmā tika attīrīta Iecavas upe un sagatavota laivotājiem no Bārbeles ciemata tilta līdz Bruknas muižai. Darbi tika paveikti deviņās talkās. Vēl līdz pagājušā gada septembrim Iecavas upe Bārbeles maršrutā bija praktiski neizbraucama, jo to šķērsoja neskaitāmi daudz sakritušu koku, it īpaši bagarētajos posmos. Laivu brauciens pa Iecavu raksturojams kā mierīga laivošana pa upi, kuras krasti visā tās garumā atgādina mazliet mežonīgu un pirmatnīgu dabas parku. Ik pa brīdim atsedzas acij tīkamas, velna matiem līdzīgas koku saknes, pa laikam var ieraudzīt meldros mītošus putnus vai pa blakus esošajiem meža apvidiem klaiņojošus savvaļas dzīvniekus. Iecavas plūdums nav tikai mierīgs un lēns - laivotājiem atklājas arī nedaudz krāčainais upes raksturs. Posms no Bārbeles ciemata tilta līdz Bruknas muižai ir īpašs ar to, ka sākumā upe ir ļoti līkumota, bet pēc 8 km brauciena sākas Iecavas daļa, kura tika regulēta 20. gadsimta vidū. Laivošanas maršruts noslēdzas pie Bruknas muižas, kura ir celta 18. gadsimtā. Kaut arī vēlāk pārbūvēta, tā nav zaudējusi savu autentisko interjeru un ārpusi. Apskatīt var arī Latvijai tik ļoti neierasto renesanses stila dārzu, pie kura apakšējā terasē tiek veidots labirints – meditācijas vieta. Kopš 2001. gada muižā darbojas katoļu priestera Andreja Mediņa vadītā sabiedriskā organizācija "Kalna svētību kopiena". Muižas teritorijā var apskatīt arī starpkonfesiju Bruknas Svēto Apustuļu kapelas baznīcu, kura no pamatiem līdz jumtam ir celta ar ziedojumu palīdzību un tika būvēta

SIA «Velokurjers»

5 months 2 weeks ago

Sveiki! 📦📦📦
Atdodam lielās kastes, kuras var izmantot mākslinieciskajos un radošajos darbos kādā bērnudārzā vai skolā/uzglabāšanai un citiem projektiem.
Lūdzu, rakstiet mums vēstuli, lai varam sazināties ar Jums!
Varam tās piegādāt Rīgas robežās. 📦📦📦

Kaste saliktā veidā 182 x 51,5 x 78cm

SIA «Velokurjers»

5 months 3 weeks ago

Sveicam Jūs Starptautiskajā pasaules velosipēdu dienā! 🚲🚲🚲
#internationalworldbikeday

SIA «Velokurjers» is in Jaunā Teika.

6 months 1 week ago

Vairums sūtījumu ir tāda izmēra, ka to transportēšanai nav nepieciešama automašīna, bet pietiek ar kravas velosipēdu. Pie kam, ar velosipēdu var piebraukt tuvāk durvīm. #kravasvelo #velokurjers #bullittbike

SIA «Velokurjers»

7 months 14 hours ago

Velokurjeri ir profesionālākie ikdienas satiksmes velo braucēji pilsētā, tādēļ mediji bieži uzklausa kurjeru viedokli par dažādām ar velotransportu, velosatiksmi un ar satiksmi kopumā saistītām lietām. Šoreiz top stāsts par elektriskajiem velosipēdiem. Skaties drīzumā @rigatv24 #elektrovelo #pedelec #cargobike #bullittbike #larryvsharry #ebike #velokurjers #messenger #courier

SIA «Velokurjers»

7 months 5 days ago

Velokurjera floti pavisam drīz papildinās vēl četri elektriskie kravas velosipēdi. Atliek tiki mehāniķiem tos salikt. Piegādes Rīgā kļūs vēl ātrākas un videi draudzīgākas. @velokurjers @larryvsharry #gatescarbondrive #velokurjers #veloriga #divritenis #larryvsharry #bullittbike

SIA «Velokurjers»

7 months 1 week ago

Darba dienās, darba rūķiem - kurjeriem dodoties mājup... 🚲

SIA «Velokurjers»

7 months 1 week ago

Ikdienas pakas 📦

SIA «Velokurjers»

7 months 3 weeks ago

3 kravas velosipēdi dodas ceļā uz jaunām mājām.... #cargobike #kravasvelo #velokurjers #bullittbike #larryvsharry

SIA «Velokurjers» is at .

7 months 3 weeks ago

Priecīgas Lieldienas visiem! 🙂
#happyeaster #cargobikes #svecudarbnica

SIA «Velokurjers» is at .

7 months 4 weeks ago

Velokurjera darbnīcā tiek salikts jau piektais oranžas krāsas kravas velosipēds. #skaistulis #cargobike #larryvsharry #bullittbike #cyclemobility

SIA «Velokurjers» is feeling fantastic.

8 months 3 days ago

***Konkurss noslēdzies!

LIELDIENU KONKURSS🚲🚲🚲

Pirms Lieldienām vēlamies iepriecināt kādu no mūsu sekotājiem ar pārsteiguma balvu no čaklajiem jauniešiem no Grupu māja neatkarīgai dzīvei , kā arī iespēju nogādāt sūtījumu* Rīgas teritorijā bez maksas!

⬇️ Lai piedalītos:

🎁Spied ''Patīk'' SIA «Velokurjers»
🎁Atzīmē komentārā draugu, kurš arī vēlētos pārsteiguma balvu Lieldienās

🎊 Laimīgo uzvarētāju izlozēsim 1.04.2021.

*svars līdz 30kg📦📦📦

SIA «Velokurjers»

8 months 1 week ago

Labākais kravas transports bez “C” kategorijas ir kravas velosipēds. #kravasvelo #velokurjers #cargobike

SIA «Velokurjers»

8 months 3 weeks ago

Konkurss "NOĶER KURJERU" noslēdzies.
Paldies visiem dalībniekiem un dalībniecēm. Izvērtējot bildes, tika nolemts par divām labākajām bilžu autorēm - Ivetu un Anastasiju, kuras saņems iespēju pārvadāt Rīgas robežās bez maksas līdz 35 kg smagu sūtījumu un pārsteiguma balvu. Lūk arī uzvarētāju attēli.

SIA «Velokurjers»

8 months 3 weeks ago

Arī velokurjeriem piegādes būs ātrākas beidzoties sniegam un ledum. #velokurjers #kravasvelo #veloloģistika #cyclelogistics #bullittbike #larryvsharry #bullittcargobike

SIA «Velokurjers» is at Riga Old Town Tours.

9 months 2 days ago

Košākais un pamanāmākais velokurjeru transportlīdzeklis Rīgas ielās. #velokurjers #kurjers #kravasvelo #kurjerpasts #cargobike #riga #cyclelogistics #bullittbike #larryvsharry

SIA «Velokurjers»

9 months 1 week ago

❗️ Konkurss – NOĶER KURJERU!🚴‍♂️📸😊
Sniegotajās Rīgas ielās ik dienu čakli rosās mūsu azartiskie un zibenīgie kurjeri. ⚡️⚡️⚡️
Tavs uzdevums – noķert mirkli un nofotografēt kādu no kurjeriem ar kravas velosipēdu. Acīgākajiem un veiklākajiem knipsētājiem – pārsteiguma balvas no SIA «Velokurjers» un iespēja nogādāt sūtījumu Rīgas teritorijā pilnīgi bez maksas!*
Atceries – jāiemūžina darbībā tikai tie kurjeri, kuri pārvietojas ar kravas velosipēdiem!
Konkurss norisināsies no 17.-27. februārim, aicinām labākos kadrus iesūtīt mūsu e-pastā: velokurjerslv@gmail.com !

*Bezmaksas sūtījuma maksimālais svars – 35 kg.

SIA «Velokurjers»

9 months 2 weeks ago

Velokurjera vakara piegādēm ir savs krāšņums...... Velokurjers strādā arī brīvdienās. #kravasvelo @velokurjers #cyclelogistics #cargobike #messenger #larryvsharry #bullittbike

SIA «Velokurjers»

9 months 2 weeks ago

Valentīndienas noskaņas virmo gaisā! Vēlies apsveikt sev mīļos? Jāaizved ziedi un kūciņa? 💐🍫🎂 Zvani 20000041 vai raksti mums uz epastu velokurjers@velokurjers.lv un par piegādi parūpēsies SIA «Velokurjers» kurjeru komanda. Atgādinām, ka mēs strādājam arī brīvdienās! #Velokurjers #Valentīndienasvēstījums #Valentīndiena #Autokurjers #Piegādes #Kurjers #Courier #Messenger #Apsveicmīļos #Bikemessenger #Ziedupiegāde #LabākaiskurjerservissRīgā #Spēksirspieķos #Apsveicsavējos # #💕 📸: Uvis

SIA «Velokurjers»

9 months 2 weeks ago

SIA «Velokurjers»

9 months 2 weeks ago

Mūsu jaunākais kravas velosipēds un vienīgais oranžā krāsā. Ja tādu satiec Rīgas ielās, tad sveicini kurjeru Rausi😉 #velokurjers #cargobike #kurjers #mobility #cyclelogistics #bullittbikes @larryvsharry

SIA «Velokurjers»

9 months 3 weeks ago

Video sižets par vissenāk strādājošo velokurjeru Latvijā. tv3play.skaties.lv/900-sekundes-11368399 TV3 Latvija #velokurjers Divritenis Veloriga.lv #bullitbike #LarryVSHarry

SIA «Velokurjers»

9 months 3 weeks ago

Indonēziešu uzņemts video, kas nu kalpo kā atmiņas no Pasaules Velokurjeru čempionāta Rīgā, kuru organizēja Velokurjers: youtu.be/VPoCLKlXjnc

SIA «Velokurjers»

9 months 3 weeks ago

Raksts par ilgāk strādājošo velokurjeru Latvijā. Bija laiks, kad profesiju klasifikatorā nebija vārds “velokurjers”, bet nu tādu Latvijā ir simtiem: jauns.lv/raksts/zinas/425561-sis-ir-reinis-vecakais-stradajosais-velokurjers-latvija-kurs-diena-nobrauc-100-kilometrus #velokurjers #kurjerpasts #kravasvelo #divritenis Larryvsharry

SIA «Velokurjers» is at .

9 months 4 weeks ago

SIA «Velokurjers»

10 months 1 week ago

Liekam kopā 3 jaunos skaistuļus - kravas velosipēdus, lai piegādes centrā būtu ātrākas un zaļākas nekā ar mašīnu. Katrs velo ir viena automašīna mazāk un cena draudzīgāka nekā ar mašīnu vedot. #bullitt #velokurjers #riga

SIA «Velokurjers»

10 months 1 week ago

Velosipēdu remonts, diagnostika un apkope pie Velokurjers labākajiem meistariem Velokurjera darbnīcā. Ir iespēja aizbraukt pēc velosipēda, saremontēt un atvest to Jums. Kravas velosipēdu remonts, elektrisko velosipēdu remonts. GPS ievietošana un izsekošanas platformas nodrošinājums. #veloremonts #velonoma #kravasvelo #velokurjers #kurjerpasts

SIA «Velokurjers»

10 months 2 weeks ago

Jaunumi no kravas velosipēdu ražotāja Bullitt, kurus mēs lietojam ikdienā un izplatam interesentiem.

SIA «Velokurjers»

10 months 2 weeks ago

Kad automašīnai akumulators beidzies..... @velokurjers #cargobike #kravasvelo #cyclelogistics

SIA «Velokurjers»

10 months 3 weeks ago

Pārdodam elektrisko velosipēdu! Mūsu darbnīcā ir nonācis Vācijā ražots elektriskais velosipēds. Iepriekš atradies veikala skatlogā kā testa modelis, attiecīgi izskatās kā pilnīgi jauns. Cena 1500€ +PVN. (Velosipēda veikala cena ir 2600 €)
Elektriskais velosipēds ir domāts tiem, kas vēlas braukt lielākus attālumus ar mazāku piepūli. Sevišķi domāts tiem, kas uztraucas par svīšanu braucot uz darbu. Elektriskā piedziņa palīdz braukt kalnup, pa smilšanu un dubļainu apvidu. taču, ja ir vēlme atslēgt elektrisko piedziņu, tas ir tikpat vienkārši kā mobilajam telefonam pagriezt skaņu klusāk un var braukt kā ar parastu velosipēdu. Komplektā ir arī lādētājs. Velosipēda bateriju var viegli izņemt un lādēt pie jebkuras rozetes. Ar vienu uzlādi, maksimālais nobraukšanas attālums līdz 100km eco režīmā.

Par papildus samaksu var ievietot GPS iekārtu, kas ļauj īpašniekam noteikt velosipēda atrašanās vietu.

Vairāk par velosipēda tehnisko specifikāciju šeit: www.henco-bikes.de/Artikel-Kreidler-Vitality-Eco--E-6-Plus-2113562446.html

SIA «Velokurjers»

11 months 6 days ago

Dāvanu laiks Velokurjerā gaišu noskaņojumu rada ne tikai dāvanu saņēmējiem, bet arī kurjeriem. Ar mašīnām atvestie sūtījumi tiek pārkrauti uz kravas velosipēdiem, lai tos ātrāk varētu piegādāt pilsētas centrā mītošajiem dāvanu saņēmējiem. #Ziemaasvētki #Saulgrieži #velokurjers #kravasvelo #zaļākapiegāde #saudzēvidi

SIA «Velokurjers» is at .

11 months 1 week ago

Dāvanu laiks Velokurjerā gaišu noskaņojumu rada ne tikai dāvanu saņēmējiem, bet arī kurjeriem. Ar mašīnām atvestie sūtījumi tiek pārkrauti uz kravas velosipēdiem, lai tos ātrāk varētu piegādāt pilsētas centrā mītošajiem dāvanu saņēmējiem. #Ziemaasvētki #Saulgrieži #velokurjers #kravasvelo #zaļākapiegāde #saudzēvidi

SIA «Velokurjers»

11 months 1 week ago

Ja nevari laicīgi nosūtīt sūtījumu vai izņemt preci, zvani Velokurjeram, jo strādājam arī brīvdienās un braucot ar kravas velosipēdiem sastrēgumu nav. www.velokurjers.lv

www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/sogad-suta-divreiz-vairak-pacinu--pakomati-parslogoti-sutijumi-kavesies.a386012/

SIA «Velokurjers»

11 months 1 week ago

Velokurjers aktīvi strādās brīvdienās!!!
Ņemot vērā cilvēku vēlmi nosūtīt sīkpakas, dāvanas, vēstules un preces, "Velokurjers" kurjeri strādās arī sestdien un svētdien. Lai izdevušies svētki! Zvaniet: 20000041

SIA «Velokurjers»

11 months 1 week ago

Elektriskā velosipēda priekšrocības 1. Ātrāka nokļūšana Pateicoties tehnoloģijai, ko nodrošina e-velosipēdi, ar tiem var ātrāk nokļūt vietās nekā ar tradicionālajiem velosipēdiem. Turklāt elektriskais velosipēds ļauj braukt daudz ilgāk, salīdzinot ar parasto velosipēdu. Te nav stāsts, cik tehnoloģiski lielu attālumu var veikt ar parasto un elektrisko velosipēdu, jo elektriskajam velosipēdam tomēr ir nepieciešama uzlāde, bet gan ārtais, loģiskais braukšanas ilgums un attālums attiecībā pret slodzi. Pētījumi rāda, ka ērtais, loģiskais attālums pilsētvidē ar parasto velosipēdu ir ap 9km vienam braucienam, elektriskajam velosipēdam(pedelec, jeb pedal-electric)* ap 15 km vienam braucienam, bet speed pedelec (elektriskais velosipēds, kurš ir minams ar pedāļiem, bet tā dzinēja jauda un ātrums ir lielāks nekā pedelelec (pedal-electric). Izaicinošais un stāvais reljefs, irdenas smiltis vairs nebūs problēma! 2. Uzlabo jūsu fizisko sagatavotību un veselību Vai zinājāt, ka, braucot ar e-velosipēdu, fitnesa uzlabošana ir tikpat laba kā braukšana ar parastu velosipēdu? Elektriskā velosipēda izmantošana ikdienas brauciena laikā ir lielisks veids, kā ieviest fiziskās aktivitātes ikdienas rutīnā. Tas ļauj vingrināt muskuļus, plaušas un sirdi, baudot svaigu gaisu(pilsētvidē švakāk). Attālums un laiks daudzos gadījumos ir tas, kas nosaka pārvietošanās veida izvēli. Mazas distances ar kājām, lielākas ar parastu velosipēdu, daudz lielākas ar elektrisko velosipēdu, vēl tālāk, iespējams ar mopēdu, motociklu, taču lielus attālumus ar automašīnu vai ar vilcienu, autobusu, vai pat ar lidmašīnu. Attiecīgi, elektriskais velosipēds ir tas, kuru var izvēlēties, lai veiktu lielākus attālumus nekā ar parastu velosipēdu, jo daudzos gadījumos, cilvēks saprotot, ka ar parastu velosipēdu ir pārāk liels attālums, jeb pārāk grūta braukšana, jo jābrauc kalnup, tad ir iespēja

SIA «Velokurjers»

11 months 2 weeks ago

Daļa no Velokurjeru kravas velosipēdu flotes. Arvien vairāk saprotam, ka kravas velosipēdu konkurētspēja pilsētas centrā salīdzinot ar automašīnām ir krietni pārāka gan ātruma, gan izmaksu ziņā. Zaļa mobilitāte ir tas virziens, kurā arvien vairāk attīstamies. @velokurjers @cyclelogistics @cycle_logistics @larryvsharry #bullittbike #velokurjers

SIA «Velokurjers»

11 months 2 weeks ago

Pēdējās jūdzes piegādes Šis ir vēl viens princips, kas loģistikā arvien vairāk ienāk Klimata pārmaiņu politikas rezultātā. Taču tas nav tikai politisks uzstādījums, bet gan veicina piegādi, neradot problēmas citiem. Mērķis ir tāds, ka lielos attālumos daudz kravas ved ar lielu transportu, bet mazās distancēs ar mazu. Respektīvi, daudz konteineru sakrauj uz liela kuģa, kurš ved pāri okeānam vai jūrai līdz ostas konteineru terminālim, ar no kuģa nokrautajiem konteineriem nokomplektē vilciena sastāvu, kas virzās pa sauszemi lielākus attālumus līdz preču stacijai, tad no vilciena pārkrauj uz kravas automašīnām. Ar kravas automašīnām brauc līdz noliktavām, kuras atrodas piepilsētā, kaut kur pie lielceļiem. Tad pārkrauj mazākos transportos – maza izmēra kravas mašīnās, kravas autobusiņos, kuri dodas līdz pilsētas centra robežai. Taču pilsētas centrā pamatā piegāde notiek ar kravas velosipēdiem. Eiropas komisija ir veikusi vairākus pētījumus, kuri pierādījuši, ka 50% no kravām, kuras transportē pilsētu centros, ir iespējams pārvadāt ar velosipēdiem. Tādēļ komisija pat ir atbalstījusi arī “Cyclelogistics” izveidi, kas ir starptautiska kravas velosipēdu loģistikas asociācija, izveidota ar mērķi veicināt un vairot piegādes pēdējā jūdzē ar velosipēdu. Šis viss stāsts pamatā ir balstīts uz loģisku sistēmu, kur ar kravas automašīnām nebrauc pilsētu centros, vecpilsētās, nerada vēl lielākus sastrēgumus, kas rada dīkstāvi citiem uzņēmējiem, nerada arī vēl lielāku gaisa piesārņojumu, kas veicina pāragru mirstību, nerada degradētu, trokšņainu, agresīvu pilsētvidi, kas atbaida cilvēkus pārvietoties fiziski aktīvā veidā, kas liedz efektīvi izmantot publisko telpu kultūrai, videi, veselībai, tūrismam un citām nozarēm, kas ienes nodokļos daudz vairāk no viena kvadrātmetra, nekā autoceļš pilsētas centrā. Domāju, ka daudzi

SIA «Velokurjers»

11 months 3 weeks ago

No rokas rokā jebkurā vietā - viens no piegādes veidiem Pārsvarā pasta pakalpojumu sniedzēju piegādes sistēma ir tāda, ka bāzē (noliktavā, loģistikas centrā, šķirotavā, terminālā – kā nu kurš to dēvē) automašīnas vadītājs saņem sūtījumus, kuri salikti secīgi maršrutā, lai ātrāk, loģiskāk, lētāk ir piegādi veikt. Taču, ja ir kāda novirze no plāna – piemēram, klients neatrodas adresē, saņēmējs atrodas citā vietā viņam piedāvātajā laikā – tad pasta piegādātājs sūtījumu liek malā, turpina doties savā maršrutā, un gadījumā, ja līdz vakaram visus sūtījumus ir paspējis izvadāt, tad sazvana klientu un jautā, vai klients konkrētajā brīdī būs gatavs sūtījumu saņemt. Ja darba diena beigusies vai, ja saņēmējs nevar būt norādītajā laikā norādītajā adresē, tad sūtījums tiek vests atpakaļ uz bāzi, kur to iekļauj nākamās dienas piegādes maršrutā. Ja arī nākamajā dienā ir līdzīga situācija, tad tas viss pārceļas atkal par dienu. Variants vēl ir tāds, ka saņēmējs pats piesakās, ka darba laikā aizbrauks uz pasta pārvadātāja bāzi un pats paņems sūtījumu. Ļoti retos gadījumos pārvadātājs ir gatavs fleksibli rīkoties un aizbraukt pie klienta. SIA “Velokurjers” loģistika un attieksme ir cita – piegādās klientam sūtījumu kaut nakts vidū, ja tā būs vienīgā iespēja, un tajā vietā, kur klients būs gatavs saņemt. Par to var nākties piemaksāt, bet svarīgāks ir piegādes ātrums un attieksme. Turklāt sastrēgumu laikā dienas vidū ar automašīnu kāds lieks līkums ar iekļūšanu sastrēgumā var maksāt dārgi. Visi sūtījumi, kas dēļ kavēšanās tiek pārcelti uz nākamo dienu, rada tikai vairāk darba nākamajā dienā. Bet ar velosipēdu daži kvartāli sastrēguma laikā

SIA «Velokurjers»

11 months 3 weeks ago

Kravas piegādes loģistikas ķēdes variants: Velo – avio

Ir klienti, kuri, lai nosūtītu sūtījumu uz ārzemēm, izsauc nevis kādu no starptautiskajiem pārvadātājiem, bet tieši velokurjeru. Taču to pārsvarā dara loģistikā ļoti zinoši cilvēki. Ir tā, ka lielie pasta uzņēmumi strādā tā, ka apkalpo klientus pēc noteikta maršruta un atkarībā no sūtījumu atrašanās vietas. Kurjers tiks izsaukts pēcpusdienā, bet pie klienta viņš ieradīsies tikai nākamajā dienā. Tajā dienā viņš piekraus ar daudz dažādu klientu sūtījumiem pilnu mašīnu, dienas beigās dosies uz loģistikas centru, kur to visu izkraus, sašķiros un vedīs tālāk uz lidmašīnu. Taču, ja lidmašīnai ir viens reiss dienā, kas tai dienā būs jau veikts, tad iznāks, ka pasūtītājs jau ir pazaudējis divas dienas. Taču, izsaucot velokurjeru, tas uzreiz pēc sūtījuma saņemšanas var doties (ja sūtījums steidzams) uz loģistikas centru un atdot sūtījumu starptautiskajiem pārvadātājiem, un ir pat iespējams, ka sūtījums jau tajā pašā dienā nonāks Eiropā.

SIA «Velokurjers»

11 months 4 weeks ago

Sūtījumu loģistkas ķēdes viens no variantiem: Kravas velo – velo.

Loģistikai kravu pārvadāšanā ir ļoti liela nozīme. Mūsdienās tā paliek šķietami arvien vienkāršāka, jo cilvēki meklē vienkāršākos, ātrākos, lētākos veidus, kā piegādāt sūtījumu. Taču vienlaicīgi ir ļoti daudz dažādu ietekmju, kombināciju, tehnoloģiju un tehnoloģisko procesu, kas var gan uzlabot, gan tikpat ātri piegādes sistēmu sabojāt. Taču SIA “Velokurjers” darbā šī sarežģītība nav tik liela, jo vairums piegāžu ir nelielās distancēs, un neko vairāk kā paņemt un aizvest nav nepieciešams. Taču ir arī savi knifi. Piemēram, uzņēmums uz Ziemassvētkiem vēlas nosūtīt saviem klientiem 100 nelielu dāvaniņu. Iedomājieties, cik būtu nepieciešams laiks un kādi resursi, lai to piegādātu cilvēks ar automašīnu. Velokurjeru gadījumā ir tā, ka piebrauc kurjers ar automašīnu vai kravas velosipēdu, paņem visas dāvaniņas, aizved uz šķirošanas terminālu, bet tur tie tiek izdalīti velokurjeriem atbilstoši katra maršrutam, tādā veidā 10 velokurjeri spēj izvadāt 100 dāvanas pāris stundu laikā, pa ceļam arī piegādājot citus sūtījumus.

SIA «Velokurjers»

1 year 1 day ago

Piegādes loģistikas ķēdes piemērs: Velo – auto

Diezgan bieži ir izplatīta piegāde, sevišķi Latvijas teritorijā, kur klients vēlas piegādi nākamajā dienā. Un tad, atkarībā no sūtījuma lieluma (ja tas ir neliels), to paņemt dodas velokurjers, kas to aizved līdz autotransportam, uz kuru arī citi velokurjeri ir saveduši savus nelielos sūtījumus, un visus kopā auto tālāk izvadā pa valsti.

SIA «Velokurjers»

1 year 5 days ago

Kādēļ Velokurjera darbiniekiem var sekot kartē tiešsaistē?

Kurjeru atrašanās vietas kartē ir palīgs dispečeriem, lai redzētu, kur kurjeri atrodas. Klientiem ir iespēja sekot līdzi arī kurjera maršrutam, kas kā līnija iezīmējas kartē.

Kad sūtījums ir nodots saņēmējam, tad saņēmējs var savā telefonā (nevis kurjera telefonā) parakstīties. Tajā brīdī dispečera sistēmā, kurjera telefonā un, protams, arī sūtījuma nosūtītājam un saņēmējam tiek uzrādīts, ka sūtījums ir nodots, kam nodots, kas parakstījis, cikos katrs no šiem procesiem ir noticis, arī visas maršruta GPS koordinātas sūtījuma vēsturē ir saglabājušās. Tiesa, šī detalizētā iespēja ir tikai tiem klientiem, kuri ir noslēguši līgumu ar Velokurjers

SIA «Velokurjers»

1 year 5 days ago

Kā notiek kurjera izsaukšana, piegāde. Bez mūsdienu tehnoloģijām velokurjeru darbu nebūtu iespējams tik ērti nodrošināt. Nedaudz par procesu: Klients zvana, raksta e-pastā vai ar Whatsapp starpniecību sazinās ar SIA “Velokurjers”. Šo informāciju saņem kāds no dispečeriem, kuri speciāli Latvijā radītā programmā aizpilda visu informāciju par sūtījumu (pastāvīgie klienti paši var aizpildīt visu nepieciešamo datubāzē) – saņemšanas un piegādes adreses, saņemšanas un piegādes laiks jeb piegādei nepieciešamais ātrums, kontaktpersonu telefona numuri, sūtījuma izmēri, svars, papildus piezīmes. Piemēram, durvju kodi, piekļūšanas un iekļūšanas padomi, vienkāršākas atrašanas iespējas un citas nianses par pašu sūtījumu. Programmatūra automātiski izrēķina cenu. Dispečers šo sūtījumu datorprogrammā pievieno virtuālajai kurjera somai. Dispečers kurjeru izvēlas atkarībā no kurjera atrašanās vietas (to dispečers redz kurjeru sekošanas programmā), no sūtījuma lieluma, no nosūtīšanas galamērķa un laika. Sūtījums tiek iedots tam kurjeram, kurš visātrāk varēs paņemt un nodot sūtījumu. Velokurjers savā telefonā speciāli izveidotā aplikācijā saņem informāciju par visiem sūtījumiem, kuri ir jāpaņem un kuri jau ir viņa somā. Mēdz būt, ka dispečers vai kurjers pa rāciju savā starpā sazinās, lai precizētu kādu informāciju. Piemēram, kurjers kaut ko nesaprot, nevar atrast, un, tā kā braukt ar velosipēdu un runāt pa telefonu nav ērti, tad labāk palūgt pa rāciju, lai dispečers noskaidro nepieciešamo informāciju.

SIA «Velokurjers»

1 year 1 week ago

Esi pozitīvs cilvēks, kurš izcili orientējas Rīgas ielās un meklē darbu? Nāc strādāt pie mums! Kļūsti par velo vai auto kurjeru ar izaugsmes iespējām SIA "Velokurjers" kolektīvā!
Gaidīsim Tavu ziņu mūsu e-pastā!
🚲🚕🚲

Padalies ar ziņu - jo varbūt tieši šobrīd kāds ir varen' forša darba meklējumos! 🚴🚲🚘

#teirdarbs #darbs #vakance #velokurjers #velokurjeri #share #autokurjers #darbapiedāvājums #cv

SIA «Velokurjers»

1 year 1 week ago

Higiēnas un saskarsmes drošība (COVID-19), jeb paraksties savā telefonā. Būtisku cita veida drošības latiņu ir uzlikusi globālā pandēmija COVID-19. Tas daudz lielāku pārbaudījumu uzlika tieši tādiem pasta komersantiem, kuriem ir tiešā saskare ar cilvēkiem. SIA “Velokurjers”, šo apstākļu motivēta, izveidoja sistēmu, kur iespēja parakstīties par sūtījumu ir nevis kurjera elektroniskajā iekārtā, bet klientam pašam savā telefonā. Attiecīgi, kurjers ar sūtītāju vai saņēmēju var atrasties lielā attālumā un nokārtot juridiskās formalitātes. Klientam nav jāpieskaras kurjera telefonam jeb sūtījumu reģistrācijas iekārtai. Tam nav nepieciešama kāda īpaša aplikācija, bet gan der jebkurš interneta pārlūks ar interneta pieslēgumu. Cik zināms, tad šāda sistēma pat citviet pasaulē nav manīta. Citi kurjerpasti zvana klientam un paziņo, ka sūtījums dēļ izolācijas tiks atstāts pie durvīm drošā attālumā. Nofotografē sūtījumu, kurš ir atstāts pie durvīm, lai attēls kalpotu par pierādījumu, ka sūtījums tiešām ir bijis atstāts. Taču tādējādi netiek nodrošinātas ne likuma prasības, kas nosaka, ka par saņemšanu ir jāparakstās (kā ierakstītas vēstules gadījumā), ne fiziski kurjers spēj nodrošināt, ka patiešām klients saņems, jo var gadīties, ka cilvēks kādu apstākļu dēļ nespēj uzreiz paņemt sūtījumu, un kurjers nespēj nogarantēt, ka kāds cits, kas iet garām, dažu sekunžu laikā nepaņem sūtījumu uzreiz pēc kurjera aiziešanas. Ne vienmēr ļaunprātīgos nolūkos, bet nejauši paņem ne sev domātu sūtījumu. Attiecīgi, SIA “Velokurjers” izstrādātā sistēma ļauj parakstīties, un ir skaidrība, kurā pusē palicis ir sūtījums – pie kurjera vai saņēmēja, bet nevis kāpņutelpas vidū.

SIA «Velokurjers»

1 year 1 week ago

Velokurjeru pārvadājumu drošība. Kurjeru pārvadājumu drošībai ir tādi paši pamatstandarti kā citiem pasta komersantiem. Taču papildus sūtījuma apdrošināšanas prēmijas apmēru nosaka katrs pasta komersants pats. Un ir pat redzēts, ka velokurjeru uzņēmumiem apdrošināšana ir viena no augstākajām, jo specifika ir tā, ka sūtījumi ļoti bieži ir ārkārtīgi svarīgi. Un svarīgi ir ne tik daudz kā paša sūtījuma satura vērtība, bet svarīgums ir izteikts laikā. Piemēram, pēdējā brīdī iesniegt miljoniem vērta konkursa dokumentāciju vai dokumentus tiesā. Citkārt cilvēks ir aizmirsis seifa atslēgu vai lidmašīnas biļetes, un saprot, ka vienīgais, kas paspēs laikā atvest, ir velokurjers. Cita veida drošība, kas mums ir vienīgajiem Latvijā un nav zināma arī citviet pasaulē – klientam pieejama kurjera izsekošana tiešsaistē. Kurjeram un/vai kurjera velosipēdam piestiprinātā satelītnavigācijas iekārta raida signālu, tādējādi klients savā datorā vai telefonā var redzēt kurjera pārvietošanos. Ne vienmēr tas ir klientam svarīgi, taču ir sūtījumi, kur tas ir būtiski. Ne tikai tādēļ, lai redzētu, kur šobrīd ir kurjers, bet arī, lai paskatītos vēsturiskos datus par to, kur kurjers ir atradies pirms vairākām dienām, mēneša. Uzticībai ir augsta nozīme, bet ļoti bieži ir svarīgi dokumenti, pierādījumi, kas apliecina sūtījuma izsūtīšanu, transportēšanu un saņemšanu. Tādēļ kurjerpastiem ir stingra uzskaite par šo procesu. Agrāk bija ikdienišķa lieta papīra pavadzīmes, kvītis, taču tagad parakstīšanās notiek elektroniski, un dati par sūtījuma loģistikas procesiem ir redzami gan kurjerpastam, gan klientam tiešsaistē. Lielākā daļa pasaules kurjerpastu klientam internetā sniedz informāciju tikai par sūtījuma atrašanās vietas starpposmiem. Piemēram, “sūtījums ir nodots kurjerpastam”, “sūtījums atrodas pasta terminālā”, “sūtījums nodots kurjeram”. Taču nav

SIA «Velokurjers»

1 year 1 week ago

Kas izmanto velokurjeru? Tūkstoši uzņēmumu Latvijā izmanto kurjerus katru dienu. Velokurjeriem ir pasta komersanta licence, attiecīgi, atbildība un pienākumi ir tādi paši kā jebkuram pasta pakalpojumu sniedzējam. Taču par licences esamību vēlams pārliecināties, slēdzot līgumu. Velokurjeru uzticamību apliecina tas, ka velokurjerus izmanto tiesas, advokāti, bankas, vēstniecības, grāmatvedības pakalpojumu sniedzēji, reklāmas aģentūras, farmācijas un telekomunikāciju uzņēmumi, būvniecības kompānijas, kosmētikas ražotāji, pārtikas veikali un daudzi, daudzi citi. Nav tā, ka kurjerus izmanto tie, kuri nevar atļauties savu autotransportu. Drīzāk ir tā, ka kurjerus izmanto tie, kuri prot rēķināt, un tādēļ arī izauguši par lieliem uzņēmumiem, jo atteikušies no blakus lietām, procesiem, kuru veikšanai citādi pašiem būtu jātērē savs laiks un nauda. Iedomājieties, ja jums uzņēmumā ir kaut viena automašīna ar šoferi, tad uz kāda pleciem ir remonti, apskate, apdrošināšana, nodokļi, nodevas, dažādi maksājumi uzturēšanai ikdienā, autostāvvietu maksājumi, šofera alga, aizvietotāja meklēšana šofera slimības vai atvaļinājuma laikā. Rezultātā vienas mašīnas dēļ ir jāiesaista vairākus cilvēkus. Kaut vai grāmatvedis, kuram ir vairāk dažādu rēķinu, maksājumu, pavadzīmju mēnesī dēļ tā, ka uzņēmumā ir viena mašīna. Un tad, kad mašīna ir remontā, tad jāmeklē auto, kas aizstāj. Turklāt, cik daudz mašīna ir noslogota? Ja tā visu laiku nav ceļā, tad mašīna vienalga “tērē” – kaut vai amortizācija, nodokļi, nodevas un citas izmaksas. Tas viss ir laiks un nauda. Otra pieeja ir zvans SIA “Velokurjers”, un, atkarībā no vedamā lieluma, attāluma, atbrauks kurjers ar velosipēdu, kurjers ar kravas velosipēdu, kurjers ar vieglo automašīnu, kurjers ar mikroautobusu, kurjers ar kravas autobusu vai kurjers ar kravas automašīnu. Ja ir

SIA «Velokurjers» is at .

1 year 1 week ago

Velokurjeri Latvijā. Velokurjeri Rīgas ielās jau ir vairāk kā 20 gadu. Deviņdesmito gadu pašās beigās Rīgā sastapt velokurjerus bija retums. Taču to atpazīstamība arvien pieauga, jo tie tika ietērpti koši zaļgandzeltenās formās, un no attāluma tos pat varēja sajaukt ar policistiem. Un tāds bija arī mērķis – kļūt pamanāmiem, pievērst sev uzmanību. Sākotnējais mērķis SIA “Velokurjers” izveidei bija velotransporta popularizēšana. Toreiz Rīgas domes ierēdņi uzskatīja, ka velo infrastruktūra nav nepieciešama, jo nav jau velosipēdistu. Kur nu vēl lietainā laikā, vēsā laikā, ziemā. Attiecīgi, kamēr cilvēki nebrauc ar velosipēdiem, tikmēr neko darīt nevajag. Tiesa, argumenti, ka, ja pēc šādas pieejas būvētu auto ceļus, tiltus vai tikai tajos bērnu laukumos uzliktu šūpoles, kur var redzēt, ka bērni jau šūpojas, tad mums nekas vēl nebūtu radīts un attīstīts. Taču, ja citas iespējas nav, tad jāpanāk, ka ikdienā pa pilsētu brauc velosipēdisti visādos laika apstākļos, visos gadalaikos. Un tā radās SIA “Velokurjers”, kas ikdienā popularizē velotransportu kā ērtu, ātru, lētu, efektīvu pārvietošanos pilsētā, turklāt spēj pārvadāt kravas. Loģistika var būt pilnīga, ja ir iespēja piegādāt gan mazas, gan lielas kravas, tuvu un tālu. Velokurjeri ar velosipēdiem nespēj vieni paši nodrošināt pilnu servisu, tādēļ arī laika gaitā Latvijā esošajiem velokurjeru uzņēmumiem lietošanā ir vieglās un kravas automašīnas. Jāsaprot ir arī klientus – vienu dienu vēlme ir aizvest vēstuli, taču citā dienā gleznas, vēl citā dāvanas klientiem, un kādreiz arī daudz kastes ar mantām. Respektīvi, ja spēj nodrošināt pilnu spektru, tad abpusēji izdevīgāk. Tādēļ velokurjeru uzņēmumiem ir sadarbības līgumi ar starptautiskajiem pārvadātājiem. Izsauc Velokurjeru un nosūti

SIA «Velokurjers» is at .

1 year 2 weeks ago

Velokurjeri pasaulē šodien Šodien velokurjeru darbā tiek izmantots daudz tehnoloģiju – rācijas, kas nodrošina informācijas saņemšanas ātrumu un ērtumu, skārienjūtīgie mobilie telefoni un planšetes, telefonu aplikācijas, GPS izsekošana, dažādas datorprogrammas, kas uzskaita sūtījumus ne tikai vietējā, bet globālā tīklā. Kravas velosipēdu attīstība (sevišķi elektrisko) ļoti veicinājusi ātru lielāka gabarīta kravu piegādi. Velokurjera priekšrocības ātruma un izmaksu ziņā ar katru gadu pieaug. Velokurjeru uzņēmumu darbības principi ir atšķirīgi. Viens veids ir tāds, kur kurjeri strādā pasta uzņēmumā, ir tā darbinieki. Tiem ir forma, uzņēmuma apdrošināšana, atbildība, uzņēmuma noteikti darba principi, standarti, etiķete. Cits veids ir, kur kurjeri ir pašnodarbinātie, tiem pret uzņēmumu īsti nekādu saistību nav, galvenais piegādāt sūtījumu un saņemt algu. Šādu uzņēmumu kurjeri pārsvarā ierodas darbā, kad tiem ir brīvs laiks no citām nodarbēm. Teorētiski pat vairāki simti cilvēku var būt piesaistīti šādam uzņēmumam, taču to nepieciešamību regulē sūtījumu skaits konkrētā dienā un konkrētā brīdī. Un monitorēt, vadīt šo var telefona aplikācijā, kur kurjers piesakās, kad gatavs strādāt – dispečers redz, kurš kurjers ir brīvs un kuram var dot darbu. ASV pārsvarā šādu uzņēmumu kurjeri nav kurjeru formās, brauc civilā apģērbā, kāds nu kuram ir. Tam ir arī sekas – kurjeru grūtāk atpazīt, grūtāk uzticēties, un tie rada pilsētvides satiksmē sliktu iespaidu un attieksmi par visiem pārējiem riteņbraucējiem, jo brauc ātri, agresīvi, jo tiem nav identitātes, kā tas ir kurjeriem formās. Pēc būtības abas pieejas ir labas, tikai klientiem neliela atšķirība sadarbībā, jo pastāvīgie darbinieki labāk par visu ir informēti, labāk, ātrāk spēj atrast, jo maršruts ir pārsvarā zināms.

SIA «Velokurjers»

1 year 2 weeks ago

Velokurjeru transports Sākotnēji velokurjeri pārvietojās ar parastiem ceļu jeb pilsētas velosipēdiem, jo tie bija vienīgie pieejamie. Tikai vēlāk sāka izmantot sporta velosipēdus, jo daudzi velosportisti amatieri vienlaicīgi strādāja par velokurjeriem ikdienā. Ar laiku sāka ražot speciālus velosipēdus pastniekiem, dažādu arodu cilvēkiem – piemēram, karavīriem, veloceļotājiem u.c.. Arī pēdējās desmitgadēs ir bijuši velosipēdu ražotāji, kuri laiduši klajā sērijveida velosipēdus ar kurjeriem domātu nosaukumu. Piemēram, Muddy Fox Courier. Taču velokurjeri nav īsti bijuši apmierināti ar esošo piedāvājumu, jo ir dažāda darba specifika, atšķirīgs reljefs. Neskatoties uz to, ļoti populāri vienubrīd kļuva velosipēdi bez brīvgaitas rumbā jeb treka velosipēdi, kurus Latvijā sauc par fiksīšiem (fixed gear). Un pamatā šādai izvēlei ir velosipēda vieglums, maz detaļu – maz kam salūzt, zemas izmaksas, vienkāršs, lēts. Taču darba specifika ir dažāda, apvidus dažāds, klimatiskie apstākļi ir dažādi. Tādēļ nav tāda pareizā kurjera velosipēda. Katrs brauc kā pierasts, kā labāk, ērtāk. Tādēļ, laikam ejot, ir bijuši gan kalnu velosipēdi, gan šosejas velosipēdi, velokrosa velosipēdi, taču arvien populārāki kļūst kravas velosipēdi un sevišķi ar elektrisko piedziņu. Par populārākajiem kravas velosipēdiem kurjeru vidū pasaulē tiek uzskatīti Dānijā ražotie Bullitt. Pat uzņēmuma reklāmas koncepcija ir tāda, ka Facebook un citos sociālajos tīklos uzņēmums nereklamējas, jo īpašnieki uzskata, ka vislabākā reklāma ir velosipēds pilsētas ielās, nevis uzmācīgas reklāmas internetā. Un vislabākais pārdevējs ir velokurjers, kurš ar aizrautību un profesionāla braucēja pieredzi vislabāk spēs izstāstīt Bullitt priekšrocības attiecībā pret parastu velosipēdu vai citu ražotāju kravas velosipēdiem. Bullitt arī tiek uzskatīts par ātrāko kravas velosipēdu pasaulē. Kravas velosipēdu ietilpība ir dažāda un pielietojums

SIA «Velokurjers» is at .

1 year 2 weeks ago

Kur bija pirmie velokurjeri pasaulē? Uzreiz pēc tam, kad tika radīts ar pedāļiem minams velosipēds, tā uzreiz to sāka lietot sūtījumu pārvadāšanai. Jau 1860-tajos gados riteņbraucējus izmantoja pasta telegrammu nogādāšanai. Ir informācija, ka 1870-tajos gados Parīzes biržā tika nodarbināti velokurjeri. Velosipēdus mantu un preču pārvadāšanai jau izmanto desmitgadēm, sevišķi Āzijā, kur ļoti populāras velorikšas cilvēku un mantu pārvadāšanai. Taču ļoti daudz izmantoja velosipēdus ikdienā kā transporta līdzekli, uz kura uzkraut kaut ko, lai pašam nav jānes. Latvijas laukos padomju laikos ļoti bieži varēja redzēt uz velosipēda ragiem uzkarinātas piena kannas. Kā viens no pirmajiem velokurjeru pasta pakalpojumu sniegšanas uzņēmumiem pasaulē ir minēts kāds 1945. gadā dibināts uzņēmums Sanfrancisko. Eiropā velokurjeri kā pasta pakalpojumu sniedzēji parādījās diezgan vēlu – 1980-ajos gados. Viens no pirmajiem bija “On Yer Bike” un “Pedal-Pushers”, kas izveidoja Londonā kurjeru uzņēmumus. Vēlākos gados arī Eiropas vidienē un Ziemeļeiropā strauji sāka attīstīties velokurjeru pakalpojumu sniedzēji. Zināmā mērā tāds vienkāršs un sens transportlīdzeklis varēja kļūt atkal par daudz konkurētspējīgāku pārvietošanās veidu, pateicoties autotransporta skaita pieaugumam. Vairāk mašīnu, vairāk sastrēgumu, vairāk kavējumu, kas arvien vairāk samazina piegādes ātrumu pilsētā un sadārdzina procesu.

SIA «Velokurjers» is at .

1 year 2 weeks ago

SIA «Velokurjers»

1 year 2 weeks ago

SIA «Velokurjers» is at Krastmala.

1 year 2 weeks ago

Nav daudz tādu darbu, kur pa vidu skrējienam var izbaudīt dienu. Lai jums skaista darba nedēļa! #Cargobike #cargologistics #cyclelogistics #commuting #bike #bicycle #biking #larrryvsharry #bullitt #bullittbike #Latvia #mobility #shimano #velovietas #velosipeds #divritenis #ritenis #riteņbraukšana #bike @larryvsharry @velokurjers @divritenis #kidsonbikes # @kravasvelo #kravasvelo #veloloģistika #daugava #rīga

SIA «Velokurjers» is in Riga, Latvia.

1 year 3 weeks ago

Riteņbraukšana pēc pētījumiem ir atzīta kā visvairāk laimes hormonu veicinoša aktivitāte. Kur nu vēl vienlaicīgi ar zelta rudeni, kas iedvesmo un paplašina smaidu. Tas viss tikai veicina vēl ātrāku sūtījumu piegādi. Ieguvēji ir mūsu klienti un Latvijas uzņēmēji. @velokurjers #velokurjers #riteņbraukšana #veloloģistika #kurjers #pārvadājumi #cyclelogistics #kravasvelo #larryvsharry #elektrovelosipēds #messenger

SIA «Velokurjers» is at Bastejkalns Park.

1 year 3 weeks ago

Pilsētas parki, skvēri, laukumi un pagalmi ir īsceļi, kurus izmantojot, velokurjeri nokļūst ātrāk galamērķī nekā cita transporta izmantotāji. Ātrāk, lētāk, klusāk un nepiesārņojot. Pie kam, ir iespēja uzzināt daudz interesantas, dīvainas, jocīgas un spocīgas vietas, kādas lielākā daļa rīdzinieku nav redzējuši. + Vēl skaistais laiks iedod dzīvesprieku un enerģiju jauniem darbiem. #cargobike #velokurjers Veloriga.lv @kravasvelo #kravasvelo Divritenis #bastejkalns #rīga #bullittbike Larryvsharry

SIA «Velokurjers»

1 year 3 weeks ago

Dienās, kad apkārt plosās sērga, tad daudzi paliek mājās, nelabprāt iziet no saviem ofisiem. Tas ir īstais darba laiks velokurjeriem - piegādāt sūtījumus tiem, kam nav vēlme vai iespēja doties ārā. Ja Tev tā ir labi, tad arī neej ārā - zvani velokurjeram un mēs Tev piegādāsim visu ko vien vēlies 🚴😀

SIA «Velokurjers»

1 year 1 month ago

Kāpēc velokurjeri ikdienā ir dzīvespriecīgi? Tāpēc, ka zelta rudeni var izbaudīt visas dienas garumā!

SIA «Velokurjers» updated their status.

1 year 1 month ago

When this happens, it's usually because the owner only shared it with a small group of people, changed who can see it or it's been deleted.

SIA «Velokurjers»

1 year 1 month ago

Velokurjers piegādā sejas maskas.

Mazais iepakojums (5 maskas): 1,82€*
Lielais iepakojums (50 maskas): 14,52€*
(*piegāde pēc Velokurjera tarifiem)
Cenas ar PVN
www.velokurjers.lv/klientiem/veikals/

SIA «Velokurjers»

1 year 1 month ago

Velokurjeri aukstam laikam gatavi. Viens no ērtākajiem aksesuāriem siltām rokām braucot ar velosipēdu ir stūres cimdi. Ātri rokas ielikt, ātri izvilkt, nav jācīnās ar cimdu novilkšanu, pazaudēšanu - sausi un ērti. Ātrumam velokurjera darbā ir milzīga nozīme. #Velokurjers #messenger

SIA «Velokurjers»

1 year 1 month ago

@Velokurjers sveic visus mūsu un citu uzņēmumu velokurjerus, kā arī mūsu klientus, kas ikdienā novērtē kurjeru darbu, Velokurjeru cildināšanas dienā!
9. oktobris izvēlēts, jo amerikāņi šo datumu – 10/9 – izrunā kā “ten nine” (10-9), kas Sanfrancisko kurjeru “rāciju valodā” nozīmē “paga, ko?” jeb lūgumu atkārtot rācijā tikko teikto. 😎

Velokurjerus cildinām, jo:

➡️tie ir daļa no gaisa piesārņojuma un sastrēgumu risinājuma pilsētās,
🚴aizņem mazāk vietas uz ceļa un nodara mazāk nolieto ielu segumam,
👆apkārtējos apdraud krietni mazāk nekā automašīnas,
🙃brīvprātīgi piedalās visdažādākajās labdarības akcijās,
rīko un atbalsta pasākumus, kas interesanti gan vietējiem, gan tūristiem,
👣palīdz vietējiem un iebraucējiem, jo pilsētu pārzina labāk nekā tūrismu centru darbinieki,
💯ir uz riteņiem visu gadu, tādējādi iedrošinot arī citus ikdienas gaitās braukt ar velosipēdu!

SIA «Velokurjers»

1 year 1 month ago

“Velokurjera” panākumu atslēga ir loģistikas efektivitātē - mazām kravām mazs transports, lielām liels. Ātrumam velosipēds, attālumam automašīna. To visu kombinējot tiek iegūtas ātrākās un izdevīgākās piegādes. #Velokurjers #transportēšana

SIA «Velokurjers»

1 year 1 month ago

Miera staba atklāšana Bruknā 2020. gada 5. oktobrī pulksten 14:00 Bauskas novada Bruknā plānots uzstādīt “Miera stabu”. Miera stabā iestrādātais vēstījums pauž: “Lai uz Zemes valda miers”. Šī simboliskā staba mērķis ir spējā apvienot dažādu kultūru, ticības tradīciju un politisko ideālu cilvēkus kā vienotu globālu sirdi un prātu. Pasaulē Miera stabu atklāšanās ir piedalījušies tādi cilvēki kā Māte Terēze, pāvests Jānis Pāvils II, Dalailama un daudzi citi garīgie līderi. Miera stabam katrā no četrām pusēm dažādās valodās ir vēstījums, “Lai uz Zemes valda miers”. Šādi miera stabi ir gandrīz visās pasaules valstīs un tiek lēsts, ka kopumā ir uzstādīti ap 250 000 stabu mieram. Pirmais stabs tika uzstādīts 1955. gadā Japānā. Latvijā pirmais stabs tika uzstādīts 2004. gadā Valmierā un nejaušas sagadīšanās pēc tieši tajā pat dienā Valmierā tika glabāts Latvijas karavīrs, kurš gāja bojā Irākā. Gadu vēlāk, 2005. gadā Miera stabs tika uzstādīts Rīgā, Rojā, Ventspilī un Kuldīgā. Bet 2006. gadā Pāvilostā. Šos stabus izgatavoja un atsūtīja uz Latviju Japānas iedzīvotāji. “Lai miers valda uz zemes”, ir starptautiska mēroga kustība, lai iedvesmotu un atmodinātu mantoto mīlestības, miera un harmonijas apziņu, kas pastāv ikvienā no mums. Tā ir kustība, lai panāktu iekšēju mieru un veicinātu mieru pasaulē kopumā. Bruknā Miera staba uzstādīšanas iniciatori ir Latvijas Riteņbraucēju apvienības biedri, Camino Latvija un sia “Velokurjers” sadarbībā ar Bruknas Kalnu Svētību kopienu. Uz staba atklāšanas ceremoniju aicināti visi interesenti. Vairāk par Miera stabu kustību var uzzināt: www.worldpeace.org Pasākuma atbildīgais: Oļegs Stoļarovs 29284624

SIA «Velokurjers»

1 year 1 month ago

Aši jāaizved sūtījums?📦
Nepieciešams nosūtīt steidzamu vēstuli?📩
Jāapsveic kolēģe vārda dienā? 💐🍫

➡️ Izsauc kurjeru un mēs par to parūpēsimies! 👍
@Velokurjers piedāvā ātru un drošu piegādi ar velo, auto un moto ne tikai Rīgā, bet arī Latvijā, Baltijā un Eiropā!
☎️☎️☎️Zvani un piesaki kurjeru: 20000041
📷@Andris Strazds

#velokurjers #kurjeri #autovelokurjers #Cargovelo #Ztowers
#zaļākāspiegādesrīgā #SIAVelokurjers #SpēksIrSpieķos #🚴

SIA «Velokurjers»

1 year 1 month ago

Pēc darba mēs mēdzam doties dabā! Pasaules talkas dienā mēs kopām vienu no skaistākajām Latvijas mazajām upēm - Loju. Kad aizsprosti iztīrīti un upē atkal parādās straume, ūdens kļūst dzidrāks. Sajūta tāda pat kā ar velosipēdu pilsētā - kad uz ielām ir auto aizsprosti, bet velokurjeri tiem visiem stāv pāri. Jo mēs esam ātrākie pilsētā! @lielatalka #worldcleanupday2020 #lielatalka

SIA «Velokurjers»

1 year 1 month ago

TE IR DARBS! Meklējam pārdošanas speciālistu/-i ar labām komunikācijas spējām jaunu klientu piesaistei. 📍 PIENĀKUMI -jaunu klientu piesaiste, -ilgtermiņa attiecību ar jaunajiem un esošajiem klientiem uzturēšana, -piedāvājumu un prezentācijas sagatavošana, -ikmēneša rezultātu pārskatu sagatavošana. 📍 PRASĪBAS -pieredze projektu vadībā un/vai aktīvajā pārdošanā, -ļoti labas komunikācijas prasmes, -prasme strādāt ar MS Office programmām, -orientācija uz rezultātu un spēja strādāt pastāvīgi, -teicamas latviešu valodas (arī rakstiskas) un labas krievu, angļu valodas zināšanas, -B kategorijas autovadītāja apliecība, -pieredze ar Mailchimp, Mautic vai Mailigen tiks uzskatīta par priekšrocību, -pieredze darbā ar mārketinga aktivitātēm tiks uzskatīta par priekšrocību. 📍 MĒS PIEDĀVĀJAM -interesantu darbu, -apmācības pasta pakalpojumu nodrošināšanā, loģistikā, -pilnas slodzes darba laiku, -biroju Rīgas Centrā ar iespējām strādāt no mājām, -motivējošu atalgojumu sistēmu, atkarībā no sasniegtajiem rezultātiem, -iespēju piedalīties iekšējos pasākumus, kolektīva brīvdienu izbraucienos -iespēju izmantot uzņēmuma auto. Atalgojums (bruto) pārbaudes laikā: 700 EUR Atalgojums (bruto): 900 EUR (+bonusi, kas atkarīgi no sasniegtajiem rezultātiem) 📍 Gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz birojs@velokurjers.lv ar norādi “Pārdošanas speciālista vakance” līdz 20. oktobrim. #teirdarbs #darbs #vakance #darbapiedavajums #velokurjers #velokurjeri

SIA «Velokurjers» is at Ilūkstes novads.

1 year 2 months ago

26. septembrī @Velokurjers komanda piedalījās rudens autofotoorientēšanās braucienā - Lielais Autofotoorientēšanās brauciens "Pierobeža 2020". Septiņās stundās, nobraucot 150 km garu ceļu un meklējot āķīgus kontrolpunktus, iepazinām Ilūkstes skaistākās apskates vietas, novada dabu un kultūrvēsturiskos pieminekļus. 🧐🚕🤩
Paldies Brauciens organizatoru komandai par feinā pasākuma organizēšanu! Tiekamies jau nākamajā braucienā! 🔜👍

SIA «Velokurjers»

1 year 2 months ago

Elektrisko velosipēdu izmēģinājuma braucienu projekts noslēdzies veiksmīgi! 🚲 No 14.-28. augustam SIA "Velokurjers"piedalījās Vidzemes plānošanas reģiona pilotprojektā “MARA” - iepazīstināja interesentus ar elektro velosipēdiem, piedāvājot tos izmēģināt bez maksas. Divas nedēļas Valmierā aizvadītas jaudīgi – ar elektro spēkratu priekšrocībām kopumā iepazinās 239 interesenti vecuma grupā no 8 – 72 gadiem. No tiem tikai 33 jau iepriekš bija izmēģinājuši elektro velo dzīvē. Apkopojot pakalpojuma izvērtēšanas anketas - komentārus, klientu pārdomas un ieteikumus, varam secināt, ka iespēja elektro velosipēdus izmēģināt dzīvē ļoti patikusi, kā arī radījusi virkni pozitīvu emociju! Vairāki no aptaujātajiem izteikuši vēlmi, ka vēlētos elektro velosipēdu savā īpašumā, kā arī labprāt izmantotu iespēju tos iznomāt velo nomas punktā. Vai arī Tu vēlētos izmēģināt elektro velo? 🚲🚲🚲 Sazinies ar mums - SIA “Velokurjers” piedāvā elektrisko velosipēdu nomu un piegādi. Mēs labprāt sadarbojamies ar uzņēmumiem, kuri vēlas rīkot interesantus un aktīvus darbinieku komandas pasākumus,kā arī ar tūrisma informācijas centriem un ceļojumu/pasākumu organizētājiem. Ieskaties SIA “Velokurjers” mājaslapā un uzzini vairāk par mūsu piedāvājumu: www.velokurjers.lv/noma/ ***Projekta “MARA” galvenie mērķi ir uzlabot mobilitātes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti lauku reģionos. Uzlabojot esošo mobilitātes pakalpojumu sistēmu, izstrādājot un pārbaudot inovatīvus un ilgtspējīgus mobilitātes risinājumus, MARA projekta partneri vēlas stiprināt par reģionālo un vietējo mobilitāti atbildīgo organizāciju un speciālistu spēju risināt daudzpusīgus ar mobilitāti saistītus izaicinājumus. Vairāk par projektu uzzini šeit: ej.uz/projekts_Mara

SIA «Velokurjers»

1 year 2 months ago

Velokurjeri piedalīsies "World Cleanup day" talkā, kopjot Lojas upi. 19. septembrī, “World cleanup day” ietvaros notiks Lojas upes sakopšanas talka. Talkas plāns: Tikšanās 10:00 Murjāņos pie vecās kamaniņu trases. Instrukcija, sadalīšana komandās. Darbs līdz 15:00. Obligātais inventārs: Darba cimdi. Vēlamais inventārs: Motorzāģis, ķekši, atkritumu maisi, gari zābaki. Lojas upes kopšanā dažus gadus ir bijis pārtraukums un šajā laikā upē atkal ir sagāzušies koki, ir izveidojušies aizsprosti, kas savukārt maina upes tecējumu, veidojas krastu erozija un tiek brucināti smilšakmens ieži. Pēc iepriekšējo gadu talkām, saņēmām informāciju no vietējiem iedzīvotājiem, ka Lojas upē atkal bija parādījušies nārstojoši laši. Tas nozīmē, ka kopšanas talkas bija uzlabojušas arī hidrobioloģisko stāvokli upē. Esam kopuši desmitiem upes Latvijā un pamata mērķis ir padarīt Latvijas mazās, skaistās upes laivojamas. Lojas upes posms Murjāņos ir viens no visbagātākajiem Latvijā ar smilšakmens atsegumiem, taču nokritušie koki maina upes tecējumu, ūdens izgrauž krastus, brucina smilšakmens atsegumus. Taču aizsprosti ir tie, kas traucē šo skaitumu ieraudzīt laivotājiem. 2020. gada 19. septembra talkas laikā ir paredzēts zāģēt tikai upē iekritušos kokus. Kokus, kuri pārliekušies pār upi nav plānots zāģēt, bet tikai apzāģēt to zarus, kuri ieliecas ūdenī un veido “ķērājus” peldošajiem kokiem, zariem. Talkas laikā ir plānota arī atkritumu vākšana upes krastos. Piedalīties var ikviens, kam ir vēlme fiziski aktīvi izkustēties. Vēlams, ja ir savs motorzāģis. Kam nav zāģis, tie var palīdzēt zāģētājam, citi var vākt zarus, kokus, jeb staigāt gar upes krastiem, elpot svaigu gaisu un vākt atkritumus. Var droši braukt ar bērniem. Tiem, kas zāģē, būtu nepieciešami garie zābaki, vai