SIA “Velokurjers” izstādē “Transports un Loģistika 2011” – no 28. aprīļa līdz 1. maijam

translogistika

2011. gadā no 28. aprīļa līdz 1. maijam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā mēs piedalīsimies 6. starptautiskā transporta, tranzīta un loģistikas izstāde “Transports un Loģistika 2011”, ko organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Republikas Satiksmes ministriju un Latvijas starptautisko autopārvadātāju asociāciju “Latvijas auto”.

Biznesa izstāde “Transports un Loģistika” ir komplekss pasākums transporta, tranzīta, un loģistikas nozares uzņēmējiem, vadošajiem ekspertiem un valsts amatpersonām. Projekta mērķis ir stimulēt Baltijas reģiona transporta, loģistikas un tranzīta biznesa attīstību un modernizāciju, veidojot izdevīgu partnerības platformu nozares uzņēmumu sadarbībai. Izstādē “Transports un Loģistika 2011” ikviens nozares profesionālis un interesents gūs informāciju par transporta pakalpojumiem Baltijas, Eiropas Savienības un citu ārvalstu mērogā, tranzīta kravu un pasažieru pārvadājumiem pa sauszemi un jūru, jaunajiem loģistikas centriem un pakalpojumiem, noliktavu aprīkojuma un tehnikas aktualitātēm, jaunumiem transporta līdzekļu ražošanā un modernāko tehnoloģiju pielietošanā transporta nozarē.

Izstāžu centrā vienlaicīgi notiks izstādes: “Automehānika 2011” (halle Nr.1) Izstāde “Transports un Loģistika” tradicionāli tiek organizēta vienlaikus ar specializēto automobiļu remonta instrumentu, servisa iekārtu, rezerves daļu, apkopes līdzekļu un aksesuāru izstādi “Automehānika”. “Rīgas Starptautiskais autošovs 2011”: (halle Nr.2) Starptautiskais autotūninga šovs “Auto Exotica 2011”, Jaunu un mazlietotu vieglo automobiļu izstāde-pārdošana “Auto Sale 2011”

Izstāžu norises vieta:
Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā
Rīga, Ķīpsalas iela 8
Vairāk informācijas: www.bt1.lv