Noslēdzies pirmais sadarbības mēnesis ar BalticBike!

majori_stavvietaVeiksmīgi noslēdzies pirmais SIA “Velokurjers” sadarbības mēnesis ar A/S “Air Baltic Corporation” projektā BalticBike.

Šinī projektā mēs darbojamies kā AirBaltic tehniskais partneris, veicot velosipēdu apkopi, kā arī pārvietošanu.

BalticBike ideja ir vienkārša un ģeniāla – Rīgā un Jūrmalā ieviest vienkāršu velosipēdu nomas sistēmu. Ne katram pilsētniekam ir savs velosipēds, un ceļotāji velosipēdus līdzi nevadā – katrā pieklājīgā pilsētā tos taču var izīrēt. Tā nu arī Rīgā un Jūrmalā tagad var ērti doties gan atpūtas un pilsētas iepazīšanas izbraucienos, gan paņemt nomā riteni mērķtiecīgam darījumu braucienam un nenīkt sastrēgumos.

BalticBike sadarbības partneris ir vācu www.nextbike.de, publiskās velonomas sistēmu nodrošinātājs ar lielu pieredzi.

Publiskās riteņu nomas Eiropā jau ir pazīstamas kopš pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem gadiem, kur tās darbojas kā alternatīvais publiskais transports. Latvijā tas ir jaunums un šī ir pirmā velonoma Baltijā, kas ir pašapkalpošanās, turklāt piedāvā iespēju izīrēt velosipēdu vienā vietā, savukārt atstāt velosipēdu citā velonovietnē. Īpaši izdevīgi tas ir tiem, kas vēlas veikt maršrutu ar velosipēdu veloceliņu no Rīgas uz Jūrmalu un atpakaļ.

Lai kļūtu par BalticBike, klientu, viss, kas ir vajadzīgs, ir Visa vai MasterCard kredītkarte, kā arī mobilais telefons. Vairāk informācijas meklējiet www.balticbike.lv.