Velokurjers pieprasīts ne tikai Latvijā, bet arī Itālijā!

bc

Piektdien, 01. jūlija rītā mūsu tehniskā atbalsta ekipāža ar gidiem Ivo un Lieni devās ceļā, lai pavadītu nu jau kārtējo BalticCycle veloceļojumu, kas šogad no 03. jūlija līdz 25.jūlijam norisinās Itālijā.

BalticCycle veloceļojumi ir ikgadēji un norisinās jau kopš 2001. gada, tajos iepriekšējos ceļojumos apmeklētas dažādas pasaules daļas un neskaitāmas valstis, to vidū Ķīna, Jaunzēlande, Gruzija, Turcija, Azerbaidžāna un daudzas citas. Kā nu jau neatņemama sastāvdaļa šajos braucienos ir arī SIA “Velokurjers” darbinieki, kas ar savu pieredzi daudzdienu velotūrisma jomā ir devuši neatsveramu ieguldījumu veiksmīgā BalticCycle velobraucienu norisē visas šīs desmitgades garumā.
lt_cycle

Tāpat nu jau piekto gadu pēc kārtas ar tehnisko transportu atbalstām braucienu. Attēlā redzamais zaļais Velokurjera busiņš kopā ar ceļotājiem ir izbraukājis teju visu Eiropu un nu jau kļuvis par savdabīgu brauciena simbolu. Kā tradīcija ieviesusies allaž pirms brauciena šo autobusiņu aplīmēt ar attiecīgā gada BalticCycle ceļojuma maršruta karti, kuru pēc atgriešanās Latvijā var redzēt arī Rīgas ielās visa gada garumā – līdz nākamajam BalticCycle ceļojumam.

Šī gada jūlijā trīs nedēļu laikā BalticCycle dalībnieki kopā veiks ap 1500 km Ziemeļitālijā, apceļojot provinces Emīlija-Romanja, Toskāna, Ligūrija, Lombardija un Trentino, kā arī viesojoties pilsētās Boloņā, Ravennā, Rimini, La Spezia, Bergamo un noslēdzot braucienu Milānā. Ceļā tiks aplūkoti gan Apenīnu kalni, gan Lombardijas ezeri, protams, pa ceļam neaizmirstot nogaršot itāļu kulināriju, kā arī apmeklēt operu. Braucienam joprojām vēl var pievienoties jebkurā tā norises laikā, un izvēlēties sev interesējošo ceļojuma posmu. Vairāk informācijas vari iegūt šeit!