Filma par velokurjeriem ”Rīgas kungi” nominēta 3 Nacionālās kino balvas nominācijās un iekļauta „Lielā Kristapa” filmu programmā

lielaiskristaps

Nozīmīgākais un senākais Latvijas filmu nozares pasākums Nacionālais filmu festivāls Lielais Kristaps šogad norisinās no 6 -12. oktobrim. Lielais Kristaps tradicionāli ir pasākums, kas dod iespēju vienkopus redzēt un profesionāli izvērtēt Latvijas jaunākās filmas, kā arī godināt Latvijas kino tradīcijas. Festivāla laikā būs skatāma nominēto filmu programma, studentu filmu konkursa programma, kas šogad ir īpaši spēcīga, ārpus konkursa filmu programma, notiks seansi ar autoru piedalīšanos, pirmizrādes, diskusijas un citi pasākumi.

2016. gada Nacionālās kino balvas festivālā „Lielais Kristaps” filma „Rīgas kungi” nominēta trīs dažādās kategorijās: labākā dokumentālā īsfilma, labākais operators un labākā montāžas režija.

Kas: Filmas „Rīgas Kungi” seanss Lielā Kristapa programmā
Kad: 8. oktobrī 15:30
Kur: Splendid Palace

Tiekamies Splendid Palace 8. oktobrī 15:30, un, cerams 12. oktobrī filma „Rīgas kungi” gūs uzvaras laurus visās trīs 2016. gada kino balvas izvirzītajās nominācijās balvu pasniegšanas ceremonijā Splendid Palace!