SIA “Velokurjers” piedalās akcijas “Baltijas simtgades ceļš: vienoti arī svētkos” prezentācijā

ivo_kuka_medium

Esam pagodināti, ka Latvijas institūts izvēlējās “Velokurjeru” kūkas- apsveikuma Baltijas simtgadei un Baltijas ceļa gadkārtai- piegādei akcijas “Baltijas simtgades ceļš: vienoti arī svētkos” prezentācijas ietvaros.

Latvijas institūts rīko akciju “Baltijas simtgades ceļš: vienoti arī svētkos”, kuras mērķis ir radīt neparastu apsveikumu kaimiņu tautām – Lietuvai, Igaunijai un Somijai – to simtgadēs. No Rīgas uz kaimiņzemju galvaspilsētām tiks izsūtītas trīs kūkas, kuru ceļojums pa Baltijas ceļa maršrutu tiek iemūžināts video, kas vēlāk pārtaps neparastā apsveikumā mūsu kaimiņu tautām.

Tradicionāls dzimšanas dienas sveiciens ir kūka – un kūkas būs! Jau 23. augustā – Baltijas ceļa gadadienā – uz Igaunijas, Lietuvas un Somijas galvaspilsētām no Rīgas svinīgā un priecīgā Baltijas simtgades ceļā dosies mūsu laba vēlējumi, ko simbolizēs trīs svētku kūkas. Ar motociklu, dronu vai ķerru, no rokas rokā vai pa upi, bet kūkām galā jānonāk! Kaimiņiem sūtāmās kūkas pēc vairāk nekā simt gadus senas, paaudzes paaudzē nodotas, no vecmāmiņas mantotas receptes darinās pazīstamā gardumu meistare Liene Zemīte.

Lai kopīgi radītu šo video sveicienu, Baltijas simtgades ceļā tiek aicināts iesaistīties ikviens! Sveiciena pieturas punktu saraksts un pieteikšanās forma ir pieejama akcijas mājaslapā un Latvijas Institūta komunikācijas kanālos. Ir tikai jāizvēlas ērtākais ceļa posms, jāizdomā radošs veids, kādā varētu nogādāt savu sveicienu kaimiņiem līdz nākamajam posmam, un jāpiesakās!

kuka_mediumprezentacija_medium