Latvija – zeme, kurā sacer dziesmas un brauc ar velo!

Kā zināms, šī gada Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā godpilno 6.vietu ieguva mūsu brīnišķīgā dziedātāja Animata Savadogo ar pašas sacerēto dziesmu “Love Injected”. Jaunās un talantīgās mākslinieces panākums nenoliedzami palīdzējis veicināt Latvijas atpazīstamību Eiropā, un īpaši liels prieks arī par to, ka šogad mūsu valsts un galvaspilsētas tēla veidošanā Latvijas pārstāves priekšnesumā savs ieguldījums bijis arī Latvijas Riteņbraucēju apvienības biedram – velokurjeram.

Katru gadu Eirovīzijas dziesmu konkursa rīkotāji izvirza savu saukli un tēmu dalībvalstu video vizītkartēm. Dalībniekiem tā ir iespēja izcelt savā valstī īpašo un raksturīgāko. Šī gada Eirovīzijas konkursa sauklis bija “Building bridges” jeb «veidojot tiltus» starp valstīm, valodām un kultūrām, bet vizītkartes scenārijā tika noteikta epizode, kurā pastnieks ar auto piegādā konkursa dalībniekiem sūtījumu no Austrijas draugiem.

Eirovīzijas dziesmu konkursa delegācijas vadītāja Zita Kaminska, zinot to, ka Latvijā populāri ir velokurjeri, ieteica pasta auto vietā uzaicināt velokurjeru. Šī loma tika uzticēta velokurjeram Aldim, un Latvija izrādījās vienīgā no visām konkursa dalībvalstīm, kas video vizītkartē sūtījumu dalībniekiem piegādāja ar velokurjeru.

Kā stāsta SIA “Velokurjers” valdes priekšsēdētājs Oļegs Stoļarovs: “Mūsu komanda ar prieku piedalās projektos, kas nes zaļā dzīvesveida ideju un popularizē riteņbraukšanu. Kaut arī 23. maiju pavadījām, organizējot un pārraugot velofestivāla “Velodiena Kuldīgā 2015” norisi, jutām līdzi arī krāšņajai Latvijas pārstāvei Aminatai Savadago, kas ar dziesmu “Love Injected” šī gada konkursā ieguva pēdējo gadu labāku rezultātu – augsto 6. vietu”.

Latvijas Riteņbraucēju apvienība pateicas Animatai Savadogo par lielisko priekšnesumu, kā arī Zitai Kaminskai par viņas iniciatīvu Latviju konkursa video vizītkartē parādīt kā velobraukšanai draudzīgu valsti.

Velokurjers Aldis Latvijas vizītkartē Eirovīzijā: