Vēsture

SIA “Velokurjers” darbību uzsāka 1999. gadā, kad sporta kluba “Velogrupa” biedri, vēlēdamies nopelnīt līdzekļus, lai piedalītos starptautiskās velo akcijās un izzinātu veloceliņu izbūvei piemērotākās vietas, sāka piedāvāt velokurjeru pakalpojumus dažādiem uzņēmumiem.

Uzņēmums ir audzis un attīstījies pakāpeniski, pirmais apgūstot jaunas tehnoloģijas un vienlaicīgi saglabājot augstu sabiedrisko aktivitāti.

2001. gadā “Velokurjers” bija pirmais kurjerpakalpojumu sniedzējs, kas ieviesa rāciju sakaru sistēmu. 2007. gadā tika automatizēta un datorizēta pasūtījumu pieņemšana, ietaupot klientu un uzņēmuma darbinieku laiku, kā arī ieviesta kurjeru sekošanas sistēma, kas ļauj izvēlēties optimālo maršrutu Jūsu sūtījuma piegādei un efektīvi risināt sastrēgumu vai citu traucējošu faktoru radītas problēmas, piem., pārredzot visu kurjeru atrašanās vietu var operatīvi nodot sūtījumu tuvumā esošam velokurjeram autosastrēguma gadījumā.

2009. gadā, rūpējoties par klientu sirdsmieru un paaugstinot pakalpojumu izpildes kvaltāti, ieviesām arī sūtījumu izsekošanu klientiem, nosūtot e-pastu ar tiešsaiti uzreiz pēc pasūtījuma saņemšanas. Tiešsaitē klienti var ne tikai vērot kurjera kustību, bet arī redzēt, kad sūtījums paņemts, nodots un saņēmēja paraksta atšifrējumu (uzvārdu).

Šobrīd “Velokurjers” ir iekšējo pasta pakalpojumu tirgū Latvijā ietilpst pirmajā trijniekā, būdams pārliecinošs līderis ekspress sūtījumu piegādē Rīgas pilsētā un modernākais Austrumeiropā. SIA “Velokurjers” darbinieki ir velo un moto kurjeri, autovadītāji ar vieglajām automašīnām un mikroautobusiem. Uzņēmums sniedz klientiem visdažādākos kurjerpakalpojumus – pārvadā dokumentus, plakātus, ziedus, datorus, kā arī smagas paletes un mēbeles.

Uzņēmumā strādā 38 darbinieki, kas ir sava amata pratēji. SIA “Velokurjers” darbinieki ne tikai pārvadā sūtījumus Rīgā un Baltijā, bet arī pārzina loģistikas darbu, rod risinājumus vissarežģītākajās situācijās, operatīvi reaģē uz klientu pasūtījumiem, sagatavo tiem nepieciešamās atskaites un sniedz nepieciešamo informāciju.

Uzņēmumu jau kopš dibināšanas brīža vada Oļegs Stoļarovs, kurš ir viens no Latvijā pazīstamākajiem velotransporta un velotūrisma speciālistiem.