Category Archives: Jaunumi

Aizraujošs veloceļojums- no Basku reģiona līdz Apūlijai

Iespēja pievienoties vienai dienai, nedēļai, mēnesim vai visam ceļojumam- tā kā ērti!
No Basku reģiona līdz Apūlijai Itālijas Dienvidos!
Laiks 25.07.-21.08.2017.
Aizraujošs veloceļojums pa Spānijas Ziemeļiem un Pireniju kalniem, Sardīniju un Itālijas Dienvidiem.
Ne tikai velobraukšana gar skaistām ainavām, izjūtot laimes hormonu pieplūdumu kā pie mērenas fiziskās slodzes, bet arī brīvas atpūtas dienas, lai izbaudītu vietējo kultūru un apskatītu visu, kas sirdij tīkams jaukā internacionālā kompānijā. Turklāt paredzēti 2 pārbraucieni ar prāmi- no Barselonas uz Sardīniju un no Sardīnijas uz Itālijas dienvidiem. Tātad brīvas dienas, lai apskatītu Bilbao (Basku reģiona galvaspilsēta), San- Sebastianu (pilsēta Atlantijas okeāna krastā ar krāšņiem skatiem), apmeklētu San Fermina festivālu (vēršu cīņas), līdzi justu Tour de France braucējiem un pabūtu ar viņiem klātienē, uzkāptu Pic del Comapedrosa virsotnē ar kājām un izbaudītu brīnišķīgu skatu, iepazītu Barselonu, Neapoli, Pompeju, Gallipoli, Bari, Vidusjūras krastu alas un pludmali.
Cena- 22 eiro dienā (kempinga vieta + pavadošais transports+ tehniskā palīdzība).
Sīkāka informācija
http://www.bicycle.pl/en/trips/balticcycle/bc-2017/the-basque-country-italy/
un http://www.bicycle.lt/en/main/tours.bc2017-pyrenees

Piedalāmies talkā bijušajā Bārbeles pamatskolā un tās apkārtnē

2017. gada 17. jūnijā mūsu velokurjeri devās sakopt bijušās Bārbeles pamatskolas ēku un tās apkārtni. Tajā ir paredzēts ierīkot privātu zēnu skolu no 1.-6. klasei, kurā paralēli zinību apgūšanai zēniem būs iespēja mācīties arī dzīvi, māju sajūtu, iepazīt pienākumu, piedaloties dažādos mājas un lauku darbos.brukna

Mūsu kurjeri izmēģina SIXT velosipēdus Jūrmalas velomaratona tautas distancē

2017.gada 10. jūnijā norisinājās Jūrmalas velomaratons, kurā piedalījās arī mūsu kurjeri Otto Pirtnieks un Jānis Andersons. Abi kurjeri nolēma izmēģināt SIXT velosipēdus, kas izstrādāti braukšanai pilsētā. Viņiem izdevās pierādīt, ka ar tiem var braukt pietiekami ātri un ērti- 40 km garā tautas distancē viņu vidējais ātrums bija attiecīgi 34,5 un 32,5 km stundā, ierindojoties 324. un 384. vietā 632 dalībnieku konkurencē un gandrīz sasniedzot trases vidējo ātrumu 35 km stundā.
jurmalas_velomaratons_janis

Noslēdzies 10. Kuldīgas velofestivāls un pirmā valsts mēroga velotūrisma konference “Velotūrisms kā ilgtspējīgas attīstības instruments Latvijā. Tendences. Problēmas. Risinājumi”

2017.g. 27. maijā- Kuldīgā norisinājās 10. Kuldīgas velofestivāls, kas pulcēja vairāk nekā 2000 dalībnieku. Kuldīgas velofestivāls ir svētki, kurā ikviens ir aicināts izbaudīt Kuldīgas apkārtnes dabas un tūrisma objektus, izvēloties vienu no trīs grūtības pakāpes maršutiem. Tajā nav uzvarētāju, bet visi dalībnieki piedalās loterijā par balvām. Šogad SIA “Velokurjers”, atzīmējot nozīmīgo pasākuma gadadienu, nolēma piešķirt dižbalvu- lidojumu ar helikopteri divām personām 1 stundas garumā 700 EUR vērtībā. Tāpat kā iepriekšējos pasākumos SIA “Velokurjers” nodrošināja tehnisko atbalstu festivāla dalībniekiem brauciena laikā. Pasākuma dalībnieki ne tikai varēja izbaudīt dabu un Kurzemes ainavas, bet arī piedalīties dažādās atrakcijās, piemēram, uzņemt retro foto ar velosipēdu, izkrāsot savu velo, baudīt uguns šovu un grupas “Dzelzs vilks koncertu”. Pasākuma laikā dalībniekiem bija iespēja izmantot jauno Android lietotni viedtālruņiem “Digitālais velo maršuts” bezsaitē karšu vietā, kas tika prezentēta konferencē “Velotūrisms kā ilgtspējīgas attīstības instruments Latvijā. Tendences. Problēmas. Risinājumi” dienu iepriekš Kuldīgas Kultūras namā.

Tā bija pirmā nacionāla mēroga velotūrisma konference, kuru rīkoja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Kuldīgas novada pašvaldību, Nīderlandes vēstniecību Latvijā, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Latvijas Universitāti un Vidzemes Augstskolu. Tajā tika prezentēta veloinfrastruktūras un velotūrisma attīstība dažādos Latvijas reģionos un Nīderlandē, sniegta informācija par jaunākajiem sasniegumiem un tehnoloģijām velotūrismā un velosipēdu ražošanā, attīstības tendencēm un inovācijām pasaulē. SIA “Velokurjers” un Latvijas Riteņbraucēju apvienības pārstāvji Anda Stoļarova un Oļegs Stoļarovs savukārt uzstājās par Velodraudzīgu naktsmītņu un ēdināšanas iestāžu vienota statusa izveidošanu, savukārt Viesturs Silenieks, Latvijas Riteņbraucēju apvienības valdes priekšsēdētājs, par Velosatiksmes attīstības valsts plānu un velotūrisma lomu tajā.

SIA “Velokurjers” valdes priekšsēdētājs Oļegs Stoļarovs, pasniedzot dāanu karti

IMG-20170601-WA0034 (1)

VELOEKSPEDĪCIJA, PIEDZĪVOJUMS- DABAS DĀRGUMI DABAS PARKĀ “SILENE” LATVIJAS PIEROBEŽĀ

Nedēļas nogalē 3.-4. jūnijā notiks velo ekspedīcijā dabas parkā “Silene”, kura teritorijā ir 24 ezeri un vairāki nelieli purvi un saglabājušās retas augu un dzīvnieku sugas. Prom no pilsētas piesārņojuma un burzmas- pie skābekļa bagātā un jonizētā meža gaisa, skaistām, pasakainām ainavām un miera un neaizskartā Latvijas nostūrī, kuru aktīvi pēta Latvijas biologi. Fiziskā slodze pa interesantām takām drošo, jautro un pieredzējušo velokurjeru vadībā ļaus gūt garastāvokli uzlabojošu endorfīnu devu, savukārt vakarā varēsim tuvāk iepazīt domu biedrus pie zupas un izbaudīt kopības sajūtu.

Lasīt vairāk

Aicinām darbā velokurjerus!

sludininajums

Papildus velokurjera pienākumiem piedāvājam iesaistīties dažādos notikumos un to organizēšanā, to skaitā 2018.gada pasaules velokurjeru čempionātā Rīgā, ikgadējā Velofestivālā Kuldīgā un Eiropas Mobilitātes nedēļā, kā arī daudzos citos ar velobraukšanas un videi draudzīga dzīvesveida popularizēšanu saistītos pasākumos.

Pirms darba uzsākšanas 2-3 dienas kopā ar mūsu kolēģiem būs nepieciešams iepazīties ar amata pienākumiem, atalgojuma iespējām un uzņēmuma pamatprincipiem. Ja šinī laikā sapratīsi, ka velokurjera darbs ir Tev piemērots, priecāsimies Tevi redzēt mūsu rindās nekavējoties!


Kuldīgas Velofestivālā – dižbalva no SIA “Velokurjers”

IMG-20170515-WA0010

2017.g. 27. maijā Kuldīgā notiks lielākais nekomerciālais velofestivāls Latvijā, kurā var piedalīties visi neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības. Pasākuma laikā varēs satikties ar domu biedriem, iepazīt Kuldīgas apkārtni, dažādus tūrisma objektus, piedalīties vienā no četriem velomaršutiem un atrakcijās. Naktī dalībnieki varēs nogaršot karsto zupu, vērot uguņošanu un klausīties “Dzelzs vilks” koncertu. Par godu velofestivāla desmitgadei un ilglaicīgai sadarbībai ar Kuldīgas Domi SIA “Velokurjers” piedāvā ikvienam dalībniekam piedalīties loterijā, laimējot netradicionālu balvu – dāvanu karti 700 EUR vērtībā vienas stundas ilgam lidojumam ar helikopteri divām personām.

Ideja par šādu balvu radās, veidojot scenāriju reklāmas klipam, kas veltīts 2018. Pasaules Velokurjeru čempionātam Rīgā. Scenārija autors SIA “Velokurjers” valdes loceklis Oļegs Stoļarovs uzsver, ka “gan velokurjeram, gan arī helikopteram ir viena kopīga īpašība – viņiem pārvietoties netraucē autosastrēgumi un maksas autostāvietas, ļaujot piegādāt cilvēkiem nepieciešamo jebkurā vietā iespējami ātrā laikā. Turklāt šāds lidojums ir neatkārtojama un īpaša dāvana. Paceļoties virs zemes ar helikopteru, pārņem neaizmirstamas sajūtas un emocijas, var baudīt pasakainas, neparastas Kurzemes un tās jūras piekrastes ainavas no putna lidojuma”.

Plašāka informācija par velofestivālu www.velokuldiga.lv

Piedalāmies “Kino pedālī 2017”


“Kinopedālis” ir unikāls velokultūrai veltīts dokumentālo un mākslas filmu festivāls Baltijā.

Šogad “Kino pedālis” turpina pārsteigt ar inovatīvām idejām un kino mākslu. Festivālā varēja iepazīties ar personībām, kuru dzīve ir saistīta ar velo, jaunākajām dokumentālajām mākslas filmām, ceļojot no viena kinoteātra uz otru. Tāpat velobraucienu “Ģimeņu pedālis”, “Puspedālis”, “Dižpedālis” laikā bija iespēja iepazīt fantastisko vietējo apkārtni un piedaloties interaktīvā spēlē. Festivālā tika izrādītas 15 filmas un pasākumā piedalījās vairāk kā 500 dalībnieku. Uzvarētājās gods tika dokumentālajai filmai „Velomūzika. No Sakstgala līdz Raunai”.

Izsakām pateicību festivāla rīkotājiem- Valmieras, Kocēnu un Burtnieku novada domēm, AS “Valmiermuiža” un īpaši SIA “Eži”. Tiekamies arī nākamgad!


Jauni sadarbības partneri Baltkrievijā

Mūsu delegācija viesojās pie Minskas Riteņbraucēju apvienības biedriem, iepazīstot Minskas veloinfrastruktūru un plānotos projektus veloinfrastruktūras un velotūrisma jomā. Iegūtā pieredze būs vērtīga, daloties ar pārējiem Latvijas Riteņbraucēju apvienības biedriem un piedaloties Velotransporta attīstības valsts plāna 2018-2021 izstrādē. Minskas riteņbraucēju apvienības biedri atzinīgi novērtēja SIA “Velokurjers” darbu, pielietotās inovācijas un sabiedriskās aktivitātes. Minskas Riteņbraucēju apvienības biedri plāno piedalīties arī Kuldīgas Velofestivālā, Rīgas Velo nedēļā un kā brīvprātīgie arī Pasaules Velokurjeru čempionātā 2018!

IMG-20170501-WA0006_jpgIMG-20170501-WA0015

Svētā Arsēnija pareizticīgo baznīcas torņa atjaunošana un talka Ķūļciemā

2017.g. 4. maijā Svētā Arsēnija pareizticīgo baznīcā notika torņa un krusta iesvētīšana un maiņa. To organizēja SIA “Velokurjers” sadarbībā ar vietējiem iedzīvotājiem un Latvijas Pareizticīgo baznīcu. SIA “Velokurjers” piedalās baznīcas atjaunošanā un sakopšanā kopš 2014.gada, kad tika iztīrīta baznīcas iekšpuse, izvākti atkritumi un logi aizklāti ar plēvēm. Pagājušajā gadā tika salabots jumts un sākta apkārtnes sakopšana, šos darbus turpinājām arī šogad Lielās talkas laikā.

Video – sižets no 2017.gada 8.maija LTV1 raidījuma “Dienas ziņas”.

Ideja par baznīcas atjaunošanu radās nejauši. “Mēs ar bērniem atbraucām uz šejieni, un tā bija ļoti izpostītā stāvoklī – ļoti, ļoti netīra, ar pudelēm, atkritumiem pilna, piebružāta… Un tad bērni teica – nu, tēti, tu vari kaut ko izdarīt vai nevari? Man tā kauns palika no bērniem un es teicu, nu labi, tad varu,” stāsta SIA “Velokurjers” valdes priekšsēdētājs Oļegs Stoļarovs.

Tuvākajā nākotnē vēl plānots atjaunot baznīcas torņa jumtu, jo Oļega Stoļarova un viņa domubiedru mērķis ir sakopt šo vietu tā, lai tas būtu arī kā kultūras un vēstures objekts, kas ir pieejams visiem interesentiem.