Aizvadīts ziemas velobrauciens pa Latgales ezeriem

ziemalatgale

Šī gada 2.februārī SIA „Velokurjers” rīkoja ziemas velobraucienu pa Latgales ezeriem. Brauciena laikā velosipēdisti veica 30 km garu ceļu, apskatot Rušonas ezera apkārtni. Galvenais mērķis bija labi pavadīt laiku, kā arī aplūkot lielisko ainavu, kuru veido daudzās salas ap ezeru.

SIA „Velokurjers” valdes priekšsēdētājs Oļegs Stoļarovs stāsta: „Doma par šāda veida brauciena organizēšanu ir visai sena, taču ne vienmēr tā ir viegli īstenojama. Ir jāfiksē īstais brīdis, kad uz ezeriem nav pārāk daudz sniega, bet tajā pašā laikā nevajadzētu būt arī kailam ledum. Brauciena norisi nosaka laikapstākļi.

Ideja radās visai spontāni – tieši aizvadītās nedēļas nogalē mūsu kurjers Raitis piegādāja sūtījumu Latgalē un manīja, ka apstākļi uz ezeriem ir kā radīti brauciena organizēšanai. Kopā bijām seši velosipēdisti, pietam iepriekš pa ezeriem ziemas laikā nebijām braukuši, tādēļ ceļš likās īpaši aizraujošs.”

Brauciens notika paralēli Viestura Silenieka rīkotajam braucienam pa Braslas upi. Kā stāsta Oļegs Stoļarovs, ziemas velobraucienus pa ezeriem rīkos arī turpmāk un aicinās piedalīties citus interesentus.