Atbalstām Latvijas Pasākumu Gada balvu 2017!

28.03.2017 Jelgavā norisinājās 3. Latvijas Pasākumu foruma ietvaros norisinājās “Latvijas Gada balva 2017” pasniegšanas ceremonija. Mūsu velokurjers Jānis Šteins svinīgi piegādāja balvu – simbolisku kasti – nominācijā “Labākais mazais slēgtais iekšējās komunikācijas pasākums”. Tiecoties pēc mērķa, mēs pārkāpjam pāri savai komforta zonai- “kastei”-, taču pēc brīža saprotam, ka mums priekšā ir jauni izaicinājumi, un jauna “kaste”, kas ir jāatver.

Kurjers Jānis Šteins, piegādājot balvu – kasti – tieši laikā!

jaunumi_gada_pasakuma_balva

Jau 7. gadu Latvijas Pasākumu producentu asociācija (LaPPA) pasniedz “Pasākumu gada balvu” – nozares profesionālo novērtējumu izciliem sasniegumiem publisko vai korporatīvo pasākumu jomā. “Pasākumu gada balva” ir apbalvojums labākajiem Latvijas gada oriģinālpasākumiem un notikumiem, augstvērtīgām radošām idejām un oriģināliem tehniskajiem risinājumiem, kurus balsojumā nosaka nozares profesionāļu žūrija. Tā tiek pasniegta 22 nomināciju kategorijās.

Pateicamies LaPPA par iespēju piedalīties un atbalstīt šo pasākumu, kas veicina pasākumu kvalitātes paaugstināšanu, radošu un inovatīvu ideju un tehnisko risinājumu veidošanu un apmaiņu!