News

Aktualitātes
20/10/2021

Vienmēr prieks palīdzēt! Šoreiz piegādājām sūtījumus Neatliekamās palīdzības mediķiem.

Nogādāsim Jūsu uzņēmuma sūtījumus klientiem tās pašas dienas laikā! Izmantojot bezkontakta piegādi, mūsu velo, auto un kravas transporta kurjeri piegādes Rīgas robežās veiks pāris stundu laikā.
Kā kļūt par mūsu klientu? www.velokurjers.lv/klusti-par-klientu/
Ja nepieciešams kurjers, zvani uz 20000041.
Vairāk par SIA «Velokurjers» piegādēm un pakalpojumiem: https://www.velokurjers.lv/piegade-riga/#ariga
Foto: Gatis Kalendris

#velokurjers #velokurjeri #piegādes #siaVelokurjers

12/10/2021

Cienījamie klienti!

Lai saglabātu ātru un drošu piegādi arī izsludinātā ārkārtas stāvokļa laikā, iespēju robežās lūdzam Jūs nodrošināt iespēju kurjeram sūtījumu saņemt/nodot, izvairoties no tieša kontakta (piemēram, atstājot sūtījumu apsardzē, administrācijā, pie biroja durvīm). Paldies par sapratni!
Korektu piegādes datu nodrošināšanai arī turpmāk lūdzam sūtījumu nodošanu vai saņemšanu apliecināt ar parakstu sava telefona ekrānā SMS saitē, ko piegādes reģistrācijas brīdī nosūtīsim uz Jūsu tālruņa numuru.
Saudzēsim sevi un apkārtējos!

08/10/2021

Sveicam labākos kurjerus un mūsu klientus velokurjeru cildināšanas dienā!

07/10/2021

SIA «Velokurjers» cenu kalkulators - ērts rīks, ar kura palīdzību viegli noskaidrot sūtījuma piegādes izmaksas.

#velokurjers #cenukalkulators #velokurjerslv #piegādes #kurjers

01/10/2021

#kopāstiprāki #velokurjers #piegādesRīgā #kurjers

Agrāk, 90. gadu pašās beigās, Rīgā velokurjeri bija retums. Taču atpazīstamība arvien pieauga, jo tie tika ietērpti koši zaļgandzeltenās formās - no attāluma kurjerus pat mēdza sajaukt ar policistiem. Šobrīd Rīgas ielās velokurjeri strādā jau vairāk kā 20 gadus un sastopami itin bieži, vedot dažnedažādas kravas.
Tūkstošiem uzņēmumu katru dienu Latvijā izmanto kurjeru pakalpojumus. Velokurjeriem ir pasta komersanta licence - atbildība un pienākumi ir tādi paši kā jebkuram pasta pakalpojumu sniedzējam. Pieprasījumam augot, velokurjeri ar velosipēdiem nespēj vieni paši nodrošināt pilnu servisu, tādēļ arī laika gaitā mūsu uzņēmuma lietošanā ir kravas velosipēdi, moto transports, vieglās un kravas automašīnas. Esam priecīgi palīdzēt klientiem, vedam gandrīz visu - vēstules, ziedus, gleznas, mēbeles un pat lielgabarīta kravas līdz 1,5 tonnai.
Vairāk par Velokurjers piedāvājumiem: https://www.velokurjers.lv/
Foto: Aleksandrs Jaksis

23/09/2021

Nestandarta sūtījums? 📦 Nav problēmu - aizvedīsim!
Kravas velosipēdu priekšrocība - liela ietilpība un spēja pārvadāt arī smagākus sūtījumus.
Piesaki kurjeru: 📞20000041

#Velokurjers #Kravasvelosipēdi #Bullit #Cargovelo #ZaļāsPiegādes

20/09/2021

SIA «Velokurjers» velo mehāniķi Eiropas Mobilitātes nedēļā sakops Rīgas Angļu ģimnāzijas skolēniem un skolotājiem velosipēdus.

22. septembrī Rīgas Angļu ģimnāzijas skolēniem un skolotājiem, kas ieradīsies uz skolu ar velosipēdiem, tie bez maksas tiks sakopti. Jau 7:30 rītā pie skolas tiks atvērta mobilā velo remonta darbnīca, kurā Velokurjera velo mehāniķi sagaidīs skolas riteņbraucējus, lai paņemtu velosipēdus un līdz mācību dienas beigām tos sakoptu. Piepumpētu riepas, saregulētu bremzes, ieeļļotu un veiktu cita veida apkopi, lai skolēniem ceļš uz skolu būtu drošs. Savukārt CSDD I Ceļu Satiksmes Drošības Direkcija pasākumā dalīs atstarojošos elementus un informatīvos materiālus par došu pārvietošanos satiksmē. Pēc Latvijas Riteņbraucēju apvienības pētījuma, Rīgas Angļu ģimnāzija ir Rīgas skola, kurā visvairāk izvietotas velosipēdu novietnes un visvairāk skolēnu dodas uz skolu ar velosipēdiem.
Pasākums tiek oragnizēts Eiropas moblitātes nedēļas ietvaros, Starptautiskajā dienā bez auto, kas katru gadu ir 22. septembrī. Pasākumu organizē Latvijas Riteņbraucēju apvienība sadarbībā ar Rīgas Angļu ģimnāziju, sia "Velokurjers", Ceļu Satiksmes drošības direkciju, Bieriņu apkaimes attīstības biedrību. Ja jūties noderīgs šajā pasākumā ar kādu atbalstu skolēniem, droši piesakies Latvijas Riteņbraucēju apvienībā divritenis@divritenis.lv un ņem dalību.
Attēlā: Viena no četrām velosipēdu novietnēm pie Rīgas Angļu ģimnāzijas.

09/09/2021

Mūsu kurjers Jānis Andersons pieņēmis Border Epic Unsupported Gravel Adventure izaicinājumu - Baltijā distances ziņā garākais velobrauciens. Ceļi līkumos pa mežu takām un brauciens ilgs līdz 19.09., kopumā mērojot aptuveni 1630km.🚲🚲🚲

#gravelcycling #borderpic #velokurjers
Foto Hydra Epic

02/09/2021

📸 by Andris Strazds

« 1 of 38 »