Facebook ziņas

Aktualitātes
29/08/2019
Velo Kuldīga

Mūsu kurjeriem bija prieks gan piedalīties dienas un nakts braucienos ikgadējos Velo Kuldīga svētkos, gan palīdzēt ar kurjera pakalpojumiem!

#velokurjers #velokurjeri

Darot kopā, izdodas labāk!
Sestdien aizvadījām ikgadējo Kuldīgas velofestivālu, kas arī šoreiz pulcēja vairāk nekā tūkstoš dalībnieku. Šogad pasākumu kopā ar mums radīja īpašie atbalstītāji: Kuldīgas novada pašvaldība, Kuldīgas novada Sporta skola, Impro Cełojumi, IMA Autoserviss, SIA MARS, DIP DAP, DTT Solutions, Rietumu Nafta, Fonds Viegli, Biedrība "Darīsim paši", Zaļā josta, SIA «Velokurjers», MKM Mežs SIA, Kuldīgas Kultūras Centrs, Gardumnīca "Šarlote", Ineses torte, Stender's Pica, The Marmalade,Kafejnīca "Pagrabiņš",VENDEN, SIA Agrotehnika.
Sakām Jums lielu paldies.

07/08/2019

TE IR DARBS!
Esi pozitīvs cilvēks, kurš izcili orientējas Rīgas ielās, un meklē darbu? Nāc strādāt pie mums! Kļūsti par velo vai auto kurjeru ar izaugsmes iespējām kolektīvā!
Vairāk informācijas: www.velokurjers.lv/vakances/

06/08/2019

Esi pozitīvs cilvēks, kurš izcili orientējas Rīgas ielās, un meklē darbu? Nāc strādāt pie mums! Kļūsti par velo vai auto kurjeru ar izaugsmes iespējām kolektīvā!
Vairāk informācijas: /www.velokurjers.lv/vakances/
🚲🚴‍♀️🚲
Padod ziņu tālāk! Varbūt tavs draugs meklē!?
🚲🚴‍♀️🚲

#teirdarbs #darbs #vakance #velokurjers #velokurjeri #share #autokurjers #darbapiedāvājums #cv

31/07/2019
Attēli no SIA «Velokurjers» ieraksta

Piektdien un sestdien Positivus Festival palīdzējām Latvijas Pasts stendā, nodrošinot veloruļļu cīņas aktivitāti!
Liels paldies Latvijas Pasts par iespēju piedalīties tik vērienīgā pasākumā! Un apsveicam ātrākos minējus!
😎😎😎
Ja arī tu vēlies, lai tavu pasākumu dažādo veloruļļu cīņu aktivitāte, ieskaties te: http://www.velokurjers.lv/rulli/

Foto: Mikus Klavins Photography (Latvijas Pasts)

#velokurjers #velokurjeri #velorulli

17/07/2019
Attēli no SIA «Velokurjers» ieraksta

Vakar mūsu auto un velo kurjeri atkārtoja, iespējams, piemirstās un apguva jaunas prasmes, kā rīkoties ārkārtas, avārijas un citās ne tik pozitīvās situācijās. Priecājamies, ka mūsu darbinieki tagad vēl labāk spēs rīkoties negadījumu laikā. Lai mums visiem droši ikdienas ceļi!

#velokurjers #velokurjeri

04/07/2019

UZMANĪBU! Elektrības pārrāvuma dēļ nevaram pieņemt jaunus sūtījumus. Līdz ko elektrība atjaunosies, atsāksim savu darbību. Atvainojiet par sagādātajām neērtībām.

03/07/2019
Baltijas Vides Forums

Bijām ļoti priecīgi piedalīties Sarunu festivāls LAMPA! Motivējoši un izglītojoši!

#velokurjers #velokurjeri

18/06/2019
Pilsēta cilvēkiem

Pēc Līgo svētkiem dodamies uz Cēsīm, kur no 28. līdz 29. jūnijam notiks Sarunu festivāls LAMPA 2019. Daudz un dažādu notikumu arī par pilsētvides un satiksmes tēmu.
Izglītojamies!

#velokurjers #velokurjeri

14/06/2019
Глава предприятия "Велокурьер" Олег Столяров в программе "Утро на Балткоме"

Oļegs, SIA «Velokurjers» vadītājs, Radio Baltkom stāsta par velotūrismu, elektrovelosipēdiem un velobraukšanu! Noklausies!

(VIDEO KRIEVU VALODĀ)
🚲🚲🚲

#velokurjers #velokurjeri

Представитель Сообщества латвийских велосипедистов и глава предприятия "Велокурьер" Олег Столяров в программе "Утро на Балткоме" #radiobaltkom Сайт: https://...

11/06/2019
Attēli no SIA «Velokurjers» ieraksta

No 30. maija līdz 2. jūnijam pieci SIA «Velokurjers» kurjeri devās uz Zviedriju, lai piedalītos jau ceturtajā Ziemeļeiropas velokurjeru čempionātā.
🚲🚲🚲
Šogad pirmo reizi čempionāts notika pilsētā, kas nav uzņemošās valsts galvaspilsēta – Gēteborgā. Pasākumā piedalījās aptuvani 100 dalībnieki no Zviedrijas, Dānijas, Somijas, Latvijas, Beļģijas, Norvēģijas, Čehijas, Vācijas un Francijas.

SIA «Velokurjers» kurjeri piektdien piedalījās gan Kritiskās masas braucienā cauri pilsētai, gan Alley cat pilsētvides sacensībās, kur mūsu velokurjers Otto Pirtnieks kravas velosipēdu klasē ieguva pirmo vietu, gan sestdien galvenajās kurjeru sacensībās. Patīkamie laikapstākļi deva labu garastāvokli tiem mūsu kurjeriem, kuri vadīja kontrolpunktu. Dalībnieki no citām valstīm mūsu to slavēja kā viesmīlīgu un jauku! Sestdienas naktī apbalvošanas laikā tika noskaidrots, ka nākamgad čempionāts notiks Oslo, Norvēģijā.

FOTO: Sara Griffin

#velokurjers #velokurjeri #ncmc2019

« 2 of 31 »