Velokurjers samazina cenas piegādēm Rīgā, Latvijā un Baltijā līdz pat 20 %

Jaunajā 2020. gadā mēs daļu no auto un busu izsaukumiem mēģināsim pārvadāt ar elektriskajiem kravas velosipēdiem. Lielākā daļa sūtījumu pat līdz 100 kg ir iespējams vest ar tiem. “Mēs sekojam līdzi Pasaules un Eiropas tendencēm, kā arī Latvijas un Rīgas plāniem Klimata un transporta politikā, un ir skaidrs, ka nākotnē pārvadājumiem ar autotransportu pilsētas centros būs arvien lielāki sarežģījumi. Eiropas Komisijas pētījumi rāda, ka 50 % no kravām, kuras tiek transportētas pilsētā, ir iespējams vest ar kravas velosipēdu,” stāsta SIA “Velokurjers” priekšsēdētājs Oļegs Stoļarovs. “Lai palielinātu piegādes ātrumu, mēs pārejam uz elektriskajiem kravas velosipēdiem. Mūs dati rāda, kravas velosipēdu salīdzinot ar automašīnu, izņemšanas/piegādes laiks pilsētas centrā samazinās par 50 %, jo velokurjeram ir daudz vairāk iespēju izmantot īsceļus, kā arī nav nepieciešams laiks stāvvietas meklēšanai, bet var tuvāk piebraukt pie durvīm. Tāpat velosipēda izmaksas pret automašīnu ir nesalīdzināmi mazākas.”

No 2020. gada 1. marta:

  • A prioritātes (piegāde 3 stundu laikā) sūtījumu kravas velosipēda pamatmaksa Rīgā – 8 eiro
  • C prioritātes (nākamās dienas piegādes) sūtījumu pamatmaksa Latvijā – 5 eiro (pilsētās un Pierīgā) un 10 eiro (pārējā Latvijā)
  • C prioritātes (nākamās dienas piegādes) sūtījumu pamatmaksa Baltijā – 10 eiro(Cenas norādītas bez PVN.)

Pilns cenu piedāvājums te.

Tāpat vēlamies atgādināt, ka mūsu kurjeri ir gatavi piegādāt sūtījumus 24/7. Turpmāk, darba dienā laicīgi pasūtot kurjeru piegādei sestdienā vai svētdienā, netiks pievienotas brīvdienu piemaksas. Tās paliek spēkā, ja kurjers tiek izsaukts sestdienā vai svētdienā. Tāpēc aicinām piektdienā veikt kurjera rezervāciju darbam brīvdienās!