Facebook ziņas

Aktualitātes
09/10/2019
Laika joslas attēli

Šodien sveicam velokurjerus Velokurjeru cildināšanas dienā! 🚲🚲🚲 Mūsu darbinieki ikdienā veic grūtu, lai gan labu darbu, kas ne vienmēr tiek novērtēts. #velokurjers #velokurjeri

09/10/2019

Šodien sveicam velokurjerus Velokurjeru cildināšanas dienā! Mūsu darbinieki ikdienā veic grūtu, lai gan labu darbu, kas ne vienmēr tiek novērtēts.
🚲🚲🚲
Šādi svētki aizsākās 1991. gadā, kad Sanfrancisko mērs pasludināja, ka 9. oktobris turpmāk ik gadu būs Velokurjeru cildināšanas diena, kopš tā laika šai datumā notiek svinības daudzās pasaules pilsētās.
9. oktobris izvēlēts, jo amerikāņi šo datumu – 10/9 – izrunā kā “ten nine”, kas Sanfrancisko kurjeru “rāciju valodā” nozīmē “paga, ko?” jeb lūgumu atkārtot rācijā tikko teikto. Sagadījies arī, ka šo pašu datumu ANO 1969. gadā pasludinājusi par Pasaules pasta dienu, kad atzīmē Pasaules pasta savienības dibināšanas gadadienu. Savienība tika dibināta 1874. gadā Šveices pilsētā Bernē.

Velokurjerus cildināsim, jo viņi:
# Ir daļa no gaisa piesārņojuma un mazina sastrēgumus pilsētās.
# Samazina oglekļa dioksīda un citu kaitīgo izmešu daudzumu.
# Aizņem mazāk vietas uz ceļa un nodara mazāk kaitējuma ielu segumam.
# Krietni mazāk nekā automašīnas apdraud apkārtējos.
# Rīko un atbalsta velokultūras, tūrisma un sporta pasākumus, kas interesanti gan vietējiem, gan tūristiem
# Palīdz vietējiem un iebraucējiem, jo pilsētu pārzina labāk nekā tūrismu centru darbinieki.
# Ir uz riteņiem visu gadu, tādējādi iedrošinot arī citus ikdienas gaitās izmantot velo.

#velokujers #velokurjeri

27/09/2019
Laika joslas attēli

Esam izstādē Green Expo Riga Ķīpsalas izstāžu zālē šodien un rīt. Tā notiek Comfort Home 2019 ietvaros. Dažādi videi draudzīgi risinājumi, diskusijas un sarunas! Nāc un kļūsti zaļāks!
#velokurjers #velokurjeri

20/09/2019
Green Expo Riga

Tiekamies 27. un 28. septembrī Green Expo Riga izstādē! Mīsim velo ruļļus un stāstīsim par kravas un elektro velosipēdiem!

Spēks ir spieķos!

#velokurjers #velokurjeri

Zaļākais sūtījumu piegādātājs Rīgā SIA «Velokurjers» Green Expo Riga 2019 visiem apmeklētājiem piedāvās iespēju mēroties spēkiem un kāju veiklībā veloruļļu divcīņās. Gatavojieties kāpt velosipēda seglos un mīt, lai noskaidrotu, kurš ir ātrākais pilsētas ielu karalis!

Tāpat "Velokurjers" piedāvās iepazīties ar kravas un elektro velosipēda priekšrocībām ikdienā. Pieredzējušie velokurjeri izstāstīs visu par tā izmantošanu. Vairāk: www.bt1.lv/greenexporiga/read.php?subid=9460

09/09/2019
db.lv

Pastāstījām vairāk db.lv par mūsu veloruļļiem un to iespējām pasākumos! Izlasi rakstu!
Par ruļļu pakalpojumu: www.velokurjers.lv/rulli
🚲🚲🚲
#velokurjers #velokurjeri

SIA «Velokurjers» pasākumos sākusi piedāvāt nestandarta pakalpojumu - velo ruļļu cīņas. Ar aktīvu dalību pasākumos aizvadīta pirmā vasara.

07/09/2019
Laika joslas attēli

Vakar priecīgi nosvinējām nedaudz skumīgu notikumu - mūsu velokurjers Raiča dodas meklēt jaunas iespējas citās zemēs. Raitis par kurjeru strādāja 13 gadus un bija gan dokumentālās filmas “Rīgas kungi” varonis, gan mūsu seja dažādos TV un radio raidījumos, gan sabiedrības dvēsele ikdienas rāciju sarunās. Raiti, vēlam Tev izceļoties, iegūt jaunu pieredzi, atrast to, ko meklē, un atgriezties Latvijā! 🇱🇻Tiekamies ielās! #velokurjers #velokurjeri

06/09/2019

Galvenie darba pienākumi:
– Nodrošināt savlaicīgu un kvalitatīvu pasūtījumu piegādi klientiem;
– Uzturēt pozitīvu un profesionālu komunikāciju ar klientiem;
– Nodrošināt precīzu dokumentu plūsmas reģistrāciju sistēmā.

Prasības kandidātam:
– Velosipēda vadītāja tiesības un personīgais velosipēds;
– Prasmes remontēt velosipēdu;
– Rīgas ielu pārzināšana;
– Labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
– Labas komunikācijas prasmes, lai veidotu profesionālu sadarbību ar klientiem un komandu;
– Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu;
– Atbildīga, pozitīva un uz sadarbību vērsta personība;
– Prasme apieties ar viedtālruni;
– Iepriekšēja pieredze kurjera darbā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Pievienojoties uzņēmuma komandai iegūsiet:
– Aizraujošu un interesantu darbu augošā uzņēmumā;
– Draudzīgu kolēģu komandu;
– Izaugsmes iespējas (iespēja kļūt par klientu apkalpošanas speciālistu, velotūrisma projektu vadītāju vai publisko velokultūras pasākumu vadītāju; iespēja braukt ar elektro un/vai kravas velosipēdiem, kravas autotransportu).

Atalgojums atkarīgs no veikto sūtījumu skaita dienā.

CV ar norādi „Velokurjers” lūdzam sūtīt uz e-pastu velokurjers@velokurjers.lv. Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai – intervijai. Lūdzam nezvanīt.

06/09/2019
Ghetto Games neloģisko jautājumu izlase - Draugs, palīdzi!

Vai piektdienai nepiestāv joki?
😝😁😅
Tālajā 2011. gadā mūsu velokurjeri iekļuva Renārs Zeltiņš nagos un centās (ļoti centās!) atbildēt uz neloģiskajiem jautājumiem!
Lai priecīga šodiena un nedēļas nogale! 😎

#velokurjers #velokurjeri

www.ghettotv.lv

29/08/2019
Velo Kuldīga

Mūsu kurjeriem bija prieks gan piedalīties dienas un nakts braucienos ikgadējos Velo Kuldīga svētkos, gan palīdzēt ar kurjera pakalpojumiem!

#velokurjers #velokurjeri

Darot kopā, izdodas labāk!
Sestdien aizvadījām ikgadējo Kuldīgas velofestivālu, kas arī šoreiz pulcēja vairāk nekā tūkstoš dalībnieku. Šogad pasākumu kopā ar mums radīja īpašie atbalstītāji: Kuldīgas novada pašvaldība, Kuldīgas novada Sporta skola, Impro Cełojumi, IMA Autoserviss, SIA MARS, DIP DAP, DTT Solutions, Rietumu Nafta, Fonds Viegli, Biedrība "Darīsim paši", Zaļā josta, SIA «Velokurjers», MKM Mežs SIA, Kuldīgas Kultūras Centrs, Gardumnīca "Šarlote", Ineses torte, Stender's Pica, The Marmalade,Kafejnīca "Pagrabiņš",VENDEN, SIA Agrotehnika.
Sakām Jums lielu paldies.

07/08/2019

TE IR DARBS!
Esi pozitīvs cilvēks, kurš izcili orientējas Rīgas ielās, un meklē darbu? Nāc strādāt pie mums! Kļūsti par velo vai auto kurjeru ar izaugsmes iespējām kolektīvā!
Vairāk informācijas: www.velokurjers.lv/vakances/

« 1 of 31 »