Video no Baltic Cycle 2018 daudzdienu velobrauciena dalībnieku viesošanās Latgalē

Šobrīd norisinās starptautiskā velo ekspedīcija Baltic Cycle 2018, kuras ietvaros 60 dienu laikā šovasar apkārt Baltijas valstīm tiek veikta 3000 km gara distance. Braucienā piedalās dalībnieki no Lietuvas, Latvijas, Polijas, Igaunijas, Vācijas, Itālijas, Austrijas, Īrijas, Anglijas, ASV, Turcijas, Baltkrievijas un Somijas, tajā skaitā entuziasti, kuri vairākkārt apbraukuši apkārt pasaulei. Velobrauciens sākās 16. jūnijā Viļņā pie Parakstītāju nama (Signatarų namai) un noslēgsies ar finišu tajā pašā vietā pēc sešdesmit dienām.

Piedāvājam noskatīties Latgales Reģionālās Televīzijas un portāla Grani.lv video sižetus no tikšanās ar ekspedīcijas dalībniekiem Latgalē.


BaltiCCycle organizētais Baltijas simtgades 3000 km velobrauciens ir nekomerciāls pasākums, kā organizēšanā pēc brīvprātības principa piedalās riteņbraucēju organizācijas no Lietuvas, Latvijas, Polijas un Igaunijas. Veloekspedīcijas Baltic Cycle 2018 Latvijas posmu organizē SIA “Velokurjers” un Latvijas Riteņbraucēju apvienība. Vairāk par braucienu iespējams uzzināt http://www.velokurjers.lv/balticcycle-2018-baltijas-simtgades-veloekspedicija/.