SIA VELOKURJERS PĀRSTĀVJI PIEDALĀS EIROPAS RITEŅBRAUCĒJU FEDERĀCIJAS PASĀKUMĀ STOKHOLMĀ.

Katru gadu Eiropas Riteņbraucēju federācija reizi gadā tiekas kādā no biedru valstīm, lai pārrunātu un dalītos pieredzē ar labākās prakses piemēriem riteņbraukšanas infrastruktūras attīstībā. Šogad tika pārstāvētas 30 valstis, tajā skaitā arī Latvija.

ECF

2016. gada maija beigās Velokurjera pārstāvis Māris Jonovs un Latvijas Riteņbraucēju apvienības valdes priešsēdētājs Viesturs Silenieks piedalījās Eiropas Riteņbraucēju federācijas rīkotajā ikgadējā pasākumā Stokholmā, kurā šogad piedalījās 70 dalībnieku pārstāvot 32 federācijas biedru organizācijas no 30 valstīm, tajā skaitā Latvija. Katru gadu kāda no Eiropas Riteņbraucēju federācijas biedru organizācijām uzņemas rīkot ikgadējo Eiropas Riteņbraucēju federācijas tikšanos, iepriekš tā tika organizēta Nantē, Dublinā, Bratislavā un Vīnē, šogad tā norisinājās Stokholmā, savukārt, nākošgad Nīderlandē.

Katru gadu tikšanās laikā jaunie federācijas biedri iepazīstina ar sevi un valsti, kuru pārstāv, esošajiem biedriem tā ir iespēja atkal satikties vai iepazīties ar citu valstu pārstāvjiem, apmainīties ar labās prakses piemēriem un idejām, iespējams nodibināt sadarbības saites turpmākai sadarbībai.

Tikšanās laikā atkārtoti tika ievēlēts federācijas prezidents Manfred Neun un Raluca Fiser no Rumānijas, Ksenia Semenova no Ukrainas and Damien O’Tuama no Īrijas kā jaunie federācijas viceprezidenti. Dienu pirms tikšanās norisinājās apmācība par Iespēju logu teorijas pielietošanu politiku izstrādē un stratēģiskas sadarbības un biznesa attīstības veicināšanā, kā arī 2 apmācības tikšanās laikā: par ieguldījumiem riteņbraukšanā un to atdeves analīzi un jaunumiem elektrisko velosipēdu jomā. Sīkāk par pasākumu un Eiropas Riteņbraucēju federāciju varat lasīt: šeit.