Piedalāmies projektu vadīšanas un organizācijas seminārā Baltkrievijā

20.-21. augustā Baltkrievijā viesu namā “Habli” notika Austrumeiropas velospeciālistu seminārs, kurā piedalījās vairāk kā 10 eksperti no Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas. Pasākuma mērķis bija veicināt pilsētas velokustību Austrumeiropas valstīs, paaugstinot esošo organizāciju darba efektivitāti un izstrādāt veloinfrasktrutkūru uzlabojošas likumdošanas izmaiņas. Velospeciālisti dalījās sabiedriskā darba pieredzē velojomā, kā arī pilnveidoja savas prasmes komunikācijā ar mēdijiem, masu sporta pasākumu organizācijā un sponsoru piesaistē.

SIA “Velokurjers” ir biedrības “Latvijas Riteņbraucēju apvienība” biedrs. Dalījamies ar tās panāktajiem uzlabojumiem likumdošanā un organizētajiem pasākumiem. Sīkāk skatīt www.divritenis.lv.

Mihails Sidoruks, velomaratona “Naliboki” un velosacīkšu “Minsk City Race” vadītājs, dalījās pieredzē masu velosporta pasākumu organizācijā, kas būs noderīga, organizējot Pasaules Velokurjeru čempionātu 2018. Savukārt projekta koordinatori “Let’s bike it” Olga Korčagina un Nadežda Žerebina stāstīja par akciju “Braucam uz darbu”  Maskavā un sadarbību ar darba devējiem, no kuras varēja gūt jaunas idejas “Ar darbu uz velo” uzlabošanai, īpaši sadarbībā ar darba devējiem. Arī Latvijas Riteņbraucēju apvienība ir rīkojusi akciju “Ar darbu uz velo”, kuras laikā velospiēdistiem piedāvāti našķi, nodrošināta bezmaksas palīdzība veloapkopē.

Seminārā gūtā pieredze būs noderīga turpmākajā darbā, gan organizējot Pasaules Velokurjeru čempionātu 2018, gan arī darbojoties biedrībā.

foto_baltkrievija_08_2017