Dodamies uz izstādi “Ražots Latvijā 2011”!

razotslatvija2011

No 2011. gada 14. līdz 16. oktobrim laipni aicinām Jūs apmeklēt gadskārtējo izstādi "Ražots Latvijā 2011", kurā jau trešo reizi ar savu ekspozīciju piedalāmies arī mēs, SIA "Velokurjers".

SIA "Velokurjers" šajā izstādē piedalās kā vienīgais pasta un pārvadājumu pakalpojumu sniedzējs savā nozarē, un mūsu stendā Jūs varēsiet iepazīties ar visiem mūsu pakalpojumu veidiem, tehnoloģijām, un, protams, mūsu darbiniekiem, kā arī saņemt dažādu citu noderīgu informāciju.

Tāpat šī gada rudens izstādē – gadatirgū būs iespējams nobaudīt un iegādāties ražotāju produkciju no visas Latvijas. Būs gan zemnieku labumi, gan ekoloģiskie ražojumi, tāpat arī zivis, kūpinājumi, piena produkti, saldumi, gaļas izstrādājumi, neizpaliks arī rūpniecības preces, būvniecības materiāli, kosmētika, tekstila izstrādājumi un citas lietas.

Šī gada izstāde solās būt īpaši interesanta ne vien ar tās dalībniekiem, bet arī ar īpašu izklaides programmu. Šajā izstādē īpašs notikums būs izklaides skatuve, uz kuras uzstāsies gan jaunie izpildītāji, gan arī ar muzikāliem priekšnesumiem priecēs populārā TV3 šova Mūsu zelta dziesma dalībnieks, par dziedošo policistu dēvētais, Nikolajs Puzikovs, būs arī iluzionistu šovs, modes skate, velo triāla šovs un citas izklaides aktivitātes. Īpašs iepriecinājums gaidāms arī pašiem mazākajiem – izstādes laikā bērniem būs iespējams baudīt bez maksas izklaides Annels atrakciju laukumā.

Izstāžu kompānijas SIA Kelle Expo rīkotā daudznozaru rudens izstāde – gadatirgus Ražots Latvijā šogad notiks no 14.-16. oktobrim Rīgā, Skonto Hallē E. Melngaiļa ielā 1a. Izstāde savus apmeklētājus gaidīs 14.-15. oktobrī no desmitiem rītā līdz septiņiem vakarā, savukārt 16. oktobrī no desmitiem rītā līdz pieciem pēcpusdienā.

Tiekamies izstādē!
Vairāk informācijas: www.kelle.lv