Facebook ziņas

Aktualitātes
14/06/2019
Глава предприятия "Велокурьер" Олег Столяров в программе "Утро на Балткоме"

Oļegs, SIA «Velokurjers» vadītājs, Radio Baltkom stāsta par velotūrismu, elektrovelosipēdiem un velobraukšanu! Noklausies!

(VIDEO KRIEVU VALODĀ)
🚲🚲🚲

#velokurjers #velokurjeri

Представитель Сообщества латвийских велосипедистов и глава предприятия "Велокурьер" Олег Столяров в программе "Утро на Балткоме" #radiobaltkom Сайт: https://...

11/06/2019
Attēli no SIA «Velokurjers» ieraksta

No 30. maija līdz 2. jūnijam pieci SIA «Velokurjers» kurjeri devās uz Zviedriju, lai piedalītos jau ceturtajā Ziemeļeiropas velokurjeru čempionātā.
🚲🚲🚲
Šogad pirmo reizi čempionāts notika pilsētā, kas nav uzņemošās valsts galvaspilsēta – Gēteborgā. Pasākumā piedalījās aptuvani 100 dalībnieki no Zviedrijas, Dānijas, Somijas, Latvijas, Beļģijas, Norvēģijas, Čehijas, Vācijas un Francijas.

SIA «Velokurjers» kurjeri piektdien piedalījās gan Kritiskās masas braucienā cauri pilsētai, gan Alley cat pilsētvides sacensībās, kur mūsu velokurjers Otto Pirtnieks kravas velosipēdu klasē ieguva pirmo vietu, gan sestdien galvenajās kurjeru sacensībās. Patīkamie laikapstākļi deva labu garastāvokli tiem mūsu kurjeriem, kuri vadīja kontrolpunktu. Dalībnieki no citām valstīm mūsu to slavēja kā viesmīlīgu un jauku! Sestdienas naktī apbalvošanas laikā tika noskaidrots, ka nākamgad čempionāts notiks Oslo, Norvēģijā.

FOTO: Sara Griffin

#velokurjers #velokurjeri #ncmc2019

11/06/2019
Laika joslas attēli

Mēs minam jebkuros laikapstākļos. 🌧🌧🌧 Bildē velokurjers Otto no kravas velosipēda kastes izgāž pāris litrus ūdens. 💦
#velokurjers #velokurjeri

10/06/2019
Attēli no SIA «Velokurjers» ieraksta

No 30. maija līdz 1. jūnijam SIA «Velokurjers» bija viens no organizētājiem ikgadējā Tallink Latvija Velokruīzs 2019. Pasākumu, kuru jau piekto gadu organizē veikals Gandrs, šogad uz kuģa "Romantika" klāja pulcēja 394 velosipēdus un to īpašniekus, kas devās iepazīt un izbaudīt Stokholmu.

Organizētāji no "Gandra" parūpējās par izklaidējošām aktivitātēm gan turpceļā, gan atpakaļceļā un par divām organizētām velotūrēm Stokholmā.

Savukārt mēs abus vakarus darbinājām savus veloruļļus un meklējām spēcīgākās kājas uz klāja! Pirmajā vakarā divu stundu laikā pedāļus mina 90 cilvēki! Iespaidīgi!
Paldies par iespēju iepriecināt kruīza apmeklētājus ar velokurjeru devu!

Foto: Kaspars Garda Photography

#velokurjers #velokurjeri

14/05/2019
CMWC 2018 RIGA

Esi aktīvs cilvēks, kuram patīk velo, izcili orientējies Rīgas ielās un meklē darbu ar stabilu atalgojumu? Nāc strādāt pie mums! Sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz velokurjers@velokurjers.lv
🚲🚴🚲
Padod ziņu tālāk! Varbūt tavs draugs meklē!?

#teirdarbs #darbs #vakance #velokurjers #velokurjeri #share #darbapiedāvājums #cv

Have you ever heard about #messlife?
A messengers family on two wheels.
They capture the details of urban life through their eyes, bodies and scratches.
Once a year they gather from all around the world to celebrate who they are, to see old mates and new faces.
But the championships is not only about the winners and losers.
It’s about them, about the way they can exist.

The 26th Cycle Messenger World Championship
22.-26.08.2018.
Riga, Latvia
///
Vai jebkad esat dzirdējuši par #messlife?
Velokurjeru ģimeni uz diviem riteņiem.
Viņi tver pilsētas detaļas ar acīm, ķermeni un rētām.
Reizi gadā viņi satiekas no visas pasaules, lai svinētu dzīvi, satiktu vecos draugus un iepazītu jaunas sejas.
Bet čempionāts nav tikai par to, kurš uzvar vai zaudē.
Tas ir par velokurjeriem un viņu dzīvi.

26. Pasaules velokurjeru čempionāts
22.-26.08.2018.
Rīga, Latvija

Video: COLORTIME

#CMWC2018 #CMWCRIGA

10/05/2019
Kino Pedālis

Jau pavisam drīz velokurjeri izbrauks uz Valmieru, lai iekārtotu mājvietu savai dzimšanas dienas ballītei Velokurjers svin Kino Pedālī! Mēs šodien svinam savus 20 gadus! Būs filma, veloruļļu divcīņas un grupa Kapelmeistars GROUP!
🚲🚲🚲
Ja esi Valmierā, tad apciemo mūs un noskaties kādu no Kino Pedālis piedāvātajām filmām!

Vairāk: https://www.kinopedalis.lv/

#velokurjers #velokurjeri #kinopedalis2019 #kinopedalis

Labs rīts ekrāna otrā pusē.
Dienā, kad ar prieku šaujam gaisā Kino Pedālis 2019!

✌Šovakar tad Tavs galvenais uzdevums salikt savas filmu favorītes un mīt, kur acis rāda un sirds liek: www.kinopedalis.lv/kino

✌Rītdien minam tur, kur liek lietotne. Sirds izvēlas maršrutu: www.kinopedalis.lv/velo

✌Biļetes velobraucienam iekš: https://bit.ly/2VBwHVY. Ja lieto Valmieras Pilsēta lietotni MANA VALMIERA, tad pērc to par vēl priecīgāku cenu.

✌Mini atklāšana īsi pirms septiņiem Vecpuišu parkā!

💚Lai mums visiem kopā superīgs festivāls!

07/05/2019
Kino Pedālis

Vai tu jau nopirki biļeti uz kādu no sestdienas braucieniem Kino Pedālis? Solās būt superīgs pasākums, kā jau katru gadu!
Mūsu ballīte Velokurjers svin Kino Pedālī un kinofilmas piektdien un citi pasākumi abās dienās bez maksas!

#velokurjers #velokurjeri #kinopedalis2019

Viens ātrais jautājums – vai biļete Kino Pedālis 2019 velo braucienam Tev jau kabatā? Jo teiksim kā ir – sestdienas rīts, kas pavadīts labu cilvēku un velosipēdu ielenkumā - mērāms ar treknāko pozitīvisma zīmi pasaulē. Biļete nopērkama: www.bezrindas.lv/lv/velo-kino-festivals-kino-pedalis-1/6296/36441

30/04/2019

Rīgas VELOKURJERI iesaka, kā atklāt 2019️. gada vasaras velosezonu un to labi pavadīt! Šovasar, kā jau katru gadu, esam ražīgi aizņemti, piedaloties dažādos foršos pasākumos!

✅ Noteikti jāpiedalās Kritiskā masa Rīgā 2019 | Critical Mass Riga 2019, kas ir nu jau ir neizstrūkstošs vasaras velosezonas atklāšanas pasākums! Vakarā vari uzmīt veloruļļus pēcballītē VELO svētki Autentikas pagalmā/ 1. maijā!
✅ No 10. līdz 11. maijam jābrauc uz Valmieru, kur jau ceturto gadu notiks - Kino Pedālis 2019! Pasākums šogad īpašs ar to, ka 10. maija vakarā svinēsim savu 20. gadskārtu Tautas harmonijas centrā - Velokurjers svin Kino Pedālī! Nenokavē un rezervē naktsmājas laicīgi!
✅ Iespējams, tevi interesē Tallink Velokruīzs 2019 uz Stokholmu!? No 30. maija līdz 1. jūnijam būsim jūrā! Daudzpusīgas aktivitātes no Gandrs, kā arī mēs ar saviem veloruļļiem meklēsim ātrāko minēju uz klāja.
✅ Vēl mēs būsim Sarunu festivāls LAMPA 2019 2019 (29. jūnijs), Eiropas (ECMC 2019 Brussels) un Ziemeļeiropas (NCMC 2019 Gothenburg) velokurjeru čempionātos, kā arī citos ar velo saistītos pasākumos. Velo Kuldīga šogad notiks 24. augustā!

Tiekamies ielās un pasākumos!

#velokurjers #velokurjeri

30/04/2019

Esi aktīvs cilvēks, kuram patīk velo, izcili orientējies Rīgas ielās un meklē darbu ar stabilu atalgojumu? Nāc strādāt pie mums!
🚲🚴‍♀️🚲
Padod ziņu tālāk! Varbūt tavs draugs meklē!?
🚲🚴‍♀️🚲
#teirdarbs #darbs #vakance #velokurjers #velokurjeri #share #darbapiedāvājums #cv

29/04/2019

Starp citu, esam vienīgie Latvijas kurjeri, kuri vēl joprojām brauc pāri Deglava tiltam.

« 3 of 31 »