SIA “Velokurjers” Embūtes velomaratonā!

Šā gada 11. septembrī SIA “Velokurjers” nu jau tradicionāli piedalījās Vides Faktu Embūtes velomaratonā, kas norisinājās nu jau piekto reizi. Par spīti nemīlīgajiem laikapstākļiem šogad dalībnieku skaits bija ievērojami pieaudzis, un trasē devās ap 140 velosportistu.

No SIA “Velokurjers” Vides Faktu komandā šinī maratonā brauca 5 dalībnieki. Augstāko rezultātu sasniedza mūsu kurjers Jānis Belecks, kurš savā vecuma grupā (no 18 – 40 gadiem) tautas braucienā izcīnīja 2. vietu. Sestais un septītais attiecīgi palika Jānis Šteins un Vilmārs Vincāns, bet sieviešu konkurencē Ārija Prūse finišā iebrauca kā sestā. Grupā virs 60 gadiem Rūdolfs Veide bija trešais ātrākais. Apsveicam!

pecfinisa

Pēc apbalvošanas trīs mikroautobusu karavānā devāmies uz krietni saulaināko dienvidu zemi Lietuvu, kur Jānis Belecks, izmantojot savas pierobežas teritorijā dzīvojot gūtās tekošās lietuviešu valodas zināšanas, bija noorganizējis viesu namu ar pirti, kā arī kultūras programmu pa tuvākajā apkārtnē esošajiem Lietuvas muzejiem un dabas objektiem.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Svētdienas priekšpusdienā pēc kārtīgas nopēršanās un dziesmu dziedāšanas iepriekšējā vakarā devāmies uz Mosedis Akmens muzeju un Orvidu māju muzeju Salantai pilsētā. Bijām arī aplūkot lielāko Lietuvas akmeni, kā arī nopeldējāmies Plateliu ezerā. Mājupbraucot Mažeiķos iegriezāmies arī Aitvaro dzirnavās.

akmens

Vēlamies teikt lielu paldies visiem pasākuma organizatoriem un dalībniekiem, īpaša pateicība Jānim Beleckam par ieguldīto enerģiju ekskursiju organizēšanā. Nākamgad noteikti tiekamies atkal!