Drošu un ērtu pakalpojumu nodrošināšana arī ārpus Rīgas

lafete_o_3

Lai gan pakalpojuma sniedzējs – velokurjers liek domāt, ka sūtījumi klientiem tiek nogādāti ar velosipēdu, tomēr SIA “Velokurjers” ir uzņēmums, kas veic visdažādākā veida sūtījumu piegādi ar mikroautobusiem, velosipēdiem un motocikliem Rīgā, Latvijā, Baltijā, Eiropā un NVS valstīs, kā arī ir izstrādājis plašu piegādes veidu klāstu, kas pielāgoti katra individuāla klienta vēlmēm un prasībām.

Aizvien vairāk klientu izmanto uzņēmuma pakalpojumus. Pieaugot klientu skaitam, samazinās izmaksas pakalpojumi, un klientiem ir iespējas saņemt dažādas atlaides. Proti, ir izveidota preču piegādes ķēde uz galvaspilsētai tuvākajām pilsētām – Siguldu, Ogri, Jelgavu, Tukumu, Limbažiem, Valmieru, Cēsīm un tml. Tas nozīmē, ka pašvaldības un citi interesenti, kas dzīvo šajās teritorijās var pieteikt pasūtījumu Velokurjeram, un pasūtījuma veikšanas dienas vai divu dienu laikā saņemt savu sūtījumu no Rīgas, vai arī gluži pretēji – nogādāt to Rīgā vēlamajam adresātam. Pieteikumu var veikt internetā, uzņēmuma mājaslapā www.velokurjers.lv  vai zvanot pa tālruni: 20000041.

Lai nodrošinātu maksimālu piegādes drošību, Velokurjers ir vienīgais uzņēmums, kas klientiem piedāvā redzēt pilnu sūtījuma nodošanas un saņemšanas procesu internetā, no zvana saņemšanas brīža līdz sūtījuma nodošanas brīdim. Interaktīvā kartē ir redzama kurjera pārvietošanos reālajā laikā, tāpat pasūtītājs saņem e-pastā vai uz mobilo tālruni kurjera foto un kontakttālruni. Šis bezmaksas pakalpojums sniedz klientam iespēju elastīgi plānot savu laiku un nodrošina pilnīgu procesa caurredzamību, kas veicina patērētāja uzticamību. Piedevām, to var uzskatīt par “roku darbu”, jo prece saņēmējam tiek nodota nepastarpināti, tātad netiek “mētāta” no vienas vietas uz otru.