Uzvaram Šķūnenieku kausā 2011!

skunenieki2011

Aizvadītajā nedēļas nogalē 13.un 14.augustā Gulbenes novada Lejasciema pagastā norisinājās ikgadējais Šķūnenieku kauss, kurā piedalījās arī SIA Velokurjers/Velo informācijas centra komanda.

Šķūnenieku kausa apmeklējums mūsu kolektīvam, gluži kā Kuldīgas velodiena, jau kļuvis par tradicionālu ikgadējo kopīgo pasākumu. To bez šaubām varam nosaukt par Latvijas vissirsnīgākajām sporta sacensībām dēļ tanīs esošās ļoti pozitīvās atmosfēras, par ko jāpasakās gan kausa rīkotājiem, gan dalībniekiem, un, pats galvenais – labestīgajiem Lejasciema iedzīvotājiem, kuru vidū allaž Šķūnenieku kauss izraisījis lielu interesi. Šķūnenieku kauss ir kļuvis par vienu no nu jau retajām sacensībām, kurās piedalīšanās visās disciplīnās joprojām ir absolūti bez maksas, un sakām īpašu paldies tā organizatoriem par milzīgo ieguldīto darbu un beznosacījuma pūlēm šā principa saglabāšanā jau 15 gadu garumā, kopš Lejasciemā ik augustu ar viņu un atbalstītāju gādību noris šīs sacensības.

Uz Šķūneniekiem katru gadu dodas ne tikai nopietni velosportisti, bet arī cilvēki, kam galvenais ir nevis rezultāts, bet piedalīšanās process apvienojot to ar atpūtu brīnišķīgā lauku vidē un nesteidzīgā atmosfērā kopā ar jaukiem un atvērtiem cilvēkiem. Šķūnenieku kausā notiek ne tikai velo sacīkstes, bet arī citi sporta veidi – futbols, triatlons, kā arī dubļubols, kurā bezkompromisa cīņas nodrošināšanai gan noteikti Jums iesakām apbruņoties ar vēl vienu drēbju kārtu – galu galā pēc sacensībām vakarā Šķūnenieku estrādē jāiet uz balli 😉 Ir arī atsevišķas sacensības bērniem, tā kā, ja dodaties uz Lejasciemu ar ģimeni, varat būt droši, ka it visiem tās locekļiem darāmais noteikti atradīsies!

Bet, ja par rezultātiem, tad esam arī šogad mājās sev līdzi atveduši medaļas. Paša augstākā kaluma godalgu pēc gada pārtraukuma ir atkarojis mūsu Jānis Andersons, kurš 10km distanci šosejas riteņbraukšanā veica visātrāk – precīzi 15 minūtēs. Jānim šogad konkurenci sastādīja 121 dalībnieks, to vidū arī mūsu Jānis Šteins, kurš finišēja 15.vietā (4.vieta grupā), Nils Brikers – 38. vietā (6.v. grupā), Aleksandrs Azarevičš 50.vietā (12.v. grupā), kā arī nupat Varšavā kronētais pasaules velokurjeru čempions lielgabarīta sūtījumu pārvadāšanā Jānis Belecks, kurš startējot sacensības, kas, kā zināms, īsti neatbilst viņa specializācijai, savā grupā finišēja astotais jeb 24. kopvērtējumā. Savukārt sieviešu konkurencē mūsu Lolita Jakovļeva 10km šosejas riteņbraukšanā 86 dalībnieču konkurencē finišēja sestajā vietā grupā un 16. vietā kopvērtējumā.

Triatlona sacensībās, kuras sastāvēja no 250 m brišanas/peldēšanas, 7 km velobraukšanas un 2km skriešanas, bijām nokomplektējuši divas Velokurjera/VIC komandas, kuras 18 komandu konkurencē nodrošināja mūsu kolektīvam dubultuzvaru, attiecīgi ieņemot pjedestāla augstāko un otro augstāko pakāpienu, turklāt spēcīgāka izrādījās mūsu nomināli otrā komanda. Apsveicam!

Šķūnenieku kauss šogad ir noslēdzies, un arī no šī, kā vienmēr, esam atbraukuši mājās ar milzumdaudz pozitīvām emocijām, un nu sāksim gatavoties vairākām sacensībām rudenī, lai pienācīgi nostartētu nākamā gada Eiropas velokurjeru čempionātā. Savukārt jau šonedēļ veicam pēdējos sagatavošanās darbus mūsu ikgadējajam tūrisma velobraucienam – svētceļojumam "Dievnami Kurzemes piekrastē", kas šogad no 21. augusta līdz 28. augustam notiks Liepājā un tās apkārtnē.

Vairāk informācijas par Šķūnenieku kausu vari iegūt, apmeklējot sacensību oficiālo mājaslapu www.skunenieki.lv, savukārt mūsu fotogrāfijas no sacensībām skaties šeit: http://foto.inbox.lv/veloinfo/Skunenieku-kauss-2011.