Facebook ziņas

Aktualitātes
16/09/2020

Elektrisko velosipēdu izmēģinājuma braucienu projekts noslēdzies veiksmīgi! 🚲
No 14.-28. augustam SIA "Velokurjers"piedalījās Vidzemes plānošanas reģiona pilotprojektā “MARA” - iepazīstināja interesentus ar elektro velosipēdiem, piedāvājot tos izmēģināt bez maksas.
Divas nedēļas Valmierā aizvadītas jaudīgi – ar elektro spēkratu priekšrocībām kopumā iepazinās 239 interesenti vecuma grupā no 8 – 72 gadiem. No tiem tikai 33 jau iepriekš bija izmēģinājuši elektro velo dzīvē.
Apkopojot pakalpojuma izvērtēšanas anketas - komentārus, klientu pārdomas un ieteikumus, varam secināt, ka iespēja elektro velosipēdus izmēģināt dzīvē ļoti patikusi, kā arī radījusi virkni pozitīvu emociju! Vairāki no aptaujātajiem izteikuši vēlmi, ka vēlētos elektro velosipēdu savā īpašumā, kā arī labprāt izmantotu iespēju tos iznomāt velo nomas punktā.

Vai arī Tu vēlētos izmēģināt elektro velo? 🚲🚲🚲
Sazinies ar mums - SIA “Velokurjers” piedāvā elektrisko velosipēdu nomu un piegādi. Mēs labprāt sadarbojamies ar uzņēmumiem, kuri vēlas rīkot interesantus un aktīvus darbinieku komandas pasākumus,kā arī ar tūrisma informācijas centriem un ceļojumu/pasākumu organizētājiem.
Ieskaties SIA “Velokurjers” mājaslapā un uzzini vairāk par mūsu piedāvājumu: https://www.velokurjers.lv/noma/

***Projekta “MARA” galvenie mērķi ir uzlabot mobilitātes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti lauku reģionos. Uzlabojot esošo mobilitātes pakalpojumu sistēmu, izstrādājot un pārbaudot inovatīvus un ilgtspējīgus mobilitātes risinājumus, MARA projekta partneri vēlas stiprināt par reģionālo un vietējo mobilitāti atbildīgo organizāciju un speciālistu spēju risināt daudzpusīgus ar mobilitāti saistītus izaicinājumus. Vairāk par projektu uzzini šeit: https://ej.uz/projekts_Mara

15/09/2020
Attēli no SIA «Velokurjers» ieraksta

Velokurjeri piedalīsies "World Cleanup day" talkā, kopjot Lojas upi.

19. septembrī, “World cleanup day” ietvaros notiks Lojas upes sakopšanas talka.
Talkas plāns: Tikšanās 10:00 Murjāņos pie vecās kamaniņu trases. Instrukcija, sadalīšana komandās. Darbs līdz 15:00.

Obligātais inventārs: Darba cimdi.
Vēlamais inventārs: Motorzāģis, ķekši, atkritumu maisi, gari zābaki.

Lojas upes kopšanā dažus gadus ir bijis pārtraukums un šajā laikā upē atkal ir sagāzušies koki, ir izveidojušies aizsprosti, kas savukārt maina upes tecējumu, veidojas krastu erozija un tiek brucināti smilšakmens ieži.

Pēc iepriekšējo gadu talkām, saņēmām informāciju no vietējiem iedzīvotājiem, ka Lojas upē atkal bija parādījušies nārstojoši laši. Tas nozīmē, ka kopšanas talkas bija uzlabojušas arī hidrobioloģisko stāvokli upē. Esam kopuši desmitiem upes Latvijā un pamata mērķis ir padarīt Latvijas mazās, skaistās upes laivojamas. Lojas upes posms Murjāņos ir viens no visbagātākajiem Latvijā ar smilšakmens atsegumiem, taču nokritušie koki maina upes tecējumu, ūdens izgrauž krastus, brucina smilšakmens atsegumus. Taču aizsprosti ir tie, kas traucē šo skaitumu ieraudzīt laivotājiem.

2020. gada 19. septembra talkas laikā ir paredzēts zāģēt tikai upē iekritušos kokus. Kokus, kuri pārliekušies pār upi nav plānots zāģēt, bet tikai apzāģēt to zarus, kuri ieliecas ūdenī un veido “ķērājus” peldošajiem kokiem, zariem. Talkas laikā ir plānota arī atkritumu vākšana upes krastos. Piedalīties var ikviens, kam ir vēlme fiziski aktīvi izkustēties. Vēlams, ja ir savs motorzāģis. Kam nav zāģis, tie var palīdzēt zāģētājam, citi var vākt zarus, kokus, jeb staigāt gar upes krastiem, elpot svaigu gaisu un vākt atkritumus. Var droši braukt ar bērniem. Tiem, kas zāģē, būtu nepieciešami garie zābaki, vai vēl labāk garie makšķernieku zābaki(bikšu kostīms). ... See more

15/09/2020

Arvien vairāk Eko veikali un to klienti izvēlas preču piegādi ar kravas velosipēdu, jo svarīgi ir iegādāties ne tikai bioloģiski audzētu preci, bet ir arī būtiska preces transportēšanas ietekme uz vidi un cilvēku veselību. Ja esi zaļš pēc pārliecības, tad izvēlies videi draudzīgu preču transportēšanu.

01/09/2020

😎MEKLĒJAM PĀRDOŠANAS UN MĀRKETINGA SPECIĀLISTU/-I 😎

SIA “Velokurjers” ir uzņēmums, kas veic visdažādākā veida sūtījumu piegādi ar mikroautobusiem, velosipēdiem un motocikliem Rīgā, Latvijā, Baltijā, kā arī ir izstrādājis plašu piegādes veidu klāstu, kas pielāgoti katra individuāla klienta vēlmēm un prasībām. Kopš uzņēmuma dibināšanas 1999. gadā SIA “Velokurjers” ir pastāvīgi audzis un attīstījies, un šobrīd ir līderis ekspress pasta pakalpojumu tirgū Latvijā.

PIENĀKUMI
🔸 jaunu klientu piesaiste – piedāvājumu izstrādāšana, izsūtīšana,
🔸 ilgtermiņa attiecību ar esošajiem klientiem uzturēšana – jaunumu vēstuļu un aptauju veidošana,
🔸 prezentācijas sagatavošana,
🔸 sociālo tīklu un mājaslapas plāna un satura (tekstuālā un vizuālā) veidošana,
🔸 mārketinga projektu attīstība (Veloruļļu cīņu aktivitāte, dalības izstādēs un velokultūras, velosporta pasākumos).

PRASĪBAS
🔸 pieredze projektu vadībā un/vai aktīvajā pārdošanā,
🔸 ļoti labas komunikācijas prasmes – nebaidīšanās veikt telefonzvanus,
🔸 prasme strādāt ar MS Office programmām,
🔸 orientācija uz rezultātu un spēja strādāt pastāvīgi,
🔸 teicamas latviešu valodas (arī rakstiskas) un labas krievu, angļu valodas zināšanas (rakstiskas un mutiskas),
🔸 par priekšrocību tiks uzskatīta (1) pieredze darbā ar mārketinga aktivitātēm, (2) pieredze ar Mailchimp, Mautic vai Mailigen, (3) B kategorijas autovadītāja apliecība, (4) pieredze darbā ar grafiskā dizaina programmām.

MĒS PIEDĀVĀJAM
🔸 interesantu pilnas slodzes darba laiku,
🔸 biroju Rīgas Centrā ar iespējām strādāt no mājām,
🔸 motivējošu atalgojumu sistēmu, atkarībā no sasniegtajiem rezultātiem,
🔸 iespēju piedalīties iekšējos pasākumus, kolektīva brīvdienu izbraucienos un izmantot uzņēmuma auto.

Atalgojums (bruto): 800 - 1360 EUR (atkarībā no ... See more

24/08/2020
Vidzemes plānošanas reģions

Vēl līdz 28. augustam vari paspēt izmēģināt elektrisko velosipēdu 3 stundu braucienā Valmierā un Cēsīs! Velo noma ir bez maksas!

🚵‍♀🤩 14. augusts ir klāt! 🤩🚵‍♂

Valmierā (@Visit Valmiera) un Cēsīs (Tūrisms Cēsīs) interesentus gaida plašs klāsts dažāda veida elektrisko velosipēdu!

Izmēģini un noskaidro, vai tas varētu būt Tavs mīļākais pārvietošanās veids🚲! 🖐 Droši šķērso pilsētas robežas, izbaudi zaļo Vidzemi un paņem līdzi arī savu omi vai opīti! Ar elektrisko velosipēdu viņiem tas būs pa spēkam!

(Elektriskie velosipēdi izmēģinājuma braucieniem abās pilsētās būs pieejami līdz 28. augustam; izsniegšanas punktu darba laiks no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00. Būsiet drošās rokās: pakalpojumu Cēsīs nodrošina Veikals Eži, savukārt Valmierā - SIA «Velokurjers»)

🎥 Lauras stāsts: https://www.facebook.com/154933674556652/videos/743847829730397

Vairāk informācijas: https://ej.uz/evelo-vidzeme

#MARA #elektriskievelosipēdi Interreg Latvija Interreg Baltic Sea Region #mobilitāte #laukureģioni #mobility #rural #ebikes #pilot #projectsuccess

18/08/2020
Iepazīstina ar alternatīvām pārvietošanās iespējām

Līdz 28. augustam iepazīstinām valmieriešus ar elektro velosipēdiem! 🚲🚲
Izlasi raksta fragmentu, kur mēs pastāstam par e-velo priekšrocībām, šeit https://www.eliesma.lv/iepazistina-ar-alternativam-parvietosanas-iespejam

#velokurjers #velokurjeri

Valmiera ir kļuvusi par vienu no vietām, kur Vidzemes plānošanas reģiona pilotprojekta «MARA» ietvaros ir iespējams bez maksas izmēģināt, kā ir pārvietoties ar elektrisko velosipēdu. Izsniegšanas punkts Cēsu ielā 4 darbojas ik dienas līdz pat 28. augustam no desmitiem rītā līdz ...

14/08/2020
Laika joslas attēli

Nāc uz laukumu Valmierā pie @vidzemes.augstskola un izmēģini elektriskos velosipēdus! Tas ir bez maksas! Būsim katru dienu līdz 28. augustam no plkst.10 līdz 18!
#velokurjerslv #velokurjers #velokurjeri

10/08/2020
Утро на Балткоме - основатель и руководитель компании Velokurjers Олег Столяров

Šorīt viesojāmies Radio Baltkom raidījumā, lai pastāstītu vairāk par mūsu uzņēmumu un sniegtajiem pakalpojumiem. 🚴‍♂️Noklausies ierakstu!
(Raidījums krievu valodā.)

#velokurjers #velokurjeri

Утро на Балткоме - основатель и руководитель компании Velokurjers Олег Столяров #radiobaltkom Сайт: https://mixnews.lv/ Facebook: http://www.facebook.com/mix...

07/08/2020
Vidzemes plānošanas reģions

Ja no 14. līdz 28. augustam esi Valmierā, tad nāc uz Cēsu ielu 4, lai izmēģinātu braukt ar e-velo! Būsim tur katru dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00.

#velokurjers #velokurjeri #evelo #elektrovelo

👉Ja nekad neesi braucis ar elektrisko velosipēdu - īstais brīdis pamēģināt!

🚵‍♀🤩🚵‍♂
Lai iepazīstinātu vidzemniekus un reģiona viesus ar elektriskā velosipēda iespējām un ērtībām, no 14. augusta līdz 28. augustam Valmierā un Cēsīs būs pieejami pieci elektriskie velosipēdi BEZMAKSAS izmēģinājuma braucieniem (pieejamas ķiveres, bērnu sēdeklīši, slēdzenes, un braucamrīki pēc katra brauciena tiks notīrīti ar dezinfekcijas līdzekļiem).

👉Cēsīs velosipēdi būs pieejami Pils laukumā 1, savukārt 👉Valmierā – Cēsu ielā 4, laukumā pie Vidzemes Augstskolas.

Elektrisko velosipēdu izsniegšanas punktu darba laiks abās pilsētās – katru dienu no plkst.10.00 līdz plkst.18:00.

(Iepriekšēja rezervācija nav paredzēta, "kurš pirmais brauc, pirmais paņem velosipēdus. Darbinieks izsniegšanas punktos informēs par iepriekšējās grupas prognozēto atgriešanās laiku.)

🤔KĀPĒC E-VELO?
Te mūsu priekšlikumi, papildini ar savējiem:
🚲 pilna baterija ļauj veikt līdz 60 km garu braucienu;
🚲 ar tukšu bateriju nekas nav beidzies – ceļu var turpināt ar "klasisko pedāļu mīšanu";
🚲 braucamrīks pieveic jebkuru reljefu – uzkalniņi vairs nav šķērslis;
🚲 ir dzirdēts, ka lieliski noder ogošanas pasākumiem mežos un izcirtumos;
🚲 ģimenes izbraukumos var piedalīties arī vecvecāki un tie, kam nav ieteicama pārlieku liela slodze vai ir problēmas, piemēram, ar ceļgaliem;
🚲 salīdzinot ar automašīnu, daudz ērtāks īsām distancēm – nav jālauza galva par sastrēgumiem, stāvlaukumiem;
🚲 ... tavs variants.

👉Vairāk informācijas: https://ej.uz/e-velo-Vidzeme

Raksti mums, ja kas jautājams!

Organizē: Vidzemes plānošanas reģions
Finansē: Interreg Baltijas jūras reģiona programmas 2014-2020 projekts "MARA" www.mara-mobility.eu

#MARA I Interreg Latvija I Interreg Baltic Sea Region I #elektriskievelosipēdi I #mobility I #mobilitāte I #try ... See more

31/07/2020
Attēli no SIA «Velokurjers» ieraksta

Daudzi jau zina, ka mūsu velokurjeru rindās ir... velosportisti! Viens no viņiem - Jānis Andersons - pagājušajā nedēļas nogalē piedalījās divās sacensībās.
🚴‍♂️😎🤩
Jānis stāsta:
"Sākotnēji svētdienā (26. jūlijā) biju ieplānojis piedalīties 10 km riteņbraukšanas solo braucienā Veterānu sporta spēļu sacensībās, bet vēlāk no Krišjāņa Ratinika (Velomens) saņēmu 'wild card' (bezmaksas dalība) startam 340 km garam izturības braucienam "Velorealitāte 2020", kas norisinājās no 24. līdz 26. jūlijam. Katram dalībniekam pa sevis izplānotu maršrutu, atzīmējoties četros kontrolpunktos, 42 stundu laikā bija jānobrauc maršruts Valka - Rīga.

Nodomāju, ka "Velorealitātes" dēļ izjuks solo brauciens, bet, veicot aprēķinus, sapratu, ka varētu finišēt Rīgā jau sestdien. Tāpēc izaicinājumu pieņēmu. Tomēr nepareizi saplānoju maršrutu un pirmajā kontrolpunktā ierados ap 130to pozīciju (no 197). Pēc tam vajadzēja cīnīties solo variantā, tomēr pakāpeniski virzījos labākās pozīcijās, līdz finišu sasniedzu pēc 15 stundām un 30 minūtēm. Pieveicot 346 km pa lietainiem, slapjiem un dubļainiem apstākļiem, finišēju 11. pozīcijā.

Centos, protams, braukt, atstājot nelielu spēku rezervi, lai svētdien arī Veterānu sporta spēlēs parādītu labus rezultātus. Bija grūti sakoncentrēties startam, bet tomēr savā vecuma grupā izcīnīju uzvaru un starp visiem braucējiem izdevās uzrādīt otro dienas ātrāko laiku."

Apsveicam Jāni ar augstiem sasniegumiem, ņemot vērā visus apstākļus! 🥳🥳

#velokurjers #velokurjeri

« 1 of 29 »