SIA “Velokurjers” valdes priekšsēdētājs Oļegs Stoļarovs pārvēlēts “Latvijas Riteņbraucēju apvienības” valdē

2015_05_Valdes velesanas_1

Šī gada 28. maijā “Latvijas Riteņbraucēju apvienības” (LATRIT) biedri sanāca kopā Ērenpreiss Bicycles topošajā veloveikalā, lai uz turpmāko divu gadu pilnvaru termiņu pārvēlētu biedrības valdi un tās valdes priekšsēdētāju.

Par LATRIT valdes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Viesturu Silenieks (Latvijas Velo informācijas Centrs), savukārt valdes sastāvā no iepriekšējā sasaukuma nākamos divus gadus turpinās darboties Oļegs Stoļarovs (Velokurjers), Romāns Meļņiks (Divritenis.lv/Veloriga.lv) un Jānis Kundziņš (Mind Work Ramps). Līdzšinējais LATRIT valdes loceklis Arnis Bergs (Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrība) beidzoties pilnvaru termiņam, savu kandidatūru amata pienākumu turpināšanai atsauca, aicinot valdes sastāvu papildināt ar velojomu vairāk saistītu pārstāvi. Vakantajā valdes locekļa vietā tika ievēlēts Arnis Jaudzems SIXT vadītājs Baltijas valstīs, kas pārstāv pašapkalpošanās velosipēdu nomu Rīgā un Jūrmalā.

LATRIT sapulces noslēgumā Valdes priekšsēdētājs Viesturs Silenieks iezīmēja biedrības nākotnes ieceres un plānotās aktivitātes.

LATRIT dibināta ar mērķi veicināt ikdienas un tūrisma riteņbraukšanas kā satiksmē ērta, ekonomiska, veselīga un videi draudzīga pārvietošanās veida attīstību Latvijā. Apvienības dibinātāji un biedri ir nevalstiskās organizācijas un fiziskas personas, kas atbalsta riteņbraukšanas attīstību Latvijā.

LATRIT veido sadarbību starp riteņbraucējus pārstāvošajām biedrībām un citu personu aktivitātēm efektīvākai kopīgo interešu pārstāvēšanai, popularizē riteņbraukšanu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, veicina veloizglītību; līdzdarbojas priekšlikumu izstrādē ceļu satiksmes organizācijas un citu attīstības plānošanas dokumentu un normatīvu pilnveidošanai.