SIA “Velokurjers” dāvina velosipēdu lampiņas lauku reģionos

velokurjerslampinas

SIA „Velokurjers” jau divus mēnešus veicina velo lampiņu dalīšanas labdarības kampaņu. Tās mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz to, ka riteņbraucēji tumsā ir neredzami un katram pašam nepieciešams sevi aizsargāt. Lampiņu dalīšana notiek lauku reģionos, kur arī ceļi ir mazāk pārredzami, nekā pilsētā.

SIA „Velokurjers” valdes priekšsēdētājs Oļegs Stoļarovs stāsta: „Pēdējo divu mēnešu laikā ar mūsu autokurjeru palīdzību esam izdalījuši aptuveni 10 lampiņas. Firmas autokurjeri ikdienā ir bijuši arī velokurjeri, tādēļ viņi saprot, cik svarīgi ir būt redzamam kā velosipēdistam, kā arī prakse liecina, ka, tumsā braucot ar auto, riteņbraucēji kļūst neredzami.”

Kā stāsta Oļegs, ideja aizgūta no Latvijas Riteņbraucēju apvienības organizētās kampaņas, kuras laikā novembrī Rīgas pašvaldības skolēni saņēma velosipēdu veikalu ziedotās diožu lampiņas. Rīgas centrā velosipēdists ir parūpējies par savu redzamību, jo šeit satiksme ir visintensīvākā, tomēr, lauku reģionos, braucēji par to piedomā mazāk.

Aicinām velo veikalus iesaistīties un sazināties ar SIA „Velokurjers”, lai ziedotu lampiņas un, iespējams, izglābtu kāda braucēja dzīvību.