“Velokurjers” un Latvijas Riteņbraucēju apvienība pulcējas Līgatnē

16. oktobrī Līgatnē Vidzemes plānošanas reģions rīkoja semināru-darbnīcu “Jauni mobilitātes risinājumi: idejas, iespējas, izaicinājumi”. Tajā piedalījās arī Latvijas Riteņbraucēju apvienības priekšsēdētājs Viesturs Silenieks un SIA “Velokurjers” vadītājs Oļegs Stoļarovs ar “Bullitt” kravas velosipēdiem.

Pasākuma apmeklētāji tika iepazīstināti ar mūsu redzējumu par kravas velo attīstību Latvijā – infastruktūra, patērētāju pieprasījums, iespējas, šķēršļi, īpaši ārpus Rīgas. Tika atbildēts uz jautājumu – vai kravas velosipēds var kļūt par būtisku un neatņemamu mobilitātes sastāvdaļu ārpus lielajām pilsētām?

“Pēdējo gadu pieredze liecina, ka gan ceļotāji, gan arī iedzīvotāji ikdienā aizvien biežāk kā pārvietošanās līdzekli izvēlas velosipēdu. Lauku cilvēkiem kā alternatīva automašīnai pieejams, piemēram, kravas velosipēds. “Ja cilvēks dzīvo lauku mājā, ir lielāka distance jāpārvar un var būt, ka ir sliktāki ceļi, bet tad tas risinājums ir elektriskais velosipēds,” pauda Latvijas Riteņbraucēju apvienības priekšsēdētājs Viesturs Silenieks.” Pilna reportāža no pasākuma šeit.