Veloruļļu divcīņas

Veloruļļu divcīņas

Veloruļļu divcīņas

Veloruļļu divcīņas

Mērojies spēkiem un kāju veiklībā veloruļļu divcīņās! Vēlies sevis rīkotajā pasākumā sniegt apmeklētājiem jaunu un nebijušu aktivitāti? Veloruļļi sagādās jautru fizisku nodarbi, kas papildinās gan darba ballīti, gan sportisku pasākumu! Patiks lieliem un maziem, dāmām un kungiem! Dalieties komandās pa nodaļām vai klasēm vai esiet individuālie cīņu biedri! Gatavojieties kāpt velosipēda seglos un mīt, lai noskaidrotu, kurš ir ātrākais uzņēmuma ielu karalis!

Veloruļļu divcīņas (angļu val. – gold sprint) ir aktivitāte, kurā divi dalībnieki cenšas pārspēt viens otru, pēc iespējas mazākā laikā nobraucot virtuālu distanci uz veloruļļiem (stāvot uz vietas). Distances garumu var pieskaņot pasākuma vajdzībām – 100, 200, 500 metri un tā tālāk.

Cena par dienu: 400 eiro + PVN + piegādes izmaksas uz norises vietu (cenā ietilpst veloruļļu stends (veloruļļu stends, gaismas, dūmi, audio), tehniskie darbinieki, kas parūpēsies par veloruļļu uzstādīšanu un darbību visa vakara gaitā, kā arī veloruļļu aktivitātes vadītājs).

veloruļļu divcīņas

Lai nodrošinātu cīņas norisi, mums būs nepieciešams elektrības pieslēgums un vismaz 3×6 m liels laukums.

Sazinies, rakstot uz birojs [at] velokurjers.lv!

Noskaties video reportāžu no Veloruļļu divcīņas pasākuma!

veloruļļu divcīņas
veloruļļu divcīņas