VELOEKSPEDĪCIJA, PIEDZĪVOJUMS- DABAS DĀRGUMI DABAS PARKĀ “SILENE” LATVIJAS PIEROBEŽĀ

Nedēļas nogalē 3.-4. jūnijā notiks velo ekspedīcijā dabas parkā “Silene”, kura teritorijā ir 24 ezeri un vairāki nelieli purvi un saglabājušās retas augu un dzīvnieku sugas. Prom no pilsētas piesārņojuma un burzmas- pie skābekļa bagātā un jonizētā meža gaisa, skaistām, pasakainām ainavām un miera un neaizskartā Latvijas nostūrī, kuru aktīvi pēta Latvijas biologi. Fiziskā slodze pa interesantām takām drošo, jautro un pieredzējušo velokurjeru vadībā ļaus gūt garastāvokli uzlabojošu endorfīnu devu, savukārt vakarā varēsim tuvāk iepazīt domu biedrus pie zupas un izbaudīt kopības sajūtu.

Apskates objekti: dabas liegums, Robežnieku pilskalns, Riču ezers, Pērkules krauja u.c. Iespējama maldīšanās un citi piedzīvojumi. Gulēšana pie romantiskās atjaunotās Ilgas muižas medību pils, kas savulaik saukta par Palazzo Ilga un kurā šobrīd izveidota bioloģijas pētniecības laboratorija. Vienu vārdu sakot- spēku uzlāde visai nedēļai!!!

Izbraukšana no Rīgas ar mikroautobusu. Pieteikšanās savlaicīga līdz 30. maijam- jo nepieciešama caurlaižu noformēšana dēļ atrašanās pierobežas teritorijā. Dalības maksa: 45 eiro. Tajā ietilpst: ceļš, teltsvieta, velo mehāniķis, vadītājs. Vietu skaits ierobežots.

Izbraukšana 3. jūnijā plkst. 7.00 no Satekles iela 4 (bijušais pasts, pie t/c ORIGO), iebraukšana Rīgā 4. jūnijā 19.30. Jāģērbjas atbilstoši vasarīgiem laika apstākļiem un noteikti jāņem līdzi kāds apmetnis vai cits apģērbs, kas aizsargā pret lietu. Ņemam līdzi vakara kopīgajai zupai katrs vienu kartupeli, vienu burkānu, vienu sauso zupiņu. Jāņem līdzi guļammaiss, tūristu paklājiņš, telts, kabatas lukturītis, krūzīte, bļodiņa, karote un viss cits, ko pats vēlas, tai skaitā ēdamais divām dienām, pudele ar ūdeni vai tēju, kafiju konkrētajai dienai. Iespējamas arī naktsmītnes Ilgas muižas medību pilī. Informācija tiks precizēta. No rīta karstais ūdens būs uz vietas. Visas mantas, kas nebūs nepieciešamas pa dienu, varēs atstāt autobusā.

Sīkāka informācija un pieteikšanās: anda@velokurjers.lv