Category Archives: Jaunumi

Atbalstām Latvijas Pasākumu Gada balvu 2017!

28.03.2017 Jelgavā norisinājās 3. Latvijas Pasākumu foruma ietvaros norisinājās “Latvijas Gada balva 2017” pasniegšanas ceremonija. Mūsu velokurjers Jānis Šteins svinīgi piegādāja balvu- simbolisku kasti- nominācijā labākais mazais slēgtais iekšējās komunikācijas pasākums. Tiecoties pēc mērķa, mēs pārkāpjam pāri savai komforta zonai- “kastei”-, taču pēc brīža saprotam, ka mums priekšā ir jauni izaicinājumi, un jauna “kaste”, kas ir jāatver.
Kurjers Jānis Šteins, piegādājot balvu- kasti- tieši laikā!
jaunumi_gada_pasakuma_balva

Jau 7. gadu Latvijas Pasākumu producentu asociācija (LaPPA) pasniedz “Pasākumu gada balvu” – nozares profesionālo novērtējumu izciliem sasniegumiem publisko vai korporatīvo pasākumu jomā. “Pasākumu gada balva” ir apbalvojums labākajiem Latvijas gada oriģinālpasākumiem un notikumiem, augstvērtīgām radošām idejām un oriģināliem tehniskajiem risinājumiem, kurus balsojumā nosaka nozares profesionāļu žūrija. Tā tiek pasniegta 22 nomināciju kategorijās.
Pateicamies LaPPA par iespēju piedalīties un atbalstīt šo pasākumu, kas veicina pasākumu kvalitātes paaugstināšanu, radošu un inovatīvu ideju un tehnisko risinājumu veidošanu un apmaiņu!

Velokurjers pavadīs velobraucienu “Baltic Cycle – 2017”


Tradicionālo velobraucienu “Baltic Cycle” organizē Polijas ceļotāju asociācija CROTOS, lai piedāvātu velobraucējiem neaizmirstamus iespaidus divu mēnešu garumā. Šogad brauciens sāksies Spānijā, Bilbao pilsētā 25. jūnijā un noslēgsies Itālijā, Bari pilsētā 21. augustā. Ceļā brauciena dalībniekus pavadīs SIA “Velokurjers” transports, kas nodrošinās velobraucējiem palīdzību un atbalstu grūtākos brīžos. Mikroautobuss ir aprīkots ar GPS raidītāju, kas ļauj izsekot to kustību no jebkuras vietas, kur pieejams ir internets. Tāpat tam ir ietilpīgs bagāžas nodalījums, kur novietot velosipēdus.

3000 km garais maršruts solās būt visnotaļ interesants. Maršruts sākas Bilbao, lielākajā Basku reģiona pilsētā. Tad gar Pireneju kalniem pa Francijas Dienvidiem, šķērsojot Andoru, ekspedīcijas dalībnieki nonāks Barselonā, lai turpinātu ceļu ar prāmi uz Sardīniju. Pēc dažām dienām, šķērsojot salu, atkal ar prāmja palīdzību ceļotāji nokļūs Neapolē. Cikls noslēgsies šķērsojot Itālijas Kampānijas reģionu rietumos un Bazilikatas reģionu dienvidrietumos, gleznainajā pilsētā Bari, Itālijas “zābaka” papēdī.

Veloceļojuma laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīt unikālo Basku, spāņu, franču un itāļu kultūru , izbaudīt Pireniju kalnus, Atlantijas okeānu un Vidusjūru. Ceļojums sākas lielākajā basku pilsētā Bilbao un  ved uz Leikitio zvejnieku pilsētiņā Atlantijas okeāna krastā, kurā norisināsies San Pedro festivāls, pulcējot vietējos basku iedzīvotājus. Pa kalnu grēdām ar pasakainiem skatiem uz Atlantijas okeānu ceļs ved līdz Svētā Sabastiana pilsētai. Spānijas pilsētā Pamplonā dalībniekiem būs iespēja piedalīties vēršu skrējiena festivālā, gūstot neaizmirstamas emocijas un enerģijas sparu. Tālāk ceļojums ved pa Pireniju kalniem uz Lurdu- pasaules slavenu pilsētiņu, kas pazīstama kā Sv. Marijas parādīšanās vieta- un Andoru- Eiropas pundurvalsti. Tās apkaimē piebrauksim pie Pic Del Comapedrosa- vienu no Pireniju augstākajiem kalniem. Novērtēt Barselonas arhitektūru un vēsturiskās vietas. Apskatīt Neapoles dolomītus. Maršruts ved pāri Itālijas pussalai, kas pazīstama ar krāšņajām dabas ainavām.
Ja vēlies piedalīties ceļojumā, vari pievienoties mums jebkurā laikā un maršruta posmā, kā arī izvēlēties – braukt vienu dienu, nedēļu, mēnesi vai visu maršrutu!
Vairāk informācijas: http://www.bicycle.pl/en

Īpašs piedāvājums Valentīndienai!

Īpašs piedāvājums Valentīndienai. Velokurjers Jums piegādās: PURE – dabīgs produkts! Ziedi, Pūres šokolāde, Pūres ābolu sula 5l iepakojumā videi draudzīgā iepakojumā, un tas viss par 29.50 eur. Pasūti tūlīt!
plakats_gatavs_Valentindiena_JPG

Drošu un ērtu pakalpojumu nodrošināšana arī ārpus Rīgas

Lai gan pakalpojuma sniedzējs – velokurjers liek domāt, ka sūtījumi klientiem tiek nogādāti ar velosipēdu, tomēr SIA “Velokurjers” ir uzņēmums, kas veic visdažādākā veida sūtījumu piegādi ar mikroautobusiem, velosipēdiem un motocikliem Rīgā, Latvijā, Baltijā, Eiropā un NVS valstīs, kā arī ir izstrādājis plašu piegādes veidu klāstu, kas pielāgoti katra individuāla klienta vēlmēm un prasībām.

Aizvien vairāk klientu izmanto uzņēmuma pakalpojumus. Pieaugot klientu skaitam, samazinās izmaksas pakalpojumi, un klientiem ir iespējas saņemt dažādas atlaides. Proti, ir izveidota preču piegādes ķēde uz galvaspilsētai tuvākajām pilsētām – Siguldu, Ogri, Jelgavu, Tukumu, Limbažiem, Valmieru, Cēsīm un tml. Tas nozīmē, ka pašvaldības un citi interesenti, kas dzīvo šajās teritorijās var pieteikt pasūtījumu Velokurjeram, un pasūtījuma veikšanas dienas vai divu dienu laikā saņemt savu sūtījumu no Rīgas, vai arī gluži pretēji – nogādāt to Rīgā vēlamajam adresātam. Pieteikumu var veikt internetā, uzņēmuma mājaslapā www.velokurjers.lv  vai zvanot pa tālruni: 20000041.

Lai nodrošinātu maksimālu piegādes drošību, Velokurjers ir vienīgais uzņēmums, kas klientiem piedāvā redzēt pilnu sūtījuma nodošanas un saņemšanas procesu internetā, no zvana saņemšanas brīža līdz sūtījuma nodošanas brīdim. Interaktīvā kartē ir redzama kurjera pārvietošanos reālajā laikā, tāpat pasūtītājs saņem e-pastā vai uz mobilo tālruni kurjera foto un kontakttālruni. Šis bezmaksas pakalpojums sniedz klientam iespēju elastīgi plānot savu laiku un nodrošina pilnīgu procesa caurredzamību, kas veicina patērētāja uzticamību. Piedevām, to var uzskatīt par “roku darbu”, jo prece saņēmējam tiek nodota nepastarpināti, tātad netiek “mētāta” no vienas vietas uz otru.

lafete_o_3

Būt velokurjeram ir aizraujoši, veselīgi un drosmīgi

1. februārī, ziemīgā dienā, SIA “Velokurjers” viesojās raidījuma “Bez tabu” žurnālists Ēriks, lai dotos ceļā Rīgas ielās ar divriteni, iemiesodamies velokurjera “ādā”, un tiktos ar klientiem, palīdzot tiem nodot un saņemt sūtījumus. Lai piedalītos satiksmē, dažviet ar ledu un sniegu klātās ielās ir jābūt īpašai drosmei un iemaņām, bet noteikti tas ir veselīgi un arī lietderīgi, jo tā var apvienot vaļasprieku ar pienākumu pildīšanu.bezTabu_eriks

 

Filma par velokurjeriem ”Rīgas kungi” nominēta 3 Nacionālās kino balvas nominācijās un iekļauta „Lielā Kristapa” filmu programmā

lielaiskristaps

Nozīmīgākais un senākais Latvijas filmu nozares pasākums Nacionālais filmu festivāls Lielais Kristaps šogad norisinās no 6 -12. oktobrim. Lielais Kristaps tradicionāli ir pasākums, kas dod iespēju vienkopus redzēt un profesionāli izvērtēt Latvijas jaunākās filmas, kā arī godināt Latvijas kino tradīcijas. Festivāla laikā būs skatāma nominēto filmu programma, studentu filmu konkursa programma, kas šogad ir īpaši spēcīga, ārpus konkursa filmu programma, notiks seansi ar autoru piedalīšanos, pirmizrādes, diskusijas un citi pasākumi.

2016. gada Nacionālās kino balvas festivālā „Lielais Kristaps” filma „Rīgas kungi” nominēta trīs dažādās kategorijās: labākā dokumentālā īsfilma, labākais operators un labākā montāžas režija.

Kas: Filmas „Rīgas Kungi” seanss Lielā Kristapa programmā
Kad: 8. oktobrī 15:30
Kur: Splendid Palace

Tiekamies Splendid Palace 8. oktobrī 15:30, un, cerams 12. oktobrī filma „Rīgas kungi” gūs uzvaras laurus visās trīs 2016. gada kino balvas izvirzītajās nominācijās balvu pasniegšanas ceremonijā Splendid Palace!