Facebook ziņas

Aktualitātes
07/04/2020

Domājot par jūsu ērtībām, turpmāk katram jūsu veiktajam A un B piegādes izsaukumam tiks piemērota 0,50 EUR atlaide, ja to pieteiksiet savā interneta klienta kontā mansvelokurjers.lv, nevis zvanot.

Ja līdz šim šo klienta kontu neesat izmantojuši un nezināt savus pieejas datus, to saņemšanai lūdzam rakstīt uz velokurjers@velokurjers.lv.

#velokurjers #velokurjeri #velokurjerslv

03/04/2020
Laika joslas attēli

Mums ir svarīga kurjeru un jūsu drošība, tāpēc visi mūsu darbinieki regulāri dezinficē rokas. Atgādinām, ka mums ir bezkontakta piegādes, tāpēc klienti var nodot un saņemt sūtījumu bez kurjera satikšanas. Zvani 20000041!
Mēs turpinām strādāt arī brīvdienās!

#velokurjers #velokurjeri

25/03/2020

Atbalstot gan lielos, gan mazos uzņēmumus šajā saspringtajā laikā, piedāvājam jaunajiem klientiem 10 % atlaidi pirmo trīs mēnešu rēķiniem!

Nogādāsim jūsu preces klientiem tās pašas dienas laikā! Izmantojot bezkontakta piegādi, mūsu auto, velo un kravas transporta kurjeri piegādes Rīgas robežās veiks 2 stundu laikā.

Kā kļūt par klientu? www.velokurjers.lv/klusti-par-klientu/
Izsauc kurjeru, zvanot uz 20000041!

Vairāk par bezkontakta piegādi: https://www.velokurjers.lv/informacija-par-izmainam-saistiba-ar-arkartas-situaciju-valsti/

#velokurjers #velokurjeri

20/03/2020

Būsim droši arī attālināti! Ja arī jūsu uzņēmums ir pārgājis uz attālinātu darbu, bet dokumenti vai citas darbam nepieciešamas lietas vēl joprojām jānogādā no viena darbinieka otram vai klientam, tad izmantojiet mūsu ātrās bezkontakta piegādes. Izsauc kurjeru, zvanot uz 20000041!

Atbalstot gan lielos, gan mazos uzņēmumus šajā saspringtajā laikā, piedāvājam jaunajiem klientiem 10 % atlaidi pirmo trīs mēnešu rēķiniem! Kā kļūt par klientu? www.velokurjers.lv/klusti-par-klientu/

Vairāk par bezkontakta piegādi: https://www.velokurjers.lv/informacija-par-izmainam-saistiba-ar-arkartas-situaciju-valsti/

#velokurjers #velokurjeri

18/03/2020

Būsim droši arī attālināti! 😌 Nogādāsim jūsu uzņēmuma preces klientiem tās pašas dienas laikā! Izmantojot bezkontakta piegādi, mūsu auto, velo un kravas transporta kurjeri piegādes Rīgas robežās veiks 2 stundu laikā. Atbalstot gan lielos, gan mazos uzņēmumus šajā saspringtajā laikā, piedāvājam jaunajiem klientiem 10 % atlaidi pirmo trīs mēnešu rēķiniem!

Kā kļūt par klientu? www.velokurjers.lv/klusti-par-klientu/
Izsauc kurjeru, zvanot uz 20000041!

Vairāk par bezkontakta piegādi: www.velokurjers.lv/informacija-par-izmainam-saistiba-ar-arkartas-situaciju-valsti/

#velokurjers #velokurjeri

16/03/2020

Cienījamie klienti!

❗️Saistībā ar ārkārtas situāciju valstī un domājot par sabiedrības drošību, esam izstrādājuši speciālu programmu, kura ļauj samazināt tiešo kontaktu starp pasūtītāju un kurjeru.

❗️ Atverot jums nosūtīto izsekošanas SMS linku, jūs varēsiet parakstīties par sūtījuma nodošanu vai saņemšanu savā tālruņa ekrānā, kā arī redzēt kurjera pārvietošanos tiešsaistes kartē. Lai izmantotu šo funkciju, lūdzu, norādiet sūtītāja un saņēmēja ❗️mobilo telefona❗️ numuru! Šī funkcija strādās tikai tad, ja norādīsiet mobilā telefona numuru, tāpēc lūdzam to iepriekš sagatavot, veicot pasūtījumu telefoniski vai internetā.

❗️ Ja vēlaties, lai kurjers sūtījumu paņem vai novieto speciālā vietā, tad, lūdzu, to norādiet www.mansvelokurjers.lv platformā (izsaukuma lauciņā "Orientieris") vai mūsu zvanu pieņēmējiem. Tādā gadījumā uz sūtījuma obligāti jānorāda saņēmēja un nosūtītāja vārds, uzvārds un tālrunis, kā arī pilna adrese. Kurjers veiks fotofiksāciju, gan paņemot, gan novietojot sūtījumu.

❗️ Saistībā ar ārkārtas apstākļiem un to rezultātā centieniem izvairīties no tiešas saskarsmes lūdzam rēķināties, ka klienta paraksts par saņemšanu var nebūt pieejams.

❗️ Aicinām mazgāt rokas pēc sūtījuma saņemšanas, kā arī pēc fiziska kontakta ar kurjeru.

❗️ Lūdzam, būt atbildīgiem un neizsaukt kurjeru, ja jūs pats vai ģimenes loceklis ir bijis vīrusa skartajās valstīs pēdējo 14 dienu laikā, esat paškarantīnā vai nejūtaties vesels.

Mēs turpinām strādāt un esam pārliecināti, ka, kopā sadarbojoties, tiksim galā ar šo krīzi!

13/03/2020
«Covid-19» dēļ Latvijā izsludina ārkārtējo situāciju; slēgs skolas un aizliegs lielos pasākumus

Mēs turpinām strādāt! Aicinām visus klientus ievērot atbildīgo iestāžu nosacījumus un priekšlikumus par higiēnu un veselības stāvokli.

Tuvākajā laikā ziņosim par mūsu drošas turpmākās darbības risinājumu esošās ārkārtas situācijas laikā.

Tikmēr mazgājam rokas un samazinām fizisko kontaktu ar visiem līdzcilvēkiem, cik vien tas ir iespējams! Lūdzam, būt atbildīgiem un neizsaukt kurjeru, ja jūs pats vai ģimenes loceklis ir bijis vīrusa skartajās valstīs pēdējo 14 dienu laikā vai nejūtaties vesels.
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/covid-19-del-latvija-izsludina-arkartejo-situaciju-slegs-skolas-un-aizliegs-lielos-pasakumus.a351504/

Ministru kabinets ārkārtas sēdē ceturtdien, 12. martā, nolēma līdz 14. aprīlim valstī izsludināt ārkārtējo situāciju. Lai ierobežotu koronavīrusa "Covid-19" izplatību, Latvijā no piektdienas, 13. marta, cita starpā būs slēgtas mācību iestādes, kā arī būs aizliegti lielie m...

05/03/2020

Atceries, ka svētdien pasaulē svin Starptautisko sieviešu dienu, tāpēc iepriecini jau rīt savu mammu, māsu, draudzeni, sievu, kolēģi vai jebkuru citu sev nozīmīgu sievieti ar SIA «Velokurjers» starpniecību!
💐💐💐
Aizvedīsim gan tevis sarūpētu dāvanu, gan mūsu piedāvājumu (http://www.velokurjers.lv/citi-pakalpojumi/)!
Svinam svētkus kopā!

#sieviesudiena #velokurjers #konkurss #velokurjeri

02/03/2020

Iepriecini kādu sev nozīmīgu sievieti Starptautiskajā sieviešu dienā, piedaloties nu jau tradicionālajā SIA «Velokurjers» konkursā!
👩‍🔬👩‍🎓👩‍⚕️
Svētdien, 8. martā, pasaulē svin Starptautisko sieviešu dienu, un SIA «Velokurjers» aicina parūpēties par veidu, kā jebkurš var iepriecināt savā dzīvē svarīgu sievieti!
1. Seko SIA «Velokurjers» lapai!
2. Spied LIKE šim postam!
3. Komentārā ieraksti sievieti, kuru noteikti apsveiksi Sieviešu dienā! Un, iespējams, SIA «Velokurjers» parūpēsies par to tavā vietā!
👩‍⚖️🦸‍♀️👩‍🏫
6. marta rītā paziņosim uzvarētāju, kura atzīmētā sieviete dienas laikā no mums saņems ziedus un konfekšu kasti!

Svinam svētkus kopā!
💐💐💐
P.S. Ja zini, ka tev konkursos diemžēl neveicas, skaties mūsu piedāvājumu (http://www.velokurjers.lv/citi-pakalpojumi/) un apsveic sev nozīmīgās sievietes pats!

#sieviesudiena #velokurjers #konkurss #velokurjeri

11/02/2020

Atgādinām, ka strādājam arī sestdienās un svētdienās! "24/7" ir rakstīts mūsu asinīs!
Tāpēc turpmāk pasūti kurjeru piektdienā uz sestdienu vai svētdienu un maksā standarta cenu! Zvani 20000041!

#velokurjers #velokurjeri

« 1 of 33 »