Busu noma

Piedāvājam pasažieru pārvadājumus ekskursijām, lietišķiem izbraucieniem pa Baltijas, Eiropas, NVS valstīm, kā arī dažādiem cita veida pasākumiem ar mikroautobusiem, kā arī izīrējam tos kravu pārvadāšanai. Komfortablas, tīras mašīnas no 5-8 sēdvietām. Baudiet drošu braucienu, kuru vada mūsu visiem apstākļiem pielāgoties spējīgie profesionālie šoferi.

Mūsu priekšrocības ir:

  • iespēja apstāties visās vietās, jo ir papildus pasta pakalpojumu sniedzēja atļauja;
  • mikroautobusi ir aprīkoti ar GPS raidītājiem, kas ļauj (ja Jūs vēlaties) izsekot to kustību no jebkuras vietas, kur pieejams ir internets.

Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt uz tālruņa numuru 20000041 vai rakstīt uz e-pastu velokurjers@velokurjers.lv.
Visu automašīnu izmēru tabulu skatīt šeit.

Pasažieru pārvadājumiem piedāvājam:

Ērtu mikroautobusu Volkswagen LT35 (2006.gads, augstie griesti, garā bāze, kondicionieris, CD/MP3 atskaņotājs) kopā ar pieredzējušu vadītāju. Pieejama arī speciāla piekabe drošai lielgabarīta priekšmetu un velosipēdu (ir statīvs 14 velosipēdu novietošanai uz piekabes) pārvadāšanai.

Mikroautobusa ietilpība – 8 + 1 pasažieris, kā arī ļoti ietilpīgs bagāžas nodalījums. Šāda komplektācija ir ideāli piemērota braucieniem uz pasākumiem, kur nepieciešams līdzi ņemt daudz mantu – snovborda, slēpošanas inventāru, laivas, mūzikas aparatūru, velosipēdus.

Cena: 50 € diennaktī + dīzeļdegvielas izmaksas (11L/100km) + samaksa vadītājam pēc vienošanās.


Kravu pārvadājumiem piedāvājam:

LafeteIetilpīgu mikroautobusu Volkswagen LT35 kopā ar pieredzējušu vadītāju.

Cena: 96 € dienā (iekļauta busa noma, samaksa vadītājam un dīzeļdegvielas izmaksas 80km distances veikšanai pilsētas apstākļos).

Cenas norādītas bez PVN 21%.