Atbalstām svētceļojumu “Dievnami Kurzemes piekrastē”

bilde3SIA “Velokurjers” jau otro gadu pēc kārtas organizē, kā arī tehniski atbalsta daudzdienu velobraucienu – svētceļojumu “Dievnami Kurzemes piekrastē”, kas no 2010. gada 07. augusta līdz 15. augustam norisinās Kurzemē.

No mūsu kolektīva šajā braucienā piedalās Oļegs, Vilmārs, Gintars un Edgars. Kopā ar pārējiem svētceļniekiem šais dienās tie veiks 250 kilometrus, kuru laikā būs iespējams iepazīstes ar daļu no daudzveidīgā Latvijas kultūrvēsturiskā mantojuma, ciemojoties skaistajos luterāņu dievnamos, redzot daudzus kultūras pieminekļus, neaizmirstamos dabasskatus, jūru un, protams, atklājot velosipēda pievilcību.

Velobrauciens norisinās virzienā Usma – Ventspils – Liepāja un sākās 2010.gada 07. augustā ar rīta dievkalpojumu Usmas ev.lut. baznīcā. Maršruts ved cauri Usmai, Ventspilij, Kuldīgai, Pāvilostai un Jūrkalnei, un noslēgsies svētdien, 15. augustā Liepājā ar dievkalpojumu sv. Trīsvienības katedrālē.

Iegūt vairāk informācijas, kā arī redzēt nelielu fotoreportāžu no pērnā gada svētceļojuma iespējams, apmeklējot Latvijas Velo informācijas centra mājaslapu: bicycle.lv

Uz tikšanos nākamgad!