Facebook ziņas

Aktualitātes
04/12/2019

Mīļie klienti! Esam Ziemassvētku sajūtās kopā ar jums! Tāpēc lūdzam iepazīties ar piegādes nosacījumiem pirmssvētku laikā, lai mēs pēc iespējas efektīvāk saņēmējiem piegādātu jūsu svētku dāvaniņas!
Informācija šeit: https://www.velokurjers.lv/informacija-klientiem-par-pirmssvetku-laiku/

#velokurjers #velokurjeri

04/12/2019
«Neatkarīgās Tukuma Ziņas»

🎉🎉🎉29. novembrī, pie mums tika nogādāta laikraksta «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» «𝐓𝐮𝐤𝐮𝐦𝐚 𝐆𝐚𝐝𝐚𝐠𝐫𝐚̄𝐦𝐚𝐭𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟎»

Tā atceļojušas ar vietējā, Tukuma, uzņēmuma «Velokurjers.lv» starpniecību un gadagrāmatas kaudzītēs sakraut laipni palīdzēja Jānis Namiķis.

Grāmatas eksemplārus kā allaž var iegādāties redakcijā. Abonentu īpašā cena – 1,50 eiro, bet apaļo 6 eiro – pārējiem interesentiem.

📖📖📖Šogad gadagrāmatā lasiet – 𝗽𝗮𝗱𝗼𝗺𝘂𝘀 𝗱𝗮̄𝗿𝘇𝗸𝗼𝗽𝗶̄𝗯𝗮̄; 𝗽𝗮𝗿 𝗻𝗼𝘃𝗮𝗱𝗻𝗶𝗲𝗸𝗶𝗲𝗺 – 𝘀̌𝗶̄ 𝗴𝗮𝗱𝗮 𝗷𝘂𝗯𝗶𝗹𝗮̄𝗿𝗶𝗲𝗺; 𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝘃𝗶𝗷𝗮𝘀 𝗮𝗿 𝗮𝗸𝘁𝗶𝗲𝗿𝗶𝗲𝗺, 𝗭̌𝗮𝗻̧𝗮 𝗞𝗮𝘁𝗹𝗮𝗽𝗮 𝗯𝗮𝗹𝘃𝗮𝘀 𝗶𝗲𝗴𝘂𝘃𝗲̄𝗷𝗶𝗲𝗺, 𝗩𝗶𝗹𝗶 𝗗𝗮𝘂𝗱𝘇𝗶𝗻̧𝘂 𝘂𝗻 𝗔𝗿𝘁𝘂̄𝗿𝘂 𝗦𝗸𝗿𝗮𝘀𝘁𝗶𝗻̧𝘂, 𝗸𝗮̄ 𝗮𝗿𝗶̄ 𝗽𝗲̄𝘁𝗶̄𝗷𝘂𝗺𝘂 𝗽𝗮𝗿 𝗮𝗴𝗿𝗮̄𝗿𝗼 𝗿𝗲𝗳𝗼𝗿𝗺𝘂 𝗟𝗮𝘁𝘃𝗶𝗷𝗮𝘀 𝘀𝗮𝗶𝗺𝗻𝗶𝗲𝗰𝗶̄𝗯𝗮̄𝘀.

31/10/2019

Aicinām darbā VELOMEHĀNIĶI!
🚲🚲🚲
Ja vēlies darbu draudzīgajā SIA «Velokurjers» kolektīvā, un pats
• esi ar pieredzi velosipēdu labošanā (kā priekšrocība tiks uzskatītas zināšanas par kravas un elektriskajiem velosipēdiem),
• esi pozitīvs un komunikabls,
• labi orientējies Rīgā un nebaidītos reizēm palīdzēt velokurjera darbā,
tad pievienojies mūsu komandai Rīgā!

Garantējam draudzīgu kolektīvu, interesantus pasākumus un daudzveidīgu ikdienu! Sūti savu CV un pieteikuma vēstuli
uz velokurjers@velokurjers.lv!

#velokurjers #velokurjeri #vakance

30/10/2019

Piedāvājam VELOMEHĀNIĶIM īrēt telpas koplietošanas velodarbnīcā (individuālās telpas no 20 līdz 60 m2, ar pamata inventāru, telpas tiek uzkoptas) par draudzīgām cenām! Vieta atrodas Maskavas forštatē, bet tuvu Centram. Ir koplietošanas virtuves zona, WC, velosipēdu duša.
Ja gribi zināt vairāk par piedāvājumu un apskatīt telpas, raksti mums uz birojs@velokurjers.lv.

#velokurjerslv #velokurjeri

09/10/2019
Laika joslas attēli

Šodien sveicam velokurjerus Velokurjeru cildināšanas dienā! 🚲🚲🚲 Mūsu darbinieki ikdienā veic grūtu, lai gan labu darbu, kas ne vienmēr tiek novērtēts. #velokurjers #velokurjeri

09/10/2019

Šodien sveicam velokurjerus Velokurjeru cildināšanas dienā! Mūsu darbinieki ikdienā veic grūtu, lai gan labu darbu, kas ne vienmēr tiek novērtēts.
🚲🚲🚲
Šādi svētki aizsākās 1991. gadā, kad Sanfrancisko mērs pasludināja, ka 9. oktobris turpmāk ik gadu būs Velokurjeru cildināšanas diena, kopš tā laika šai datumā notiek svinības daudzās pasaules pilsētās.
9. oktobris izvēlēts, jo amerikāņi šo datumu – 10/9 – izrunā kā “ten nine”, kas Sanfrancisko kurjeru “rāciju valodā” nozīmē “paga, ko?” jeb lūgumu atkārtot rācijā tikko teikto. Sagadījies arī, ka šo pašu datumu ANO 1969. gadā pasludinājusi par Pasaules pasta dienu, kad atzīmē Pasaules pasta savienības dibināšanas gadadienu. Savienība tika dibināta 1874. gadā Šveices pilsētā Bernē.

Velokurjerus cildināsim, jo viņi:
# Ir daļa no gaisa piesārņojuma un mazina sastrēgumus pilsētās.
# Samazina oglekļa dioksīda un citu kaitīgo izmešu daudzumu.
# Aizņem mazāk vietas uz ceļa un nodara mazāk kaitējuma ielu segumam.
# Krietni mazāk nekā automašīnas apdraud apkārtējos.
# Rīko un atbalsta velokultūras, tūrisma un sporta pasākumus, kas interesanti gan vietējiem, gan tūristiem
# Palīdz vietējiem un iebraucējiem, jo pilsētu pārzina labāk nekā tūrismu centru darbinieki.
# Ir uz riteņiem visu gadu, tādējādi iedrošinot arī citus ikdienas gaitās izmantot velo.

#velokujers #velokurjeri

27/09/2019
Laika joslas attēli

Esam izstādē Green Expo Riga Ķīpsalas izstāžu zālē šodien un rīt. Tā notiek Comfort Home 2019 ietvaros. Dažādi videi draudzīgi risinājumi, diskusijas un sarunas! Nāc un kļūsti zaļāks!
#velokurjers #velokurjeri

20/09/2019
Green Expo Riga

Tiekamies 27. un 28. septembrī Green Expo Riga izstādē! Mīsim velo ruļļus un stāstīsim par kravas un elektro velosipēdiem!

Spēks ir spieķos!

#velokurjers #velokurjeri

Zaļākais sūtījumu piegādātājs Rīgā SIA «Velokurjers» Green Expo Riga 2019 visiem apmeklētājiem piedāvās iespēju mēroties spēkiem un kāju veiklībā veloruļļu divcīņās. Gatavojieties kāpt velosipēda seglos un mīt, lai noskaidrotu, kurš ir ātrākais pilsētas ielu karalis!

Tāpat "Velokurjers" piedāvās iepazīties ar kravas un elektro velosipēda priekšrocībām ikdienā. Pieredzējušie velokurjeri izstāstīs visu par tā izmantošanu. Vairāk: www.bt1.lv/greenexporiga/read.php?subid=9460

09/09/2019
db.lv

Pastāstījām vairāk db.lv par mūsu veloruļļiem un to iespējām pasākumos! Izlasi rakstu!
Par ruļļu pakalpojumu: www.velokurjers.lv/rulli
🚲🚲🚲
#velokurjers #velokurjeri

SIA «Velokurjers» pasākumos sākusi piedāvāt nestandarta pakalpojumu - velo ruļļu cīņas. Ar aktīvu dalību pasākumos aizvadīta pirmā vasara.

07/09/2019
Laika joslas attēli

Vakar priecīgi nosvinējām nedaudz skumīgu notikumu - mūsu velokurjers Raiča dodas meklēt jaunas iespējas citās zemēs. Raitis par kurjeru strādāja 13 gadus un bija gan dokumentālās filmas “Rīgas kungi” varonis, gan mūsu seja dažādos TV un radio raidījumos, gan sabiedrības dvēsele ikdienas rāciju sarunās. Raiti, vēlam Tev izceļoties, iegūt jaunu pieredzi, atrast to, ko meklē, un atgriezties Latvijā! 🇱🇻Tiekamies ielās! #velokurjers #velokurjeri

« 1 of 31 »