Velokurjers Aldis piedalās Eirovīzijas Starptautiskā konkursa Latvijas vizītkartes filmēšanā

DSC_1267

Aizvadītajā nedēļā Rīgā ieradās Eirovīzijas Starptautiskā konkursa filmēšanas grupa no Austrijas, lai sagatavotu Latvijas vizītkarti, kuru rādīs pirms konkursa dziesmas izpildes. Latviju šogad konkursā pārstāvēs jaunā un talantīgā dziedātāja Aminata ar dziesmu “Love Injected”.

Šogad konkursa organizatori visām valstīm noteica vienotu vizītkaršu sižetu – pastnieks ar auto konkursa dalībniekiem piegādā sūtījumu no Austrijas draugiem.

Eirovīzijas projektu vadītājas Latvijā Zitas Kaminskas vēlme bija atrast, ko īpašu un atšķirīgu, lai Latvija izceltos starp pārējām dalībvalstīm. Sākot ar Aminatas mājvietas durvju izvēli, kurām bija jāpārada Latvijas arhitektūra, un beidzot ar īpašāku sūtījuma piegādes veidu. Rīga spēj pārsteigt ar Jūgendstila vai koka arhitektūru, tāpēc kā Aminatas mājvieta tika izvēlēts mājīgs koka namiņš Ķīpsalā. Savukārt, zinot, ka Latvijā ir populāri velokurjeri, sūtījuma piegādei pasta mašīnas vietā tika ieteikts velokurjers. Šo koncepcijas attīstību šā gada konkursa organizatori apstiprināja un, kā atzinuši Austrijas filmēšanas grupa, uz šo brīdi Latvija ir vienīgā, kas valsts vizītkartē sūtījumu dalībniekiem piegādā ar velo transportu.

“Esam priecīgi, ka šī video vizītkarte Latviju pasaulē parādīs arī kā videi draudzīga dzīvesveida un uzņēmējdarbības atbalstītāju. To lieliski parāda gan filmēšanai izvēlētā koka arhitektūras vide Ķīpsalā, gan sūtījumu piegāde ar videi draudzīgo velo transportu” atzīst SIA “Velokurjers” valdes priekšsēdētājs Oļegs Stoļarovs.

“Latvijas Riteņbraucēju apvienība” pateicas Eirovīzijas projekta vadītājai Zitai Kaminskai par apvienības biedra SIA “Velokurjers” darbinieka Alda Āboliņa uzaicināšanu piedalīties Latvijas vizītkartes filmēšanā.

LTV7 ziņu reportāža par Eirovīzijas Latvijas vizītkartes filmēšanu.

Foto no filmēšanas procesa.

DSC_1263

DSC_1277

DSC_1278