Facebook ziņas

Aktualitātes
13/03/2020
«Covid-19» dēļ Latvijā izsludina ārkārtējo situāciju; slēgs skolas un aizliegs lielos pasākumus

Mēs turpinām strādāt! Aicinām visus klientus ievērot atbildīgo iestāžu nosacījumus un priekšlikumus par higiēnu un veselības stāvokli.

Tuvākajā laikā ziņosim par mūsu drošas turpmākās darbības risinājumu esošās ārkārtas situācijas laikā.

Tikmēr mazgājam rokas un samazinām fizisko kontaktu ar visiem līdzcilvēkiem, cik vien tas ir iespējams! Lūdzam, būt atbildīgiem un neizsaukt kurjeru, ja jūs pats vai ģimenes loceklis ir bijis vīrusa skartajās valstīs pēdējo 14 dienu laikā vai nejūtaties vesels.
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/covid-19-del-latvija-izsludina-arkartejo-situaciju-slegs-skolas-un-aizliegs-lielos-pasakumus.a351504/

Ministru kabinets ārkārtas sēdē ceturtdien, 12. martā, nolēma līdz 14. aprīlim valstī izsludināt ārkārtējo situāciju. Lai ierobežotu koronavīrusa "Covid-19" izplatību, Latvijā no piektdienas, 13. marta, cita starpā būs slēgtas mācību iestādes, kā arī būs aizliegti lielie m...

05/03/2020

Atceries, ka svētdien pasaulē svin Starptautisko sieviešu dienu, tāpēc iepriecini jau rīt savu mammu, māsu, draudzeni, sievu, kolēģi vai jebkuru citu sev nozīmīgu sievieti ar SIA «Velokurjers» starpniecību!
💐💐💐
Aizvedīsim gan tevis sarūpētu dāvanu, gan mūsu piedāvājumu (http://www.velokurjers.lv/citi-pakalpojumi/)!
Svinam svētkus kopā!

#sieviesudiena #velokurjers #konkurss #velokurjeri

02/03/2020

Iepriecini kādu sev nozīmīgu sievieti Starptautiskajā sieviešu dienā, piedaloties nu jau tradicionālajā SIA «Velokurjers» konkursā!
👩‍🔬👩‍🎓👩‍⚕️
Svētdien, 8. martā, pasaulē svin Starptautisko sieviešu dienu, un SIA «Velokurjers» aicina parūpēties par veidu, kā jebkurš var iepriecināt savā dzīvē svarīgu sievieti!
1. Seko SIA «Velokurjers» lapai!
2. Spied LIKE šim postam!
3. Komentārā ieraksti sievieti, kuru noteikti apsveiksi Sieviešu dienā! Un, iespējams, SIA «Velokurjers» parūpēsies par to tavā vietā!
👩‍⚖️🦸‍♀️👩‍🏫
6. marta rītā paziņosim uzvarētāju, kura atzīmētā sieviete dienas laikā no mums saņems ziedus un konfekšu kasti!

Svinam svētkus kopā!
💐💐💐
P.S. Ja zini, ka tev konkursos diemžēl neveicas, skaties mūsu piedāvājumu (http://www.velokurjers.lv/citi-pakalpojumi/) un apsveic sev nozīmīgās sievietes pats!

#sieviesudiena #velokurjers #konkurss #velokurjeri

11/02/2020

Atgādinām, ka strādājam arī sestdienās un svētdienās! "24/7" ir rakstīts mūsu asinīs!
Tāpēc turpmāk pasūti kurjeru piektdienā uz sestdienu vai svētdienu un maksā standarta cenu! Zvani 20000041!

#velokurjers #velokurjeri

02/02/2020
Laika joslas attēli

Vajag uzmīt, ne? Patīk gan maziem bērniem, kuri knapi var uzkāpt uz velosipēda, gan senioriem. Jaunatne, protams, visbiežākie mūsu viesi.
#velokurjers #velokurjeri

01/02/2020
Laika joslas attēli

Mazi un lieli, bet visi dzelteni! Vēl šodien un rīt esam Balttour 2020 izstādē! Nāc aprunāties vai izmīt ar velo ruļļiem!
#velokurjers #velokurjeri

31/01/2020
Laika joslas attēli

Šodien un abas brīvdienas ar veloruļļu cīņām esam Balttour 2020 izstādē! Nāc un uzmin 250 metrus!

Pastāstīsim par kravas velo, elektrovelo un to nomu!

#velokurjers #velokurjerslv

29/01/2020

Jau otro gadu piedalīsimies Balttour 2020! Tiekamies piektdien, sestdien vai svētdien!
🚴‍♀️🚴‍♀️🚴‍♀️
Visiem apmeklētājiem piedāvāsim iespēju mēroties spēkiem un kāju veiklībā veloruļļu cīņās.
Gatavojieties kāpt velosipēda seglos un mīt, lai noskaidrotu, kurš ir ātrākais pilsētas ielu karalis! Tāpat piedāvāsim iepazīties ar kravas un elektro velosipēda priekšrocībām ikdienā, un mūsu pieredzējušie darbinieki izstāstīs visu par tā
izmantošanu. Pastāstīsim arī par velosipēdu (gan parasto, gan elektrisko) nomu un piegādi, velotūrisma maršrutu izstrādi.

#velokurjerslv #velokurjers

28/01/2020
Mārcis

Ja arī jūs pilsētas ielās pamanāt šāda tipa velosipēdu (uzmanību pievērsiet specifiskajam rāmim un aizmugurējai daļai, kas paredzēta reklāmas banerim), ziņojiet Mārcis Blumbergs!

Šodien atradu un konfiscēju vēl vienu #nextbike #sixtvelo koplietošanas velo, kas bija nozagts pagājušajā sezonā Jūrmalā. Ar to, bēdu nezinot, pārvietojās ēdienu kurjers.

Paldies “visu redzošajai acij” - SIA «Velokurjers» darbiniekiem par informāciju, kas ļāva ātri atgūt zudušo velo.

Draugi, ja redzat šādu velo, ziņojiet man. Rāmis ir unikāla dizaina un tādu neviena privātpersona legāli iegādāties nevar. Velo ir īpaši pamanāma aizmugurējā daļa, kas paredzēta reklāmas banerim.

27/01/2020
900 sekundes Pētījums par velosatiksmi un velosatiksmes infrastruktūru nacionālā mērogā | TV3 Play

22. janvārī norisinājās Velo Forums, kura mērķis bija pārrunāt velosatiksmes nozares aktualitātes, izaicinājumus, pašvaldību iespējamo ieguldījumu velosatiksmes attīstībā un veicināt pilnvērtīgu velosatiksmes integrēšanu kopējā transporta sistēmā, tādējādi samazinot siltumnīcas efekta gāzu emisiju daudzumu.

Mēs ne tikai apmeklējām šo pasākumu, izglītojāmies un iesaistījāmies diskusijās, bet arī raidījumā “900 sekundes” demonstrējām “Bullitt” kravas velosipēdu, kuru izplatām.

Vairāk par kravas velosipēdiem: https://www.velokurjers.lv/cargo/

#velokurjers #velokurjeri #veloforums2020

Skaties bez maksas TV3, LNT, TV6, Kanāls 2 un 3+ piedāvātos seriālus, raidījumus un filmas, kā arī sporta pārraides un daudz ko citu

« 2 of 34 »