Velokurjers pavadīs velobraucienu “Baltic Cycle – 2017”

Polijas ceļotāju asociācija CROTOS organizē tradicionālo velobraucienu “Baltic Cycle”, kura dalībnieki gūs neaizmirstamus iespaidus divu mēnešu garumā. Šogad brauciens sāksies Spānijā, Bilbao pilsētā 25. jūnijā un noslēgsies Itālijā, Bari pilsētā 21. augustā. Ceļā brauciena dalībniekus pavadīs SIA “Velokurjers” transports, kas nodrošinās velobraucējiem palīdzību un atbalstu grūtākos brīžos. Mikroautobuss ir aprīkots ar GPS raidītāju, kas ļauj izsekot to kustību no jebkuras vietas, kur pieejams ir internets. Tāpat tam ir ietilpīgs bagāžas nodalījums, kur novietot velosipēdus.

3000 km garais maršruts solās būt visnotaļ interesants. Maršruts sākas Bilbao, lielākajā Basku reģiona pilsētā. Tad gar Pireneju kalniem pa Francijas Dienvidiem, šķērsojot Andoru, ekspedīcijas dalībnieki nonāks Barselonā, lai turpinātu ceļu ar prāmi uz Sardīniju. Pēc dažām dienām, šķērsojot salu, atkal ar prāmja palīdzību ceļotāji nokļūs Neapolē. Cikls noslēgsies šķērsojot Itālijas Kampānijas reģionu rietumos un Bazilikatas reģionu dienvidrietumos, gleznainajā pilsētā Bari, Itālijas “zābaka” papēdī.

Veloceļojuma laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīt unikālo Basku, spāņu, franču un itāļu kultūru , izbaudīt Pireniju kalnus, Atlantijas okeānu un Vidusjūru. Ceļojums sākas lielākajā basku pilsētā Bilbao un  ved uz Leikitio zvejnieku pilsētiņā Atlantijas okeāna krastā, kurā norisināsies San Pedro festivāls, pulcējot vietējos basku iedzīvotājus. Pa kalnu grēdām ar pasakainiem skatiem uz Atlantijas okeānu ceļs ved līdz Svētā Sabastiana pilsētai. Spānijas pilsētā Pamplonā dalībniekiem būs iespēja piedalīties vēršu skrējiena festivālā, gūstot neaizmirstamas emocijas un enerģijas sparu. Tālāk ceļojums ved pa Pireniju kalniem uz Lurdu- pasaules slavenu pilsētiņu, kas pazīstama kā Sv. Marijas parādīšanās vieta- un Andoru- Eiropas pundurvalsti. Tās apkaimē piebrauksim pie Pic Del Comapedrosa- vienu no Pireniju augstākajiem kalniem. Novērtēt Barselonas arhitektūru un vēsturiskās vietas. Apskatīt Neapoles dolomītus. Maršruts ved pāri Itālijas pussalai, kas pazīstama ar krāšņajām dabas ainavām.

Ja vēlies piedalīties ceļojumā, vari pievienoties mums jebkurā laikā un maršruta posmā, kā arī izvēlēties – braukt vienu dienu, nedēļu, mēnesi vai visu maršrutu!

Vairāk informācijas: http://www.bicycle.pl/en