SIA “Velokurjers” – pasaules velokurjeru čempions!

janis_belecks_fedex

No šā gada 27. – 31. jūlijam Varšavā notika Pasaules velokurjeru čempionāts, kur mūsu kurjers Jānis Belecks ieguva 1. vietu kargo disciplīnā (sacensībās, vedot lielgabarīta sūtījumus)

Latviju Pasaules čempionātā pārstāvēja SIA “Velokurjers” komanda 7 dalībnieku sastāvā – Raitis Reinis, Jānis Belecks, Jānis Andersons, Jānis Šteins, Vilmārs Vincāns, Pēteris Janisels un Nauris Šlanks. Neraugoties uz sliktajiem laika apstākļiem, kurjeri dažādās disciplīnās varonīgi pierādīja savu izturību, apņēmību un prasmi veikt visdažādākos uzdevumus, ar kādiem ikdienā saskaras kurjeri visā pasaulē. Jānis Andersons un Jānis Šteins sīvajā konkurencē iekļuva finālā galvenajā disciplīnā (sacensības, nogādājot dažādus sūtījumus)

Ideja par Pasaules velokurjeru čempionātu pieder Berlīnes velokurjeriem, un kopš 1993.gada tas katru gadu notiek dažādās pasaules valstīs. Šoreiz čempionātā dalību pieteica ap 600 kurjeru no dažādām pasaules valstīm, tai skaitā pat no Austrālijas, Jaunzēlandes, Meksikas, ASV un Japānas.

Baltijas valstis pārstāvēja vienīgi Latvija, un mūsu velokurjeri šai čempionātā piedalījās pirmo reizi.