Velokurjers Andersons piedalās divās sacensībās divu dienu laikā

Daudzi jau zina, ka mūsu velokurjeru rindās ir… velosportisti! Viens no viņiem – Jānis Andersons – pagājušajā nedēļas nogalē piedalījās divās sacensībās.

Jānis stāsta:

“Sākotnēji svētdienā (26. jūlijā) biju ieplānojis piedalīties 10 km riteņbraukšanas solo braucienā Veterānu sporta spēļu sacensībās, bet vēlāk no Krišjāņa Ratinika (Velomens) saņēmu ‘wild card’ (bezmaksas dalība) startam 340 km garam izturības braucienam “Velorealitāte 2020”, kas norisinājās no 24. līdz 26. jūlijam. Katram dalībniekam pa sevis izplānotu maršrutu, atzīmējoties četros kontrolpunktos, 42 stundu laikā bija jānobrauc maršruts Valka – Rīga.

Nodomāju, ka “Velorealitātes” dēļ izjuks solo brauciens, bet, veicot aprēķinus, sapratu, ka varētu finišēt Rīgā jau sestdien. Tāpēc izaicinājumu pieņēmu. Tomēr nepareizi saplānoju maršrutu un pirmajā kontrolpunktā ierados ap 130to pozīciju (no 197). Pēc tam vajadzēja cīnīties solo variantā, tomēr pakāpeniski virzījos labākās pozīcijās, līdz finišu sasniedzu pēc 15 stundām un 30 minūtēm. Pieveicot 346 km pa lietainiem, slapjiem un dubļainiem apstākļiem, finišēju 11. pozīcijā.

Centos, protams, braukt, atstājot nelielu spēku rezervi, lai svētdien arī Veterānu sporta spēlēs parādītu labus rezultātus. Bija grūti sakoncentrēties startam, bet tomēr savā vecuma grupā izcīnīju uzvaru un starp visiem braucējiem izdevās uzrādīt otro dienas ātrāko laiku.”

Apsveicam Jāni ar augstiem sasniegumiem, ņemot vērā visus apstākļus!