Veloruļļu cīņas

Veloruļļu divcīņas

Veloruļļu divcīņas

Veloruļļu divcīņas

Mērojies spēkiem un kāju veiklībā veloruļļu divcīņās! Vēlies sevis rīkotajā pasākumā sniegt apmeklētājiem jaunu un nebijušu aktivitāti? Veloruļļi sagādās jautru fizisku nodarbi, kas papildinās gan darba ballīti, gan sportisku pasākumu! Patiks lieliem un maziem, dāmām un kungiem! Dalieties komandās pa nodaļām vai klasēm vai esiet individuālie cīņu biedri! Gatavojieties kāpt velosipēda seglos un mīt, lai noskaidrotu, kurš ir ātrākais uzņēmuma ielu karalis!


veloruļļu divcīņas

Veloruļļu divcīņas (angļu val. – gold sprint) ir aktivitāte, kurā divi dalībnieki cenšas pārspēt viens otru, pēc iespējas mazākā laikā nobraucot virtuālu distanci uz veloruļļiem (stāvot uz vietas). Distances garumu var pieskaņot pasākuma vajdzībām – 100, 200, 500 metri un tā tālāk.

Cena par dienu/vakaru (8 stundas): 480 eiro + PVN + piegādes izmaksas uz norises vietu (cenā ietilpst veloruļļu stends (veloruļļu stends, gaismas, dūmi, audio), tehniskais darbinieks, kas parūpēsies par veloruļļu uzstādīšanu un darbību visa vakara gaitā, kā arī veloruļļu aktivitātes vadītājs).

Par papildu samaksu (vienojoties individuāli) iespējams stendu pārveidot par jūsu zīmola reklāmas laukumu: pielāgot datorprogrammu ar logotipu, zīmola krāsām utml., izvietot banerus aiz stenda un velosipēdu priekšā, starplaikos ekrānos izvietot video vai foto reklāmas materiālu u.tml.

veloruļļu divcīņas

Lai nodrošinātu cīņas norisi, mums būs nepieciešams elektrības pieslēgums un vismaz 3×6 m liels laukums. Montāžas un demontāžas laiks 2 – 3 stundas pirms un pēc pasākuma.

Sazinies, rakstot uz info [at] velokurjers.lv!

Veloruļļu cīņu prezentācija

Noskaties video reportāžu no Veloruļļu cīņas pasākuma!

Veloruļļu cīņas veikalā “Brūklene” Foto: Arturs Pavlovs

veloruļļu divcīņas

“Latvijas pasts” stends “Positivus 2019” Foto: Mikus Kļaviņš

Veloruļļu cīņas uz Tallink prāmja Velokruīza laikā

Veloruļļu cīņas KinoPedālī 2019 Valmierā
Veloruļļu cīņas uz Tallink prāmja Velokruīza laikā