Latvijas Riteņbraucēju apvienības biedri izveido velokurjeru nodaļu Liepājā

BSB_Liepaja

Pavasarim un aktīvajai velosezonai iesākoties, SIA “Velokurjers” un projekts “Blue Shock Bike”, sadarbībā ar SIA “Autopasts terminals” ir izveidojuši kopīgu projektu videi draudzīga pārvietošanās veida veicināšanai. Tā ietvaros sīkpaku un vēstuļu piegāde turpmāk tiks veikta ne tikai ar automašīnām, kā līdz šim, bet arī ar velosipēdiem. Kā pauž partneri, šī projekta mērķis nav gūt peļņu, bet gan radīt tādu atmosfēru, lai arī Liepāja, tāpat kā šobrīd Rīga, nākotnē kļūtu pieejamāka gan velosipēdu, gan citu videi draudzīgu transportlīdzekļu lietotājiem.

Šobrīd projekta sākuma stadijā ir jau optimizēts sūtījumu piegādes veids, kas ir līdz šim aktīvi darbojies – tā ir, piegāde maršrutā Rīga-Liepāja-Rīga. Piegādes process turpmāk tiek sadalīts trīs posmos un, kas ir interesanti, ar trim dažādiem transportlīdzekļiem. SIA “Velokurjers” veic sūtījumu paņemšanu Rīgā un piegādi uz SIA “Autopasts” Rīgas terminālu (vienkāršāk runājot, uzliks uz autobusa). Savukārt, no autobusa Liepājā sūtījumu paņem un piegādi adresātam pilsētas ietvaros veic “Blue Shock Bike” kurjers ar elektrovelosipēdu. Tieši tāpat piegāde darbojas arī pretējā virzienā.

“Blue Shock Bike” ar lepnumu uzsāk sadarbību ar visiem zināmo velokurjeruun aicina uzņēmumus un privātperosnas Liepājā un tās apkārtnē izmantot kurjera pastu servisu, kas ir daudz mobilāks, dinamiskāks neliela formāta sūtījumiem, kuriem ir svarīgi nonākt galā ar īpašu attieksmi pēc iespējas īsākā laikā. Savukārt SIA “Velokurjers” savus klientus cenšas pārsteigt ar dažādiem inovatīviem risinājumiem. Liepājniekiem pirmo reizi būs iespēja telefonā vai datorā redzēt kā sūtījums tiek viņiem piegādāts. Izsaucot kurjeru, nosūtītājs un saņēmējs saņem SMS vai e-pastu ar sūtījuma izsekošanas saiti, kas atver karti ar kurjera atrašanās vietu reālajā laikā, kurjera bildi un kontakttālruni un informāciju par piegādes procesu, plānoto piegādes laiku un statusu.

Šī sadarbība paver iespējas ieviest Liepājā arī tos SIA “Velokurjers” pakalpojumus, kas šobrīd ir pieejami tikai Rīgā – veikt ekspress piegādes 2 stundu laikā. Iespējams tiks arī veicināta sadarbību starp citu Latvijas pilsētu videi draudzīgiem un ar veloindustriju saistītiem uzņēmumiem un organizācijām.

Plašāka informācija šeit

Foto: Jānis Vecbrālis | SBart.lv