Mēs izstādē “Ražots Baltijā 2011”

razots_lv No 2011. gada 15. līdz 17. aprīlim Skonto hallē E.Melngaiļa ielā 1a norisinās izstāde "Ražots Baltijā 2011", kurā jau otro gadu pēc kārtas ar savu ekspozīciju piedalāmies arī mēs, SIA "Velokurjers".

Vēl pērn šis pasākums ar nosaukumu Ražots Latvijā kopā pulcēja tikai Latvijas ražotājus un pakalpojumu sniedzējus, un šī ir pirmā Baltijas valstu uzņēmumu kopīgi rīkotā izstāde. No Latvijas ir pārstāvēti 184 uzņēmumi, no Igaunijas – 18, no Lietuvas – 42, kā arī 6 uzņēmumi piedalās no valstīm ārpus Baltijas.

Izstādes laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar tepat Latvijā, kā arī kaimiņvalstīs ražotajiem produktiem, tiks pārstāvētas visdažādākās nozares, piemēram, pārtikas rūpniecība, apģērbu ražotnes, mašīnbūve, informācija, ķīmiskā rūpniecība, kā arī dažādas netradicionālās uzņēmējdarbības organizācijas.

SIA "Velokurjers" šajā izstādē piedalās kā vienīgais pasta un pārvadājumu pakalpojumu sniedzējs savā nozarē, un mūsu stendā Jūs varēsiet iepazīties ar visiem mūsu pakalpojumu veidiem, tehnoloģijām, un, protams, mūsu darbiniekiem, kā arī saņemt dažādu citu noderīgu informāciju.

Tiekamies izstādē "Ražots Baltijā 2011" no 15.līdz 17. aprīlim Skonto hallē! Vairāk informācijas lasi mājaslapā: www.madeinbaltics.lv.