Facebook ziņas

Aktualitātes
24/08/2020
Vidzemes plānošanas reģions

Vēl līdz 28. augustam vari paspēt izmēģināt elektrisko velosipēdu 3 stundu braucienā Valmierā un Cēsīs! Velo noma ir bez maksas!

🚵‍♀🤩 14. augusts ir klāt! 🤩🚵‍♂

Valmierā (@Visit Valmiera) un Cēsīs (Tūrisms Cēsīs) interesentus gaida plašs klāsts dažāda veida elektrisko velosipēdu!

Izmēģini un noskaidro, vai tas varētu būt Tavs mīļākais pārvietošanās veids🚲! 🖐 Droši šķērso pilsētas robežas, izbaudi zaļo Vidzemi un paņem līdzi arī savu omi vai opīti! Ar elektrisko velosipēdu viņiem tas būs pa spēkam!

(Elektriskie velosipēdi izmēģinājuma braucieniem abās pilsētās būs pieejami līdz 28. augustam; izsniegšanas punktu darba laiks no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00. Būsiet drošās rokās: pakalpojumu Cēsīs nodrošina Veikals Eži, savukārt Valmierā - SIA «Velokurjers»)

🎥 Lauras stāsts: https://www.facebook.com/154933674556652/videos/743847829730397

Vairāk informācijas: https://ej.uz/evelo-vidzeme

#MARA #elektriskievelosipēdi Interreg Latvija Interreg Baltic Sea Region #mobilitāte #laukureģioni #mobility #rural #ebikes #pilot #projectsuccess

18/08/2020
Iepazīstina ar alternatīvām pārvietošanās iespējām

Līdz 28. augustam iepazīstinām valmieriešus ar elektro velosipēdiem! 🚲🚲
Izlasi raksta fragmentu, kur mēs pastāstam par e-velo priekšrocībām, šeit https://www.eliesma.lv/iepazistina-ar-alternativam-parvietosanas-iespejam

#velokurjers #velokurjeri

Valmiera ir kļuvusi par vienu no vietām, kur Vidzemes plānošanas reģiona pilotprojekta «MARA» ietvaros ir iespējams bez maksas izmēģināt, kā ir pārvietoties ar elektrisko velosipēdu. Izsniegšanas punkts Cēsu ielā 4 darbojas ik dienas līdz pat 28. augustam no desmitiem rītā līdz ...

14/08/2020
Laika joslas attēli

Nāc uz laukumu Valmierā pie @vidzemes.augstskola un izmēģini elektriskos velosipēdus! Tas ir bez maksas! Būsim katru dienu līdz 28. augustam no plkst.10 līdz 18!
#velokurjerslv #velokurjers #velokurjeri

10/08/2020
Утро на Балткоме - основатель и руководитель компании Velokurjers Олег Столяров

Šorīt viesojāmies Radio Baltkom raidījumā, lai pastāstītu vairāk par mūsu uzņēmumu un sniegtajiem pakalpojumiem. 🚴‍♂️Noklausies ierakstu!
(Raidījums krievu valodā.)

#velokurjers #velokurjeri

Утро на Балткоме - основатель и руководитель компании Velokurjers Олег Столяров #radiobaltkom Сайт: https://mixnews.lv/ Facebook: http://www.facebook.com/mix...

07/08/2020
Vidzemes plānošanas reģions

Ja no 14. līdz 28. augustam esi Valmierā, tad nāc uz Cēsu ielu 4, lai izmēģinātu braukt ar e-velo! Būsim tur katru dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00.

#velokurjers #velokurjeri #evelo #elektrovelo

👉Ja nekad neesi braucis ar elektrisko velosipēdu - īstais brīdis pamēģināt!

🚵‍♀🤩🚵‍♂
Lai iepazīstinātu vidzemniekus un reģiona viesus ar elektriskā velosipēda iespējām un ērtībām, no 14. augusta līdz 28. augustam Valmierā un Cēsīs būs pieejami pieci elektriskie velosipēdi BEZMAKSAS izmēģinājuma braucieniem (pieejamas ķiveres, bērnu sēdeklīši, slēdzenes, un braucamrīki pēc katra brauciena tiks notīrīti ar dezinfekcijas līdzekļiem).

👉Cēsīs velosipēdi būs pieejami Pils laukumā 1, savukārt 👉Valmierā – Cēsu ielā 4, laukumā pie Vidzemes Augstskolas.

Elektrisko velosipēdu izsniegšanas punktu darba laiks abās pilsētās – katru dienu no plkst.10.00 līdz plkst.18:00.

(Iepriekšēja rezervācija nav paredzēta, "kurš pirmais brauc, pirmais paņem velosipēdus. Darbinieks izsniegšanas punktos informēs par iepriekšējās grupas prognozēto atgriešanās laiku.)

🤔KĀPĒC E-VELO?
Te mūsu priekšlikumi, papildini ar savējiem:
🚲 pilna baterija ļauj veikt līdz 60 km garu braucienu;
🚲 ar tukšu bateriju nekas nav beidzies – ceļu var turpināt ar "klasisko pedāļu mīšanu";
🚲 braucamrīks pieveic jebkuru reljefu – uzkalniņi vairs nav šķērslis;
🚲 ir dzirdēts, ka lieliski noder ogošanas pasākumiem mežos un izcirtumos;
🚲 ģimenes izbraukumos var piedalīties arī vecvecāki un tie, kam nav ieteicama pārlieku liela slodze vai ir problēmas, piemēram, ar ceļgaliem;
🚲 salīdzinot ar automašīnu, daudz ērtāks īsām distancēm – nav jālauza galva par sastrēgumiem, stāvlaukumiem;
🚲 ... tavs variants.

👉Vairāk informācijas: https://ej.uz/e-velo-Vidzeme

Raksti mums, ja kas jautājams!

Organizē: Vidzemes plānošanas reģions
Finansē: Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2014-2020 projekts "MARA" www.mara-mobility.eu

#MARA I Interreg Latvija I Interreg Baltic Sea Region I #elektriskievelosipēdi I #mobility I #mobilitāte I #try ... See more

31/07/2020
Attēli no SIA «Velokurjers» ieraksta

Daudzi jau zina, ka mūsu velokurjeru rindās ir... velosportisti! Viens no viņiem - Jānis Andersons - pagājušajā nedēļas nogalē piedalījās divās sacensībās.
🚴‍♂️😎🤩
Jānis stāsta:
"Sākotnēji svētdienā (26. jūlijā) biju ieplānojis piedalīties 10 km riteņbraukšanas solo braucienā Veterānu sporta spēļu sacensībās, bet vēlāk no Krišjāņa Ratinika (Velomens) saņēmu 'wild card' (bezmaksas dalība) startam 340 km garam izturības braucienam "Velorealitāte 2020", kas norisinājās no 24. līdz 26. jūlijam. Katram dalībniekam pa sevis izplānotu maršrutu, atzīmējoties četros kontrolpunktos, 42 stundu laikā bija jānobrauc maršruts Valka - Rīga.

Nodomāju, ka "Velorealitātes" dēļ izjuks solo brauciens, bet, veicot aprēķinus, sapratu, ka varētu finišēt Rīgā jau sestdien. Tāpēc izaicinājumu pieņēmu. Tomēr nepareizi saplānoju maršrutu un pirmajā kontrolpunktā ierados ap 130to pozīciju (no 197). Pēc tam vajadzēja cīnīties solo variantā, tomēr pakāpeniski virzījos labākās pozīcijās, līdz finišu sasniedzu pēc 15 stundām un 30 minūtēm. Pieveicot 346 km pa lietainiem, slapjiem un dubļainiem apstākļiem, finišēju 11. pozīcijā.

Centos, protams, braukt, atstājot nelielu spēku rezervi, lai svētdien arī Veterānu sporta spēlēs parādītu labus rezultātus. Bija grūti sakoncentrēties startam, bet tomēr savā vecuma grupā izcīnīju uzvaru un starp visiem braucējiem izdevās uzrādīt otro dienas ātrāko laiku."

Apsveicam Jāni ar augstiem sasniegumiem, ņemot vērā visus apstākļus! 🥳🥳

#velokurjers #velokurjeri

27/07/2020
Attēli no SIA «Velokurjers» ieraksta

Šī gada jūlija beigās pārstāvji no Latvijas Riteņbraucēju apvienība, SIA “Velokurjers” un cilvēki, kuri iepriekš gājuši “Camino” ceļus Spānijā, Francijā un Portugālē, kā arī citi interesenti, devās veloekspedīcijā pa “Camino Latvija” izveidoto maršrutu. Ar marķējuma zīmēm un apzinātām naktsmājām šobrīd ir izveidoti seši etapi no Rīgas līdz Žagarei. Brauciena mērķis bija veikt šo posmu tieši ar velosipēdiem.

Mājas lapā caminolatvia.com katrs posms ir smalki aprakstīts, un ir iespēja lejupielādēt karti, kuru var lietot bez interneta pieslēguma, tāpēc pareizā ceļa atrašana nesagādā nekādas grūtības. Dalībnieki atzina, ka šī maršruta veidotāji izvēlējušies gleznainus ceļus, kuri ļauj iepazīt apkārt esošo kultūrvēsturisko mantojumu, Latvijas skaisto dabu un Latvijas Sv. Jēkaba ceļš ir lieliski piemērots arī riteņbraucējiem.

Esam pateicīgi “Camino Latvija” biedrībai par fantastiski ieguldīto darbu maršruta izveidē. Tiekamies uz “Camino” ceļa atkal!

#velokurjers #velokurjeri

15/07/2020
Laika joslas attēli

Šodien pie sevis uzņemsim Latvijas Riteņbraucēju apvienības biedru kopsapulci. Skatīsimies, kas paveikts un kas plānots!

Pārpublicēts no @silenieks
・・・
Šodien Latvijas Riteņbraucēju apvienības sapulce, pikniks. Ierašanās un pārtikas piegāde ar velosipēdiem. Šoreiz pie apvienības dibinātāja un biedrs#a sia “Velokurjers” pagalmā. @divritenis @veloriga @velokurjers #cargobike #bullittbike #larryvsharry #divritenis #velosipēds #ritenis #riteņbraukšana #mobilitāte

13/07/2020

TE IR DARBS!
Meklējam pārdošanas speciālistu/-i ar labām komunikācijas spējām jaunu klientu piesaistei.

📍 PIENĀKUMI
-jaunu klientu piesaiste,
-ilgtermiņa attiecību ar jaunajiem un esošajiem klientiem uzturēšana,
-piedāvājumu un prezentācijas sagatavošana,
ikmēneša rezultātu pārskatu sagatavošana.

📍 PRASĪBAS
-pieredze projektu vadībā un/vai aktīvajā pārdošanā,
-ļoti labas komunikācijas prasmes,
-prasme strādāt ar MS Office programmām,
-orientācija uz rezultātu un spēja strādāt pastāvīgi,
-teicamas latviešu valodas (arī rakstiskas) un labas krievu, angļu valodas zināšanas,
-B kategorijas autovadītāja apliecība,
-pieredze ar Mailchimp, Mautic vai Mailigen tiks uzskatīta par priekšrocību,
-pieredze darbā ar mārketinga aktivitātēm tiks uzskatīta par priekšrocību.

📍 MĒS PIEDĀVĀJAM
-interesantu darbu,
-pilnas slodzes darba laiku,
-biroju Rīgas Centrā ar iespējām strādāt no mājām,
-motivējošu atalgojumu sistēmu, atkarībā no sasniegtajiem rezultātiem,
-iespēju piedalīties iekšējos pasākumus, kolektīva brīvdienu izbraucienos
-iespēju izmantot uzņēmuma auto.

Atalgojums (bruto) pārbaudes laikā: 430 EUR
Atalgojums (bruto): 500 EUR (+bonusi, kas atkarīgi no sasniegtajiem rezultātiem)

📍 Gaidīsim CV un motivācijas vēstuli uz birojs@velokurjers.lv ar norādi “Pārdošanas speciālista vakance” līdz 27. jūlijam. Sazināsimies ar pretendentiem, kuri tiks izvirzīti 2. kārtai. 📍

#teirdarbs #darbs #vakance #darbapiedavajums #velokurjers #velokurjeri

06/07/2020
Утро на Балткоме – основатель и руководитель компании Velokurjers Олег Столяров

Šorīt SIA «Velokurjers» vadītājs, Latvijas Riteņbraucēju apvienības dibinātājs Olegs Stolarovs viesojās Radio Baltkom, lai parunātu par velo jautājumiem.

Noklausies te: https://www.youtube.com/watch?v=z2Zor7GPOM4&feature=share&fbclid=IwAR0yndwCtywr0r-SZoWBXhKbzANwzsBylEt_y6HGQo98hXeDCf0lSVElNfE
(Video krievu valodā.)

#velokurjers #velokurjeri

Утро на Балткоме – основатель и руководитель компании Velokurjers Олег Столяров #radiobaltkom Сайт: https://mixnews.lv/ Facebook: http://www.facebook.com/mix...

« 2 of 29 »