Turpmāk sūti sūtījumus arī uz Latvijas pasta nodaļām, stacijām un “Circle K”

No 2. maija SIA “Velokurjers” sadarbībā ar VAS “Latvijas Pasts” piedāvā iespēju nākamās dienas piegādes (C piegādes) sūtīt uz “Latvijas Pasts” nodaļām, Pasta stacijām un “Circle K” benzīntankiem visā Latvijā. Šī ir ērta iespēja tiem saņēmējiem, kuri labāk izvēlas sev ērtā laikā aiziet pakaļ sūtījumam, ne gaidīt kurjeru mājās. Savukārt sūtītājam nav pašam jādodas uz pasta nodaļu, jo mūsu kurjers ieradīsies pēc sūtījuma.

Mūsu kurjeri paņems no sūtītāja sūtījumu un nogādās to “Latvijas Pasts” terminālī turpmākajam piegādes procesam. Sūtījums ir jāpiesaka līdz plkst. 15.00, lai nākamās darba dienas laikā tas sasniegtu kādu no saņemšanas punktiem Latvijā. Sūtījumu var pieteikt, izveidojot to www.mansvelokurjers.lv sūtījumu izveides sistēmā, zvanot uz 20000041 vai rakstot uz velokurjers@velokurjers.lv.

Cena par šo C piegādes veidu ir nemainīga no citiem attālumu (Rīga, Pierīga, novadu centri, cita vieta Latvijā) ziņā līdzvērtīgiem C piegādes veidiem.

Arī turpmāk varat izmantot mūsu pakalpojumus pilnam piegādes ciklam. Ja sūtījums tiks pieteikts līdz plkst. 15.00, tad nogādāsim to jebkurā vietā visā Baltijā nākamās darba dienas laikā.

Lūdzam, iepazīties ar visām saņemšanas vietām un to darba laikiem.